Ogłoszenia

nobody100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Radom
chce się nauczyć tańczyć ragga bądź hh, czy zna ktoś jakies fajne strony przeznaczone temu w necie albo cos tego rodzaju?
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Pooglądaj, naśladuj, ale pamiętaj to się ma we krwi albo nie.


http://www.youtube.com/watch?v=zqtjvY5-Eu8

http://www.youtube.com/watch?v=mfzFQIAyOWY...PL&index=42


sympatyczne wskazówki z expertvillage (całkiem przystępne powinnaś od tego zacząć)

http://www.youtube.com/view_play_list?p=B4...dance+dancehall


P. S nie usztywniaj kolan, niech zawsze będą lekko ugięte


i tak żebyś nigdy nie pomyślała, że jesteś dość dobra : królowa dancehallu
http://www.youtube.com/watch?v=mfzFQIAyOWY...PL&index=42
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Hej:) chciałabym sie wybrać z moim mężczyzną na kurs tańca towarzyskiego ale nie wiem za bardzo gdzie, z tego co słyszałam jest troche takich szkół w Warszawie ale ja niestety nie znam o nich opinii i co lepsze nawet nie wiem gdzie sie dokładnie mieszczą:( może ktoś z Was był na takim kursie albo chociaz może mi napisac gdzie najszybciej i najlepiej nauczymy sie razem tańczyc??
 

leowhy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
jest taka bardzo stara dobra szkoła Polańskiego ...
 

vanilasky1

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wawka
A ja zdecydowanie polecam szkołę Sulewskiego. Uczą dobrze i aż przyjemnie chodzić... Już dwa kursy tam zaliczyłam :p
 

Ejrenne

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Serdecznie zapraszam na zajęcia regularne Tribal ATS & Fusion, które będą się odbywać w Szkole Tańca "Iluzja" w Tychach w poniedziałki o godzinie 17.30. 18 maja otwarta zostanie grupa początkująca. Zajęcia prowadzić będzie Ejrenne.

Pierwsze zajęcia w charakterze warszatu są bezpłatne.
Obejmują: opowieść o tańcu Tribal i jego historii, prezentacja i nauka podstawowych elementów
oraz
pokaz tańca Ejrenne
.

Tribal został stworzony przez Carolenę Nerrico oraz jej zespół Fat Chance Belly Dance i istnieje jako American Tribal Style (ATS. Potocznie - Tribal).[/b]ATS jest formą grupowej improwizacji, podczas której tancerki korzystają ze słownika znanych sobie ruchów i używają sygnałów niezauważalnych dla widza. Pomiędzy tańczącymi wytwarza się pewnien rodzaj "radosnej energii", który jest niemożliwy do opisania słowami. American Tribal Style wyrósł z doświadczeń różnych tańców. Zawiera w sobie elementy flamenco, tańców indyjskich, tańca brzucha oraz wielu innych.
To co nazywamy Tribal Fusion jest połączeniem ruchów z ATS-u z innymi tańcami, co pozwala na wyrażenie siebie poprzez taniec jak również poprzez strój stworzony przez samą tancerkę.


Dla Ejrenne taniec jest jedną z form medytacji, czasem poświęconym tylko sobie.
W każdym ruchu stara się odnaleźć jak najwięcej rozluźnienia i relaksu. Taniec ma moc uzdrawiania ciała i duszy, dlatego też zwraca dużą uwagę na jego aspekty zdrowotne, łącząc go z doświadczeniami wyniesionymi podczas praktyki yogi.
W swoim tańcu łączy elementy współczesnego tańca orientalnego tribal, tańca arabskiego, klasycznego tańca indyjskiego odissi, klasycznego tańca chińskiego, tradycyjnego chińskiego tańca pawia, tańca shakti, flamenco.
Zauroczona atmosferą baletu korzysta z niego intuicyjnie, by jak najbardziej przeżyć moment, w którym tańczy.
Członkini NEPHRYTH Tribal Group.


