Operacja biustu-jakie implanty?

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Hej. Jak w tytule. Planuję już od jakiegoś czasu poddać się operacji biustu, ale nie wiem, które implanty są odpowiednie? Bo naczytałam się duzo informacji w sieci, nie wiem którym ufać... Zależy mi raczej na delikatnym naturalnym efekcie, powiększam biust z miseczki a do sredniego c.
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Może popatrz w tv na jakieś programy dotyczące metamorfoz? Tam często kobiety decydują się na powiększenie biustu- można zobaczyć jak wygląda konsultacja i ogólnie co nieco podłapać temat :)
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Tez mi sie wydaje, ze w telewizji jest duzo takich programów o operacjach plastycznych i mozesz sie czegos dowiedziec. Jesli chodzi o implannty to ja slyszalam, ze mentory sa najlepsze. Po prostu mają najnizszy odsetek powiklan i daja naturalny efekt.
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
Te implanty Mentor kojarzę, że kilka znanych celebrytek ma. CIekawa jestem jaki jest ich koszt mniej więcej?
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
mentor to koszt mniej więcej 16 tysięcy. Pewnie zalezy który rodzaj implantu wybierasz i jak duza miseczkę. Niemniej jednak są warte swojej ceny :)
 

arkadiuszmaniek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Moja żona planuje taką operację, ale nie chce powiększać, tylko podnieść. Po trzech ciążach ma spore kompleksy i mimo że zapewniam ją, że dla mnie jest idealna to ona już była na konsultacji. Bez względuna jej decyzję będę ją wspierać, bo wiem, że wiele kobiet zmaga się z kompleksami dotyczącymi swojego wyglądu i jeśli jest okazja by to poprawić, w granicach rozsądku, to czemu z tego nie skorzystać
 

koyote

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Mam implanty firmy mentor, anatomiczne, piersi dzięki temu wyglądają naprawdę naturalnie. Operacja była u dr Anny Olender :)
 
Do góry