One Piece

Najzabwniejsza postac wg Ciebie to:

  • Luffy

    Votes: 0 0,0%
  • Zorro

    Votes: 1 33,3%
  • Nami

    Votes: 0 0,0%
  • Ussop

    Votes: 1 33,3%
  • Sanji

    Votes: 0 0,0%
  • Chopper

    Votes: 0 0,0%
  • Robin

    Votes: 0 0,0%
  • Franky

    Votes: 1 33,3%
  • Brook

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    3

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Dziwne że jeszcze nikt nie napisał o tym anime, bo jest genialne.

One Piece (jap. ワンピース, Łan Pīsu?) – manga i anime stworzone przez Eiichiro Odę. One Piece opowiada o przygodach pirackiej załogi Słomianego Kapelusza Straw Hat Pirates, której kapitanem jest Monkey D. Luffy. Jego największym marzeniem jest odnalezienie najwspanialszego skarbu na świecie, One Piece, oraz stanie się Królem Piratów. Historia rozpoczyna się od zjedzenia (przez przypadek) przez Luffiego diabelskiego owocu Gomu Gomu, który zmienia jego ciało w gumę (tylko jeśli Luffy tego zechce).
źródło wiki

Przyjemna dosyc niespotykana kreska, wciągająca fabuła i świetne walki. Jednak na uwagę zasługuje szczególnie genialny humor, oglądając OP można wiele razy turlac się po podłodze ze śmiechu.
Polecam wszystkim


554820725-one%20piece.jpg
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
dałem Głos na Ussopa, choć na równi z Chopperem :D najzabawniejsze, choć moje ulubione postacie to Zoro i Luffy (z Zoro mam jedną wspólną cechę, w kółko śpimy^^)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
właśnie zobaczyłem kolejną cenzurkę... w amerykańskiej wersji Sanjiemu zmnieniono papierosa na lizaka, czyli podpala lizaka, albo trzyba go jak papierosa, co za idiotyzm...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
chodzi o demoralizowanie młodzieży.
Jednak wybrałem Luffiego. Szczególnie za dwa jego dowcipy: jak użył rąk robin żeby stac się chopperem i jak użył mąki by stac się "zamrożonym" po spotkaniu z Aojim (czy jak mu tam)
 
Dołączył
27 Grudzień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Między iluzjami
Uwielbiam One Piece... i to nieziemskie poczucie humoru... każdy na swój sposób tam jest niesamowity i każdemu bym dała po głosie... ale Luffy z tej całej bandy wyróżnia się najbardziej... wręcz oślepia swoją... słodką infantylnością...
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ależ złapałem fazę na One Piece. Oglądnąłem w kilka dni prawie 40 odcinków, a to za sprawą tego, że niemal każdy trzyma bardzo wysoki poziom. Świetne anime, utwierdziłem się jeszcze bardziej w tym przekonaniu.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
pierwsze odcinki? ja ostatnio się oderwałem, bo mi tnie najnowsze odcinki na tym gruchocie, ale zabawa się zacznie prawdziwa na Grand Line, ostatnia walka z Sir Crocodile i zakończenie przy muzyce klasycznej - epickie.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
No, bardziej początkowe, kiedyś oglądnąłem z 10 i zaniechałem OP, ale po powrocie do oglądania nie mogę się oderwać. Słyszałem, że nie lubiane przeze mnie fillery są nawet dobre w tym anime. No, ale to jeszcze daleka droga.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Znam, widziałem kiedyś na YT, jak szukałem czegoś fajnego o OP, jednak Luffy to 'hartkor' jest. :D Ciekawe czy moje tempo pozwoli mi oglądnąć ze 150 odc do końca ferii? ;>
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
serię tzn.? Bo jak narazie jest tylko jedna seria
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
TZN wszystkie odcinki do tej pory wydane xD hm... całą obecną serię, choć spotkałem się z określeniem nowa seria Bleach, i chyba można by uznać podział na dwie serie, choć nie pamiętam kiedy się zmienia, obecnie bleach ma gorszą kreskę niż na początku, przynajmniej Ichigo ma okropnie nieudaną twarz teraz, nie tak chamską jak kiedyś, a jego niby wredne spojrzenie teraz wygląda słabo po zmianie oczu. Kreska miała być niby udoskonalona a jest po prostu bez klimatu dawnego. Nie wiem, czy to się nie zmieniło przy którymś z filerów puszczonych podczas pobytu w Hueco Mundo.
 
Do góry