Dla osób, które nigdy nie tańczyły tego stylu i nie orientują się w nim zamieszczam przykładowe video:

http://www.youtube.com/watch?v=1JoTGklpzsw

http://www.youtube.com/watch?v=N3ez8dhip_U



Chętne osoby proszone są o kontakt:
e-mail: ejrenne.tribal@go2.pl
tel.: 0 508 804 667
Lub bezpośrednio w siedzibie szkoły "Iluzja":
e-mail: taniec@pino.pl
tel.: 0 697 339 375​
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Witam! Lubelskie szkoły tańca jeszcze na nieszczęście nie ruszyły na podbój internetu ;/ jest jedna stronka szkoły tańca uczącej salsy ale na początek chyba lepiej było by spróbować coś łatwiejszego. Poza tym w internecie ciężko znaleźć jakieś info na ten temat. Są tu ludzie z Lublina którzy mogli by polecić szkołę tańca towarzyskiego ?
 

kostka

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich forumowiczów :)
Poszukuje dziewcząt w wieku 15-19 lat z okolic Gliwic chętnych do stworzenie teamu cheerleaderek pod patronatem gliwickiej druzyny footballu amerykańskiego Gliwice Lions. Chodzi o stworzenie grupy dziewcząt chętnych aby nauczyc się czegoś nowego, usportowić swoje ciało, poprawic rzeźbe i ogólna kondycję. Ważnym jest, aby nauczyc się czegoś nowego i swoimi umiejętnościami oraz zapałem podopingować gliwickich sportowców :)

Wszystkie chętne dziewczęta prosze o kontakt pod:
tel. 697984014
gg. 3262535
mail: critical-kostka@o2.pl

Pozdrawiam
Magdalena "Kostka" Kostecka :)
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Witam,

od października będę studiowała i mieszkała w Poznaniu i od zawsze marzy mi się nauczyc jakiegos tańcza, myślę o hip hopie albo jakims latynoskim, moz,e być nawet taniec brzucha, byle by to robic bardziej niż amatorsko, a jak dotąd w moim miescie ni było takiej możliwości..

Czy zna ktoś lub uczęśzcza na jakis kurs tańca w Poznaniu i mógłby mi takowy polecić?
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Sa też osoby w mojej grupie wiekowej? (znaczy 19 lat).
W Poznaniu będę dopiero od paźdzernika :/
 

Siemano90

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam . Poszukuje osoby/ grupy która interesuje się breakdance'm.
Powiem szczerze jestem żóltodziobem . Od dawna interesuje sie tym stylem tańca lecz nie znam nikogo kto by mi pomógł . Jestem gotów płacic ale oczekuje w zamian konkretnych wskazówek i porad jak opanowac ten rodzaj tańca.
Jestem gotów poświęcic 3 dni w tyg na treningi . Mieszkam w okolicach Wejherowa(pomorskie) moge dojezdzac do Rumi(max) . Prosze o kontakt na gg 6506196
pozdro :papa:
 

mir4ek

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam!
Od nie dawna (początek studiów) mieszkam w Krakowie i miałem zamiar dołączyć do jakiegoś zespołu tańca nowoczesnego, lecz ku mojemu zaskoczeniu nie mogę niczego takiego znaleźć !! :mruga:
Przez Gim i liceum tańczyłem w własnym zespole założonym z kumplami i nie powiem, było super :D

Jako że nie mogę niczego znaleźć w tak dużym mieście jak KrK a na "naukę" tańca nie mam kasy:

Poszukuję chętne osoby - chłopcy i dziewczęta ( 15-22 lat) - chętnych założyć własny zespół na terenie Krakowa! Nie mam sprecyzowanych wymagań co do stylu, aczkolwiek chciałbym kierować się ku tańcom nowoczesnym ( hip-hop, popping, new style, electric boogie, rnb itp i np. modern jazz). Nie mam żadnych "papierów" na choreografa, lecz uwierzcie że niczego takiego nie potrzeba aby coś skroić ;)
Liczę że osoby które lubią tańczyć ogólnie i chcą coś stworzyć zgłoszą się do mnie :)


