opony z internetu

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Witam
Czy ktoś z Was kupował kiedykolwiek opony do samochodu w internecie? Jakie jest w ogóle Wasze podejście do tego typu zakupów. Jakie macie doświadczenia? Przede wszystkim o doświadczenia mi chodzi :) tu jest artykuł na ten temat http://autopr.pl/opony-%E2%80%93-dlaczego-warto-kupowac-je-w-internecie/ który mnie zachęca. Ale chcę najpierw zebrać opinie.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Ja kupowałem, w ogóle to dużo rzeczy kupowałem przez Internet i jestem zadowolony, jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mnie ktoś na czymś oszukał, chociaż były przypadki że kilku próbowało.

Co do opon to warto, ceny są niższe a produkt ten sam który dostałbyś w sklepie, plus taki że przywożą Ci je za damo do domu. Wygodnie i ekonomicznie, oczywiście mówimy tu o nowych oponach z przyzwoitych portali specjalizujących się w tej działalności a nie o allegro.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Dzięki, za odpowiedź.
Jasne, że mówimy o sklepach internetowych i o nowych oponach, a nie używanych. Tylko takie wchodzą w grę. Też wiele rzeczy kupowałem przez internet, ale opon jeszcze nie, dlatego pytam.
Może ktoś jeszcze się podzieli swoimi doświadczeniami?
 

goldre

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
324
Punkty reakcji
1
Nie ma różnicy czy kupujesz na necie czy w sklepie, moim zdaniem jest to jedna i ta sama forma zakupów. Ludzie już się do tego przekonali. Ja osobiście też robię sporo zakupów przez internet. Co do opon powinieneś być spokojny :)
 

alefurra

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
polecam nowy serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi www.alefuRRa.pl, ja tam często kupuje części, i tanio kupiłem nowe opony
 
I

iwonka88

Guest
ja kupiłam na autoopony.eu i wszystko w najlepszym porządku było :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Tamburynek napisał:
Też kupiłem opony przez neta i wszystko OK.
Jak się kupuje w sprawdzonym miejscu to nie ma problemu. Ja do swojej Corsa kupowałam też przez internet na motointegrator.pl - oczywiście przy asyście taty :) W zasadzie to on wybrał odpowiednie a ja płaciłam :) Oszczędziłam kilkadziesiąt zł na oponie w stosunku do lokalnego sklepu.
 
A

Agnieszka Magiera

Guest
A co za różnica czy kupisz przez internet czy stacjonarnie.Warto sprawdzić np: top-ogloszenia.net ludzie często bardzo tanio wystawiają opony
 

Merila

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Różnica jest;) kupując stacjonarnie można od razu obejrzeć opony, zobaczyć w jakich warunkach są przechowywane, a to bardzo ważne. Ja przez internet bym nie kupował, podjeżdżam sobie zawsze do sklepu czy punktu, doradzą mi, widzę co kupuję a opony można od razu założyć ;)
 

Wilijka

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Jak nie możesz zobaczyć na własne oczy, gdzie je trzymali i jak w rzeczywistości wyglądają, to ja bym nie brała.
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
ja osobiście kupuję opony przez internet. Nie tylko do mojego samochodu ale również do samochodu rodziców i dziewczyny. Nigdy się nie zawiodłem. Ostatnio zakupiłem Yokohamy AE 50. Znajomy mi polecił. Przejadę troszkę km to będę wstanie ocenić jakość.
 
Do góry