oficjalny program UE

lupa7

New Member
Dołączył
30 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zaznaczam, tutaj jest mowa nie o jakichś tekstach, których przywoływanie stoi w sprzeczności z prawem, ale o oficjalnie zatwierdzonych i obowiązujących deklaracjach Unii Europejskiej.

W marcu 2017 została opublikowana Biała księga w sprawie przyszłości Europy:
ec.europa.eu/commission/sites/beta-political/files/biala_ksiega_w_sprawie_przyszlosci_europy_pl.pdf
która następnie została zatwierdzona przez głowy państw UE (Polskę reprezentowała Beata Szydło) w Deklaracji Rzymskiej.

Jedynym wskazanym w Białej księdze dokumentem programowym jest "Manifest z Ventotene" napisany w 1941 roku przez włoskiego komunistę Altiero Spinnellego. I jakkolwiek został on napisany w 1941, to w marcu 2017 roku przywódcy UE, mając do wyboru mnóstwo różnych propozycji programów z przeszłości, wybrali akurat ten jeden. Warto wspomnieć, że od 1993 roku imię Altiero Spinelliego nosi główny budynek Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Trudno o bardziej jednoznaczny symbol znaczenia postaci Spinelliego i jego programu dla kierunku rozwoju Unii Europejskiej. Poniżej przedstawiam kilka najważniejszych zdań z tego manifestu:

„Pierwszym zadaniem, bez rozwiązania którego wszelki postęp będzie tylko złudzeniem, jest ostateczne zlikwidowanie granic dzielących Europę na suwerenne państwa”

„Adekwatność i realizacja każdego pojedynczego punktu programowego musi być badana pod względem jego zgodności z bezdyskusyjnym warunkiem europejskiej jedności.”

„Chodzi o stworzenie państwa federalnego, które stoi na własnych nogach i dysponuje europejską armią zamiast armiami narodowymi. Trzeba ostatecznie skończyć z gospodarczą samowystarczalnością, która stanowi kręgosłup totalitarnych reżimów. Potrzeba wystarczającej ilości organów i środków, żeby w poszczególnych państwach związkowych wprowadzić zarządzenia wydane w celu utrzymania porządku ogólnego."
// tłumacząc z języka propagandowych haseł na język faktów - wprowadzić w nieposłusznych landach stan wojenny

„Nowe państwo, a z nim nowa, prawdziwa demokracja, powstanie dzięki dyktaturze rewolucyjnej partii.”

„Ze stale rosnącej grupy sympatyków partia powinna wciągać do współpracy tylko tych, którzy europejską rewolucję uczynili głównym celem swojego życia, którzy z dnia na dzień świadomie wypełniają swoje zadanie i dbają o interes ruchu, również w najtrudniejszych warunkach nielegalności (pisane w 1941) i tworzą stabilną sieć wspierającą płynną sferę ruchu sympatyków.”

// z tego wynika, że praworządność w ustach unijnych przywódców oznacza zgodność nie z prawem, konstytucją czy interesem narodowym, ale z bezdyskusyjnym warunkiem europejskiej jedności czyli dążeniem do likwidacji granic dzielących Europę na suwerenne państwa i podporządkowaniem państwa ostatecznej zamianie unii w komunistyczne państwo zjednoczonej Europy.

„Europejska rewolucja musi być socjalistyczna, żeby mogła sprostać naszym potrzebom; musi opowiedzieć się za emancypacją klasy robotniczej (pisane w 1941) i stworzeniem ludzkich warunków życia.”

„Własność prywatna musi być – w zależności od sytuacji – zniesiona, ograniczona, skorygowana albo rozszerzona i to nie według jakichś dogmatycznych zasad.”

I dalej:

„Nasz ruch czerpie pewność co do celów i kierunków działania nie z rozpoznania jakiejś nie istniejącej jeszcze woli ludu, ale ze świadomości reprezentowania najgłębszych potrzeb nowoczesnego społeczeństwa. Dzięki niej nasz ruch wyznacza linie kierunkowe nowego porządku, narzucając jeszcze nieuformowanym masom pierwszą społeczną dyscyplinę.”

// Warto porównać prezentowany przez unię postęp i wszystko co z nim związane z nowoczesnymi naukami proponowanymi przez panów zajmujących obecnie czołowe miejsca w Kościele katolickim, bez rezygnacji z zachowywania treści jej tradycyjnej, wielowiekowej wersji. W księdze apokalipsy wspomina się, że w tym czasie na całym świecie będzie się zmuszać ludzi do aktu oddania się diabłu (w sposób - mimo grożenia śmiercią - pozostający jednak dobrowolnym i tym samym ostatecznie pozbawiając się możliwości zbawienia), by przyjąć znamię bestii umożliwiające człowiekowi zdobycie potrzebnych mu dóbr. Bez względu na interpretacje apokalipsy, systemem społeczno-ekonomicznym umożliwiającym wypełnienie zawartych tam przepowiedni jest komunizm. Najlepiej - na całym świecie.

Spośród wielu źródeł informacji polecam materiały Krzysztofa Karonia.
 

______

Użytkownik
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
Glowonog, Ty wierzysz w jakieś programy?
Mój program wyglądałby tak:

1. całkowite zniesienie jakichkolwiek granic fizycznych wewnątrz Unii (bo one i tak są)
2. wzmocnienie granic zewnętrznych stawiając nawet mur za miliardy euro, tak aby Chrześcijanizm nie musiał martwić się o swój byt w przyszłości
3. czystka etniczna na zachodzie Europy, czyli jeśli nie rodzony w EU to won do siebie
4. nakaz nauki obowiązkowo dla każdego jednego wspólnego języka, powiedzmy angielskiego
5. nakaz wprowadzenia tegoż języka musem we wszystkich krajach Unii
6. wspólna waluta dla wszystkich od już i koniec!
7. identyczne prawo i przepisy w całej Unii
8. unijny fundusz zdrowia z oddziałami w całej Unii
9. dla każdego identyczny paszport, dowód, prawko i reszta
10. identyczny poziom nauki we wszystkich możliwych szkołach i uczelniach, jeden program
11. identyczne prawa socjalne
12. identyczna ceny za wszystko we wszystkich krajach Unii
13. jeden rząd , jeden parlament, jedni rządzący a nie kilka tysięcy osób i burdel

Tymczasem w Unii prawo prawu nierówne, zarobki na jednym końcu Unii różne o kilkaset %, ceny w sklepach kompletnie p...lone i jakość produktów jakości nierówna. Ta Unia to gospodarczy MYK tylko po to, aby dorobić hajsu. Po nic innego tego nie ma a Bruksela to jeden wielki ring, tego nazwać inaczej już się nie da.
Niemcy sami sobie? A ten gazociąg omijający wschodnią Unię? Nie mogli przez Ukrainę i Polskę z odnogą na południe? hehhehe. Oni doskonale wiedzą że Unia za 2,3 dekady się roz....doli na amen i wróci do starej formy i powstaną wtedy dwie Unie, ta zachodnia i ta wschodnia.
Naprawdę wierzycie że Anglia gdy wyjdzie twardym Brexitem to straci prawa Unijne? Że zaraz cło się pojawi i wytrąbią Brytyjskie fabryki z terenu Unii? hehehhe.
Po Angli będzie Fransexit a potem Dojczexit.
 
Do góry