Kontakt:
gg: 851730
tel: 603170919

Pozdrawiam ;)
 

pattitti

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Poszukuję dziewczyn/chłopaków do zespołu tanecznego (przedział wiekowy 22-28 lat). Pragne zalozyc fajna grupę tanca hip-hop, funky, modern-jazzu...itp. Szukam chetnych osob z rejonow Katowice, Gliwice, i okolice. Jesli jestes osoba kochajaca ruch i jego ekspresje, jak rowniez lubisz wyrazic siebie poprzez taniec, pragniesz wystepowac na roznego rodzaju pokazach..itp napisz do mnie.

e-mail: pattitti@interia.pl
 

PiaGizela

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
hej!czy ktoś z Was slyszał moze o takiej szkole tańca znalazłam ją w inetrnecie na twój-fachowiec.net-- Akademia Tańca i Agencja Artystyczna Dance Avenue/ The Salsa Kings ,chciałam sie zapisać na jakiś kurs tańca i właśnie myślałam o salsie,tylko nie wiem jak jest z ta akademią, jestem z Gdyni i nawet mam blisko do tej akademii, a wiec moze sprobowac?jak myslicie?pomozcie!!!
 

Grzelock

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Interesuje Cię Hip-Hop? Kochasz taniec, dobrą muzykę, imprezy w dobrym klimacie i na wysokim poziomie? Chcesz zarazić się pozytywnymi wibracjami? Chcesz być częścią dużej hip-hopowej rodziny i prawdziwie zajawkowego przedsięwzięcia? Czy wreszcie słyszałeś już o New Boogie Down School?
NBDS to projekt, który powstał z inicjatywy ludzi kochających Hip-Hop, w różnych tej kultury przejawach. Pomysłodawcą i twórcą jest Emote, człowiek z Trójmiasta – MC i animator. To on odpowiedzialny jest za Funk All – imprezę, która z małego lokalnego tanecznego meetingu z 2006 r. przerodziła się w duże wydarzenie o zasięgu międzynarodowym. Dziś Funk All to stała pozycja w krajowym tanecznym kalendarzu, obok innych topowych w Polsce ( i nie tylko ) imprez.
NBDS to kadra konkretnych w branży graczy. Jeśli mowa o tańcu – ktokolwiek odrobinę interesuje się polską sceną street-dance, wie, kim jest Lipskee, Kaczorex, Bat-Man, Meks, Jolanda.
Nie sposób trafić też na dobrą hip-hopowa imprezę, na której zabrakłoby Bladego Krissa, beatboxera, podobnie jak w przypadku Lipskiego i Kaczorexa - szerzej znanego m.in. z finałów „Mam Talent”.
Oprócz tego NBDS współpracuje z zaprzyjaźnionymi konkretnymi postaciami, tj. Pablo, Temps, Kari, Anna Youya Jujka, Justyna Lichacy i wieloma innymi fachowcami z kraju i zza granicy.
Jednym słowem – NBDS to muzyka, taniec, pasja, dodać należy tu jeszcze profesjonalizm, rzetelność i rozwój.
Do tej pory NBDS skupiało swą działalność głównie na terenie północnej Polski.
Od teraz również pasjonaci z południa mają okazję stać się częścią tej rozwijającej się inicjatywy.
Jeśli mieszkasz w Lublinie, lub w jego okolicach, nie powinieneś się zastanawiać. Oczywiście dla większości miłośników street-dance z południowej Polski, Lublin wciąż leży daleko. Jednak oprócz stałego rozkładu zajęć dla poszczególnych klas, będziemy regularnie organizować warsztaty z uznanymi w środowisku postaciami z Polski, a w dalszym etapie spoza jej granic. Z pewnością dla wielu z SouthSide może być to łatwiejsza opcja, niż podróż na drugi koniec Polski...

Inicjatorem NBDS Południe jest członek NBDS – Pitzo – tancerz, choreograf, mc, producent i organizator. Jako tancerz i juror - uczestnik wielu imprez polskich i zagranicznych, tj. Funk All i The Styles Crash (Gdańsk), Warsaw Challenge, Check The Flow, (Warszawa), Rytm Ulicy (Piła),
Break Session (Włocławek), Prawda Hip-Hopu (Koszalin), Juste Debout (elimaminacje Praga), Who Is Who (Paryż), Street-Star Baltic Session (Tallin), Funkin Stylez (Dusseldorf).

