Olsztyn

maribog

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z Warmii :)
Witam swoich :)

Najlepiej się rozerwać na meczach OKSu- zwłaszcza tych derbowych :)
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Bzdura. Podejrzewam, że innych miejsc po prostu nie znasz.
Ale czemu tak piszesz? Dla mnie to Kortowo jest najpiekniejszą częścią miasta, a nie chuligańskie Zatorze czy śmierdząca Łyna. Takie mam zdanie ja i na pewno nigdy go nie zmienie, choc wychowałam się w Olsztynie :)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ciekawe kiedy byłaś w Olsztynie, bo jakoś nie przypominam sobie żeby ostatnio Łyna śmierdziała, ani żeby na Zatorzu byli chuligani...
 

maribog

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z Warmii :)
ok, tak na poważnie- kto był w Arboretum? wiosną i latem przepiękne miejsce!!! Polecam wszystkim. Dużo osób o tym miejscu nie wie. :)
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
ok, tak na poważnie- kto był w Arboretum?
A gdzie to jest?
Ciekawe kiedy byłaś w Olsztynie, bo jakoś nie przypominam sobie żeby ostatnio Łyna śmierdziała, ani żeby na Zatorzu byli chuligani...
No właśnie często chadzam nad Łynę i jakoś nie śmierdzi.
Ja bardzo lubię ten park za biblioteką pedagogiczną i tamto osiedle-jest przepiękne, zwłaszcza wiosną i latem.
 

nightmare01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
najbardzie można się rozerwać na starym mieście dokładniej w molotov cafe xD
 

wynqsuperior

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Pepperland
Nie macie się o co przekomarzać, tylko o to, czy Łyna śmierdzi... x DDD

Jako iż jestem tam nader często, widocznie już przesiąknęłam tym zapachem i go nie czuję, a może tylko udaję. Bądź co bądź Las Miejski, wszystkie jeziora i same okolice miasta są piękne i wręcz idealne na ranny, orzeźwiający spacer czy popołudniową wycieczkę. Prawdę mówiąc, Zatorze czasem mnie denerwuje, choć niezaprzeczalnie jest ciekawe... a nad Jeziorem Długim chodzić można, ale nie wiosną i latem, kiedy jest tam tłum rozwydrzonych dzieciaków wraz z plażowiczami, wtedy już nie jest miło, a tłoczno. Jeżeli o jeziora i naturę chodzi, to Jezioro Długie jest najlepsze zimą, relaksujący poranny spacer z psem po lodzie potrafi obudzić i trochę zahartować ducha. Jeżeli jest lato, to można jedynie robić sobie całodzienne piesze przechadzki, chociażby za Redykajny i na Wadąg. Osobiście często też robię sobie wycieczki na Stawigudę, okolica jest w sumie świetna. Jako że miasto i tereny naokoło mają niezłe walory naturalne, miło z nich korzystać.

Dzisiaj nudziło mi się i byłam prawie na Łańsku, ale rano pogoda nie była za przyjemna. Nawet skowronki nie chciały śpiewać, a ja tylko w swetrze przemarzłam i teraz mam za swoje ; DDDDDD

Gadacie. Kortowo jest fajne.

x
 

mishi

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Olsztyn
a nie chuligańskie Zatorze czy śmierdząca Łyna.
Mieszkam na Zatorzu, pod nosem mam Łynę i nawet oczyszczalnię ścieków nie tak daleko, ale żadnych zapaszków nieprzyjemnych, ani też chuliganów jak na razie nie spotkałam.

Chyba każdy ma sentyment do jednej części Olsztyna, ale ogóle całe miasto mi się podoba, dlatego też się tutaj sprowadziłam. A jeżeli chcesz poznać prawdziwy smród i chuligaństwo proponuję przejść się po dworcu PKP w Katowicach.

Ja lubię spacery po zatorzu, za Łyną, jezioro długie i kortowskie, i podzamcze. Nie wszystko jeszcze znam, chociaż już jestem wszystkim zauroczona.

A na piwo to zawsze do Du.. tfuu do Admirała chodziłam ^^
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Piękne miejsce w Olsztynie? Kortowo of course :D Cisza spokój (chodzi mi o brak miejskiego hałasu :) ) no i... niedługo kortowiada :D
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
No to teraz skarby przyznawać się kto na kortowiadę idzie i na kogo najbardziej czekacie?
Bo ja to w tym roku tak bez większych emocji szczerze mówiąc, na Myslovitz popatrzę i może Afromental, ale raczej dla samej imprezy niż dla koncertów.
 
Do góry