Oferuje pomoc. Powróżę

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
//Tiwaz, wyraziłeś swoją opinię, w porządku, ale proszę nie zmieniać tego tematu w dyskusję o wierze:)
Stary cieszę sie że jesteś modem i wiem że nie lubisz moich postów ale nie wprowadzaj cenzury na forum? Wyraziłem swoją opinie i tyle, temat akurat był taki że należało nawiązać do wiary aby przestrzec innych przed tego typu praktykami bo one się bardzo źle kończą.
 

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
hehe to fakt:) Wiesz co, kiedyś nawet w swoich latach młodości bawiłem się w tarota i próbowałem coś tam namotać dlatego temat mnie zaciekawił:) A ogólnie w mojej opinii nie wykluczam że są ludzie którzy mają jakieś zdolności - podejrzewam że 99% to jest oszustów którzy chcą po prostu zarobić, ale wyobraź sobie sytuacje, że na 1000 jasnowidzów jeden dokładnie pokazuje w którym miejscu w Polsce jest zaginiona osoba np. utopiła się w jakimś jeziorze i wskazuje to z niezwykłą precyzją... a czasami takie przypadki się zdarzają...
 

musak

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Owszem słyszałem o takich jasnowidzach, ale oni już są wyłapywani i zatrudniani do współpracy z policją, detektywami, itd. ;)
Jednak na własne potrzeby, tylko po to żeby z ciekawości coś sprawdzić, to według mnie jest to strata pieniędzy, gdyż mamy co najmniej te 90% szans, że trafimy na oszusta :(
 

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
No zgadza się, ale jak ktoś pisze że to zrobi za przysłowiową złotówkę to w sumie się nic nie ryzykuje, można to potraktować jak rozrywkę:)
 

musak

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
No też racja. Za taką kwotę to nie jest tak źle jeszcze, ale zwykle chyba koszt jest większy, a więc w moim przekonaniu nieopłacalne ;)
 

musak

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
No zwykle właśnie koszta tak się rysują. Czyli zbyt wysoko jak na coś niezbyt pewnego... . No chyba, że ktoś bardzo wierzy w czary, wróżby, to będzie gotów wydać znacznie więcej.
 

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
Oj no i z pewnością wydają:) coś mi się nawet obiło o uszy, że są wyspecjalizowane wróżki których się radzą politycy itp
 
K

krzysztofandraszak

Guest
//Tiwaz - to akurat była prośba do wszystkich, nie tylko do Ciebie, o nic więcej jak o trzymanie się tematu:) Może źle to ująłem. Na początku zwróciłem się do Ciebie, ponieważ wiem, że masz takie ciągotki do offtopowania:) Bez urazy, rzecz jasna.
 

beata1970

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ludzie błagam przestańcie.

Ci co uważają, że wróżbiarstwo jest złe bardzo proszę nie wchodzić na ten temat i nie robić mi tu śmietnika.
A tak nawiasem do tych wierzących. Sama jestem osobą wierzącą. Zanim zaczniecie wypisywać tego typu rzeczy proponuję tak ze dwa razy przeczytać Pismo Święte,a na dokładkę 'Rozmowy z Bogiem'
Może Wam się poprzestawiają styki.


Co do tego, że mogę być naciągaczką. No błagam Was... Napisałam, że koszt wszystkiego tzn rozkładu (nie istotne czy będzie on krótki i zrobię go w chwilę, czy będzie długi i pracochłonny) , to koszt maksymalnie 10 zł, napisałam również, że nie jest to cena która musi być, może być i 1 zł. Nie chcę na tym zarabiać, gdybym chciała napisałabym, że koszt to 150zł prawda?




Co do udowodnienia tego, że potrafię wróżyć, napisałam już w którymś poście, że mogę 2 czy 3 pierwsze rozkłady zrobić całkowicie za darmo.
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
Ludzie błagam przestańcie.

Ci co uważają, że wróżbiarstwo jest złe bardzo proszę nie wchodzić na ten temat i nie robić mi tu śmietnika.
A tak nawiasem do tych wierzących. Sama jestem osobą wierzącą. Zanim zaczniecie wypisywać tego typu rzeczy proponuję tak ze dwa razy przeczytać Pismo Święte,a na dokładkę 'Rozmowy z Bogiem'
Akurat sie zetknąłem z tą kłamliwą książką sprzeczną z Pismem Świętym. Zajrzałem do niej na szybko proszę bardzo wycinek z tomu pierwszego strona 39 albo 40:
Znieście bezsensowne zakazy i restrykcje
tłumiące seksualna energie; zamiast tłamsić, pomóżcie innym odkryć jej wartość i
skierować ją na właściwe tory.
Czyńcie to, a położycie mocne podwaliny pod świat
wolny od przestępstw i gwałtu.
Co się tyczy wypadków – ciężarówki wyjeżdżającej zza zakrętu, cegły spadającej
z nieba – nauczcie się je widzieć w perspektywie większej całości. Waszym
zadaniem tutaj jest wypracowanie indywidualnego sposobu na własne zbawienie. Ale
zbawić się nie oznacza uratować się od szponów Szatana. Szatan nie istnieje, ani
piekło.
A ty wybawiasz się z amnezji, jaka jest niespełnienie.
Widać że Twoja znajomość Pisma Świetego jest żadna albo prawie żadna:

Ewangelia wg św Łukasza 11,14
14 Raz wyrzucał złego ducha [u tego], który był niemy. A gdy zły duch wyszedł, niemy zaczął mówić i tłumy były zdumione. 15 Lecz niektórzy z nich rzekli: "Przez Belzebuba, władcę złych duchów, wyrzuca złe duchy". 16 Inni zaś, chcąc Go wystawić na próbę, domagali się od Niego znaku z nieba. 17 On jednak, znając ich myśli, rzekł do nich: "Każde królestwo wewnętrznie skłócone pustoszeje i dom na dom się wali. 18 Jeśli więc i szatan z sobą jest skłócony, jakże się ostoi jego królestwo? Mówicie bowiem, że Ja przez Belzebuba wyrzucam złe duchy. 19 Lecz jeśli Ja przez Belzebuba wyrzucam złe duchy, to przez kogo je wyrzucają wasi synowie? Dlatego oni będą waszymi sędziami. 20 A jeśli Ja palcem Bożym wyrzucam złe duchy, to istotnie przyszło już do was królestwo Boże.
21 Gdy mocarz uzbrojony strzeże swego dworu, bezpieczne jest jego mienie. 22 Lecz gdy mocniejszy od niego nadejdzie i pokona go, zabierze całą broń jego, na której polegał, i łupy jego rozda.
23 Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; a kto nie zbiera ze Mną, rozprasza.
24 Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem". 25 Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. 26 Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni".

Na temat wróżb jest napisane w księdze Powtórzonego Prawa rozdział 18:
"Niech nie znajdzie się u ciebie taki , który przeprowadza swego syna czy swoją cōrkę przez ogień , ani wróżbita , ani wieszczbiarz , ani guślarz , ani czarodziej ,
Ani zaklinacz , ani wywoływacz duchów , ani znachor , ani wzywający zmarłych;
Gdyż obrzydliwością dla Pana jest każdy , kto to czyni ,
 

beata1970

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Akurat sie zetknąłem z tą kłamliwą książką sprzeczną z Pismem Świętym. Zajrzałem do niej na szybko proszę bardzo wycinek z tomu pierwszego strona 39 albo 40:
Znieście bezsensowne zakazy i restrykcje
tłumiące seksualna energie; zamiast tłamsić, pomóżcie innym odkryć jej wartość i
skierować ją na właściwe tory.
Czyńcie to, a położycie mocne podwaliny pod świat
wolny od przestępstw i gwałtu.
Co się tyczy wypadków – ciężarówki wyjeżdżającej zza zakrętu, cegły spadającej
z nieba – nauczcie się je widzieć w perspektywie większej całości. Waszym
zadaniem tutaj jest wypracowanie indywidualnego sposobu na własne zbawienie. Ale
zbawić się nie oznacza uratować się od szponów Szatana. Szatan nie istnieje, ani
piekło.
A ty wybawiasz się z amnezji, jaka jest niespełnienie.
Widać że Twoja znajomość Pisma Świetego jest żadna albo prawie żadna:

Ewangelia wg św Łukasza 11,14
14 Raz wyrzucał złego ducha [u tego], który był niemy. A gdy zły duch wyszedł, niemy zaczął mówić i tłumy były zdumione. 15 Lecz niektórzy z nich rzekli: "Przez Belzebuba, władcę złych duchów, wyrzuca złe duchy". 16 Inni zaś, chcąc Go wystawić na próbę, domagali się od Niego znaku z nieba. 17 On jednak, znając ich myśli, rzekł do nich: "Każde królestwo wewnętrznie skłócone pustoszeje i dom na dom się wali. 18 Jeśli więc i szatan z sobą jest skłócony, jakże się ostoi jego królestwo? Mówicie bowiem, że Ja przez Belzebuba wyrzucam złe duchy. 19 Lecz jeśli Ja przez Belzebuba wyrzucam złe duchy, to przez kogo je wyrzucają wasi synowie? Dlatego oni będą waszymi sędziami. 20 A jeśli Ja palcem Bożym wyrzucam złe duchy, to istotnie przyszło już do was królestwo Boże.
21 Gdy mocarz uzbrojony strzeże swego dworu, bezpieczne jest jego mienie. 22 Lecz gdy mocniejszy od niego nadejdzie i pokona go, zabierze całą broń jego, na której polegał, i łupy jego rozda.
23 Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; a kto nie zbiera ze Mną, rozprasza.
24 Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem". 25 Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. 26 Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni".

Na temat wróżb jest napisane w księdze Powtórzonego Prawa rozdział 18:
"Niech nie znajdzie się u ciebie taki , który przeprowadza swego syna czy swoją cōrkę przez ogień , ani wróżbita , ani wieszczbiarz , ani guślarz , ani czarodziej ,
Ani zaklinacz , ani wywoływacz duchów , ani znachor , ani wzywający zmarłych;
Gdyż obrzydliwością dla Pana jest każdy , kto to czyni ,




Wspaniale :) A teraz przeczytaj sobie książkę której tytuł także podałam. Nie musisz całej. Wystarczy pierwsze 10 stron.
I potem proszę uzupełnij swoją wyżej zamieszczoną warto dodać wyczerpującą wypowiedź :)
 
Do góry