Do ważniejszych osiągnięć zaliczyć można –
3 miejsce Popping na Funk All – Gdańsk 2006,
3 miejsce Popping 2vs2 na 3 Styles Tournament – Kraśnik 2007,
2 miejsce Popping na The Styles Crash – Gdańsk 2008,
1 miejsce Hip-Hop/Newstyle na The Styles Crash – Gdańsk 2008
2 miejsce Hip-Hop/Newstyle na Check The Flow – Warszawa 2009
1 miejsce Popping na Check The Flow – Warszawa 2009
1 miejsce Popping 2vs2 na Warsaw Challenge – Warszawa 2009
Mimo sporego stażu na scenie, wciąż się uczy i patrzy daleko w przyszłość. Jak dotąd swoje umiejętności szkolił u takich postaci, jak: Mr Wiggles, Popin Pete, Jr Boogaloo, Storm, Salah, Iron Mike, Loic, Bionic Man, Damon Frost, Buddha Stretch, Link, Brian Green, Joseph Go, Meech, Niako, Eszteca.

NBDS Południe oferuje zajęcia w różnych grupach i stylach tanecznych, tj. Hip-Hop, Popping, Locking, House. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnej i klimatycznej sali zlokalizowanej w Taneczno-sportowym centrum "Magic Dance" (budynek "Gala Centrum" - Poziom 3) ul. Fabryczna 2

Zapraszamy we wtorki, czwartki oraz piątki w godzinach od 19:30 do 22:00

Kontakt:

Telefon: 0 606 370 494
E-mail: picek-dch@o2.pl

Po więcej szczegółów kliknij w baner:

 
Dołączył
18 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Międzynarodowy Festiwal Tańca "XII Lądeckie Lato Baletowe" odbędzie się w Lądku Zdroju, w dniach 4-11 VII 2010 roku.

Co roku można wybierać spośród prawie 40 różnych zajęć warsztatowych. W tym roku najniższe ceny wakacyjnych warsztatów tanecznych! Zapisy na warsztaty już od marca 2010 na formularzu zgłoszeniowym na www.balet.com.pl.

Zajęcia warsztatowe prowadzone są każdorazowo przez doświadczonych i uznanych artystów, tancerzy, choreografów, pedagogów i instruktorów różnych specjalności.

W tym roku będą współpracować m.in.: Ewa Głowacka (repertuar baletowy), Beata Wrzosek-Dopierała (taniec klasyczny i współczesny), Alassane Wat z Francji (afro latino jazz, funky hip-hop i body awareness), Alba Holder z Kuby (salsa cubana – ladies styling), Rada Zivkovic (taniec cygański, taniec brzucha), Robert "Bromz" Jażdżewski (video clip dance, house club mix), Robert Nieznański (break dance - popping, locking), Anna Mendak (flamenco, taniec orientalny w stylu egipskim - taniec brzucha), Sylwia Raźna (samba reggae, salsa New York ladies styling), Rosa Estrella z Hiszpanii (flamenco - colombiana), Michelle Jones-Wurtz (american jazz dance, african american Alvin Ailey style, american tap), Piotr Bańkowski (street dance, hip-hop), Piotr Jagielski (jazz, modern jazz, lirycal jazz) z You Can Dance, Piotr Piotrowski (taniec klasyczny), Dorota Czajkowska (taniec irlandzki), Monika Bral (Jackson style), Edilson Ribeiro de Lima (praca z ciałem oparta o choreoterapię, clubbing latino dance), Robin Colter (american contemporary, modern), Tatiana Ostrowierch (modern), Aischa &Victor z Argentyny z YouCanDance. (tango argentyńskie), Magdalena Niernsse (taniec hinduski – bharatanatyam), Adam Oleszkiewicz (yoga), Marta Gierczyńska – instruktor fitness (mental flow), Marcus Tucker (hip-hop, break dance).

