Onshea - czy takie produkty się sprawdzają?

Veronika165

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2021
Posty
45
Punkty reakcji
1
Jestem ciekawa co wy dziewczyny robicie z cellulitem. To, że nie jest to domena jedynie kobiet z nadwagą bardzo pasuje do mojego przypadku, bo ja tego problemu akurat nie mam. Co do ruchu to oczywiście mogłoby być tego więcej, ale też nie jest tak że cały dzień siedzę na tyłku i nic nie robię. Zastanawiam się może nad jakimś balsamem dodatkowo i moim kandydatem jest onshea, bo w kilku rankingach był na pierwszym miejscu, ale nie chce bez sensu wydać kasy, a wiadomo, że nie każdy ranking jest w pełni niezależny. Dziękuję za każda opinię :)
 

Nessa95

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Balsam nie zaszkodzi, a jak ma pomóc to szkoda nie skorzystać. Też słyszałam, że takie rzeczy są stosowane przez wiele Pań i im to pomaga
 

Szafraniec54

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2021
Posty
18
Punkty reakcji
0
Też się zastanawiałam ostatnio czy sobie czegoś takiego nie kupić i też na oku miałam ten balsam. Jeszcze sobie nie kupiłam, ale na pewno jest to na razie taki mój pierwszy wybór
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Przysiady i trening tyłka. Pomaga. Efekty widziałem na własne oczy 🤪


Tu nie chodzi o ruch, tylko o to, jaki ruch wykonujecie. Chodzeniem do sklepu, czy do pracy / w pracy nie pokonacie cellulitu.
 

Nataszka123

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2021
Posty
36
Punkty reakcji
0
Trening na pewno pomoże, ale wydaje mi się że koleżanka nie mówiła o tym, bo to fundamentalna zasada, że dodatkowe metody pomagają dodatkowo, a nie przede wszystkim. A co do kremu to ja miałam z nim epizod, taki dosyć długi i według mnie spełnił moje oczekiwania, bo cellulit, miałam dosyć niewielki, a zmniejszył się jeszcze bardziej :)
 

Veronika165

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2021
Posty
45
Punkty reakcji
1
A masz jakieś porównanie z innymi kremami? Czy to był Twój pierwszy i akurat tak fajnie Ci podpasował?
 

Nataszka123

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2021
Posty
36
Punkty reakcji
0
Kurcze teraz nie pamiętam już nazwy, ale miałam tez taki jeden tańszy i tego kompletnie bym Ci nie poleciła, wiem żadne porównanie tańszego kremu z droższym nie jest jakieś wymierne, ale jak już chcesz coś kupić i nie wybierzesz akurat tego to zdecyduj się i tak na coś porządnego od razu bo szkoda Twoich nerwów i czasu
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem, każdy produkt pielięgnacyjny stosowany regularnie ma pozytywny wpływ na wygląd naszej skóry, ale cudów nie ma, zwłaszcza w walce z cellulitem... to trzeba działać kompleksowo
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
A na cellulit polecam wam zabiegi endermologii , dla mnie to najlepsza metoda, efekty są rewelacyjne! Ja chodzę do salonu Mariposa w Warszawie na ul. Twardej, to moje sprawdzone juz miejsce. Także masaż podciśnieniowy jest mega skuteczny na ten okropny i niechciany cellulit :)
 

kolkimorki12

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2023
Posty
5
Punkty reakcji
0
na celulit to ja chodzę systematycznie na masaż i to pomaga naprawdę skóra jest wygładzona :)
 
Do góry