ogrodnictwo

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Ktoś z Was hobbistycznie zajmuje się ogrodem?? Moja żona za tym nie przepada, ale lubi jak wszystko jest ładnie przycięte, najbardziej problmatyczne jest dla mnie przycinanie żywopłotu, mamy taki z bukszpanu, nie jet jeszcze duży ale ciężko mi go ogarnąć, myślałem o zakupe nożyc elektrycznych, ktoś z was ma i coś mi podpowie? jakie kupić? Nie chcę na to dużo wydawać bo tego żywopłtu nie ma duzo
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
My z mężem kupiliśmy jeszcze jesienią elektryczne nożyce ryobi. Nie wiem z czego masz żywopłot, ale nasze tuje przycięliśmy równiutko. Po świętach jeszcze obetniemy nowe pędy i będzie pięknie :) A! Mąż zadowolony z tych nożyc, bo bateria od nich pasuje do jego wkrętarki tej marki.
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
ryobi ma fajne, niedrogie sprzęty, mąż ma trochę rzeczy tej marki i z tego co widzę to nożyce tez mają, szkoda przepłacać skoro można mieć coś dobrej jakości w niezłej cenie
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Zgadza się :) Tak samo pomyśleliśmy. Bo z jednej strony nie chcieliśmy wydawać nie wiadomo ile pieniędzy na sprzęty, bo przecież będziemy ich używać okazjonalnie, ale z drugiej uznaliśmy, że nie ma co też kupować badziewia, bo to tylko dodatkowy koszt - co chwilę będzie potrzebna naprawa. Uznaliśmy, że ryobi to złoty środek ;) Pozdrawiam :)
 

Menua_pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
0
To prawda, po sezonie można znaleźć szereg fajnych i ciekawych promocji na narzędzia ogrodowe wiec warto z tego skorzystać. Mi zdecydowanie najbardziej w ogrodnictwie podoba się przycinanie, koszenie trawy :)
 
Do góry