Opisz Siebie...

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
wiecie co dzieci idźcie już spać, bo bredzicie :D
mysza, a Ty zwłaszcza i już nie pisz o kurczaczkach :lol:

koniec.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
motylek99-staram sie byc mila i sympatyczna :D czasami mysle ze mi to nie ywchodzi ale ludzie czesto mi mowia ze jestem nice :p lubie tez dobre towarzycho [moja paczka] staram sie byc uczciwa i tolerancyjna, a tak z wad to potrafie komus porzadnie "dogryzc"-jak mnie zdenerwuje oczywiscie :) czasami sie wsciekam o byle co jak nie mam humoru i ktosik mnie wqrza..potrafie byc bezczelna i chamska ale tylko w stosunku do osob ktore tez takie sa -znam ich niewiele, czasem jestem zazdrosna i..to chyba wszystko aha i jeszcze jedno mam strasznie miekkie serducho zal mi starszych chorych osob i dzieci ktore nie maja domu i czasem placze na filmach :(
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Milka's - Leniwe dziecko. Uparta - po ojcu. Złośliwa,cyniczna,czasami ironiczna (?) pomocna,naiwna (?), do bólu punktualna, melomanka, samotnik,nudiara,nieśmiała,ale jak trzeba odważna.Łatwo mnie sprowokować. Ale nie jestem przekupna.Dziecko o zniszczonej psychice. Lubiąca poezje,gardząca hip hopem i pustymi laleczkami. Cień człowieka. Strasznie chorowita. Nieudacznik życiowy. Marzycielka. Perfekcjonistka (?). Wszystko pod linijkę. Kiedyś chłopczyca,a teraz (?). Więcej o mojej osobie nie jest warte waszej uwagi.
 

OmniumGatherum

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
OmniumGatherum-perfidna,ironiczna decydowanie za często,furiatka-rzucam siekierą w ludzi'',zadzioRna przez duże R,cięty język,zabawna,śmieszna,nieśmiała w towarzystwie,szczera,konfliktowa,praktyczna,marzycielka zakłócająca wszelkie plany odrobina racjonalizmu,dowcipna,agresywna,rozważna, skryta, spontaniczna, idealistka,egoistka, jednym słowem niedościgniona :cenzura:istość :p .Zalety? ciągle szukam...heihe
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Jestem wrażliwa,wesoła, nieśmiała,gaduła,samotnik(dobrze mi z tym),potrafię ludzi wyprowadzić z równowagi(czasami),szczera aż do bólu,pomocna, leniwa,powolna(nigdzie mi się nie spieszy),bez nałogów,spokojna,opanowana. Chyba tyle :D
 
Do góry