Opinie o Cilest.

kingajar

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
Powinnaś rzucić palenie. Szkodzisz zdrowiu nie tylko sobie ale również innym. Ja mam smectę i na razie nie spieszy mi się do zmiany leków.
 
D

Dorka123

Guest
Brałam kiedyś te pigułki i czułam sie dobrze, teraz po ciąży chciałam wrócić do nich, ale okazuje się, że już ich nie ma, lekarz zaproponował elin w zamian. Znacie? Może któraś stosuje?
 
N

nianiaSweet

Guest
sama korzystam z tych tabletek, z tego co mi powiedział gin cilest zostłą wycofany z polskiego rynku. biorę je od jakiegoś czasu i zauważyłam, że mam mniej bolesne okresy no i znacznie poprawiła mi się cera.
 
D

Dorka123

Guest
Dzięki, to w takim razie kupię, poczytałam troche opinii i też raczej babki sobie chwaliły te pigułki, mam nadzieję, że i u mnie się sprawdzą. A jak z wagą? Zauważyłaś jakies wahania?
 
N

nianiaSweet

Guest
no właśnie nie, przy poprzednich tabletkach miałam strasznie napady głodu, ciągle byłam głodna i podjadałam, miałam zdecydowanie większy apetyt, teraz nie odczuwam takich napadów, wiec to kolejny plus.
 
D

Dorka123

Guest
No to super, biorę je od wczoraj, póki co jest ok, zobaczymy jak będzie dalej, ale jestem dobrej myśli. Poszperałam trochę w necie i jest trochę dobrych opinii, chociaż to dość nowe tabletki.
 
N

nianiaSweet

Guest
to fakt nie są zbyt długo na rynku polskim, ale dla mnie nie ważne jest to jak długo są na rynku ale to jak na mnie działają, jak się po nich czuję, a jest naprawdę dobrze dużo lepiej niż przy poprzedniej antykoncepcji
 
Do góry