Opera mini w telefonie

Kakarotto SSJ1

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
Witam,posiadam telefon samsung monte i nie mogę pobierać plików po przez operę mini 7.1 jak jestem na internecie w telefonie bo automatycznie przekierowywuje mnie na podstawową przeglądarkę od samsung a ona jest do do bani bo większości stron nie wyświetla i tym samym nie mogę sobie nic pobrać. jak ustawić operę mini aby to ona pobierają pliki a nie przekierowywala mnie na tą podstawową przeglądarkę ? sory za błędy przez w telefonu
 
W

wiki9969

Guest
A możesz mi powiedzieć jakie konkretnie pliki chcesz pobierać? Ja korzystam z opery od kilku lat i w poprzednim telefonie miałam ją ustawioną jako domyślną. Teraz przy samsungu za każdym razem pyta o rodzaj przeglądarki. Więc może jak kiedyś korzystałeś z neta sam przez przypadek ustawiłeś ją na domyślną. Wiesz, pogrzebie trochę w telefonie i zobaczę co da się zrobić.
 

Kakarotto SSJ1

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
wiki9969 napisał:
A możesz mi powiedzieć jakie konkretnie pliki chcesz pobierać? Ja korzystam z opery od kilku lat i w poprzednim telefonie miałam ją ustawioną jako domyślną. Teraz przy samsungu za każdym razem pyta o rodzaj przeglądarki. Więc może jak kiedyś korzystałeś z neta sam przez przypadek ustawiłeś ją na domyślną. Wiesz, pogrzebie trochę w telefonie i zobaczę co da się zrobić.
Pobierac chce gry java przez chomikuj.pl i mp3-ójki
 
W

wiki9969

Guest
Jeżeli chcesz pobierać pliki z chomikuj to najlepiej pobierz aplikacje chomikuj w sklepie play. Wtedy wszystko powinno działać prawidłowo. :)

A jeżeli chcesz ustawić operę na przeglądarkę domyślną to wydaje mi się, że musisz przywrócić ustawienia początkowe. Ale pewności niestety nie mam. :smutas:
 

Kakarotto SSJ1

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
W samsungu mam tylko przywrocenie ustawień fabrycznych ale wydaje mi się że nie oto chodzi. Kurde nie rozumiem dlaczego mnie przelacza na pobieranie do tego delfinka . zalamka :(
 
W

wiki9969

Guest
A pojawiło Ci się kiedyś takie coś jak w załączniku? Może jak kiedyś korzystałeś z delfina wcisnąłeś to "tak zawsze". I teraz Cię do niego przerzuca. :(
 

Attachments

  • Screenshot_2013-08-31-13-08-34.png
    Screenshot_2013-08-31-13-08-34.png
    68,4 KB · Wyświetleń: 4

Kakarotto SSJ1

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
Nie, czegos takiego nie mam. Opere mam tak jakby przez jave , uruchamia mi sie przez jave.moze calkowity reset pomoze? znasz komende na all reset?
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Wiki. Ty masz androida więc na pewno nie będzie miał czegoś takiego :)

Wydaje mi się, że nie można zmienić domyślnej. Korzystać z innych możesz, oczywiście, ale z tym nic nie zrobisz.
 
Do góry