Więcej informacji o festiwalu na stronach:
www.artbale.pl, a także: www.balet.com.pl, a nawet: www.dance.org.pl

Odwiedzajcie nas na portalach:
Facebook oraz na
YouTube
nasza-klasa.pl
 

NBDS

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
plakat flow battle small.jpg

Flow Battle to pierwszy ogólnopolski turniej tańca ulicznego organizowany w takiej formie w Tczewie. 26 czerwca w obiekcie Centrum Kultury i Sztuki zmierzą się tancerze w pojedynkach jeden na jeden, w kategoriach: hip hop, popping, locking. Przewidzieliśmy także bitwę na najlepsze show, w którym mogą startować zarówno grupy z profesjonalnych szkół tańca, formacje taneczne jak i ekipy, które trenują same dla siebie. Nie ważne więc czy trenujecie profesjonalnie czy jesteście paczką przyjaciół o wspólnej pasji – liczy się najlepsze show!

Flow Battle poprowadzi beatboxer Blady Kris, znany ze swojego „chorego” stylu i m.in. programu „,Mam Talent”. W jury zasiądą tancerze i choreografie:

* Ania Youya Jujka (Warszawa)
* Adrian Lipskee Lipiński ( NBDS, DPS / Gdańsk)
* Paweł Pitzo Mazur ( NBDS, Kontrabanda / Lublin)
* Adam Batman Błachowicz ( NBDS, DPS / Gdańsk )

Za muzykę odpowiada DJ Horba (Gdańsk).

Po turnieju przygotowaliśmy dla Was noclegi za „symboliczną opłatę” (informacje wkrótce).

Regulamin Turnieju oraz Karta Zgłoszeniowa dostępny wkrótce do ściągnięcia.
Termin

26 czerwca (sobota) 2010
Miejsce imprezy

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
ul. Wyszyńskiego 10, Tczew
http://www.tck.tczew.pl/

Organizatorzy

* Centrum KULTURY I SZTUKI
* Starostwo Powiatowe w Tczewie
* Młodzieżowa Rada Miasta Tczewa

Partnerzy

* NBDS
* Alternatywne Centrum Kultury "Zebra"
* Fundacja Pokolenia

Patronat

* Honorowy Patronat Starosty Tczewskiego oraz Prezydenta Miasta Tczewa

Kategorie i zasady
Kategorie 1 vs 1

* locking
* popping
* hip hop

Eliminacje 1 vs 1

wyjście 45 sekund, muzyka dj’a
Ćwierćfinały, półfinały, finały

1 walka – dwa wyjścia na zawodnika po maks. 1 minutę każde

Najlepsze Show

I faza: występ formacji tanecznej do 7 minut (maks. 15 osób w formacji; muzyka własna przekazana dj’owi na podpisanej Cd-audio oraz alternatywnym nośniku jako plik mp3).

II faza: prezentują się 4 najlepsze ekipy (pokaz do 7 minut, maks. 15 osób, muzyka własna przekazana djowi j.w.); jury wybiera najlepszą ekipę
Jury

Hip Hop: Ania Jujka, Batman, Pitzo

Popping: Batman, Pitzo, Lipskee

Locking: Batman, Pitzo, Lipskee

Najlepsze Show(Grupy do 8 os.): Batman, Pitzo, Lipskee, Ania Jujka
Nagrody
1 vs 1 we wszystkich kategoriach

* 1 miejsce: 500 zł
* 2 miejsce: 200 zł
* 3 miejsce: 100 zł

Za najlepsze show (formacje do 8 osób)

1500 zł


WWW.FLOWBATTLE.PL
 

babajaga_1

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Gdzie?

Salsa libre - szkoła tańca

Co?
Impresska + zimne drinki + pokaz marki Pearl Fashion + dobra zabawa :)

Kiedy?

Sobota - 12.06.2010

Wszystkich zainteresowanych i zafascynowanych Tańcem zapraszam :) koleżanka będzie tańczyć... :) !!!

więcej o evencie :
http://www.salsalibre.pl/web/content/view/144/131/lang,pl/

więcej o pearl:
http://www.pearlfashion.pl/
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
szukam grupy tanecznej lub pojedynczych osob z lodzkiego ktore przygarna nowego wychowanka hehe
interesuje mnie przede wszystkim break dance
 
Do góry