Opowieści z Narnii

S

spikey54

Guest
Hej! Czytaliście książkę: Opowieści z Narnii? Jakie jest wasze zdanie o niej? Która część najbardziej się wam podoba?
Mi najbardziej się podobała część pierwsza: Lew, Czarownica i Stara Szafa, Podróż Wędrowca do Świtu, Koń i jego chłopiec. Jedna z moich najulubieńszych książęk. Już nie moge się doczekać trzeciej części filmu. Piszcie co o tym myślicie.narnia1_1_.jpg
 
K

kinga_sc

Guest
szczerze czytałam, bardzo refleksyjna jest ostatnia część Bitwa o Narnię... obecnie nie pamiętam tytułu
 
S

spikey54

Guest
Ostatnia część to: Opowieści z Narnii OSTATNIA BITWA :D
 
K

kinga_sc

Guest
no możliwe, czytałam tą sagę będąc dzieckiem, więc nie pamiętam


denerwuje mnie tylko bardzo duże nawiązanie do motywów biblijnych
 
S

spikey54

Guest
no możliwe, ale jak kto woli - poza tym fajnie że sie wypowiadasz na ten temat...

szkoda tylkon ze nie ma więcej części. ta książka bardzo mnie wciągnęła :D
 
K

kinga_sc

Guest
ja to czytałam może z 10lat temu, teraz jakoś byłam z bratem w kinie na "Kaspianie" i powiem, że niezbyt podoba mi się ekranizacja.
 
K

kinga_sc

Guest
jest przez to wiele niedomówień, poza tym powinni nakręcić od początku... z tego względu, że prawdopodobnie nakręcą tez ostatnią część i nie będzie wiadomo skąd nagle pojawili się bohaterowie, nie jest wyjaśnione pochodzenie latarni w Narni, oraz skąd wzięła się czarownica, nie wiadomo jak powstał świat i skąd wzięła się szafa... oraz nic o pierścieniach, a także o tym dziadku...
 
S

spikey54

Guest
Jak na mnie to 7 część jest jedną z fajniejszych. spotykają się tam wszyscy przyjaciele z wcześniejszych części i przedstawia koniec narnii i początek prawdziwej. Polecam :)
 
K

kinga_sc

Guest
możesz kupić albo w 7 "tomach" albo starszą wersję w dwóch... z resztą co to za tomy jak to ma po 200-300 stron chyba
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
juz kiedys sie mialem zabrac za te ksiazki, ale jakos wyskoczylo mi cos innego. mysle, ze teraz w wakacje znajde na nie troche czasu
 
S

spikey54

Guest
i przyjemnie. ja doradzam kupic sobie 7 tomow w jednym. ciaganie sie ze wszystkimi siedmioma tomami nie ma sensu. :mruga:
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Miałam zamiar kupić w takim... 7paku (jak piwo) :lol: A że tomy... Tak mi się napisało :p
 
Do góry