Oeparol na serce

N

nianiaSweet

Guest
nawet nie wiedziałam, że oeparol ma suplementy na serce, a dlaczego pytasz akurat o wiesołek, jest tak ważny w supelmentach na serce?
 
E

Elen

Guest
Na serce to ja radze badania najpierw i konsultacje u dobrego kardiologa. Wszelkie branie suplementow "na zas" jest szkodliwe wrecz. Najlepiej jak lekarz stwierdzi chorobe i zasadnosc leczenia.
 
D

Dorka123

Guest
Czy chodzi o działanie wiesiołka na cholesterol? To chyba ogólnie pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego
 
N

nianiaSweet

Guest
no to teraz będę wiedziała na co zwracać uwagę przy zakupie suplementów
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Naprawde wiesiołek dziala też na cholesterol? Przyznam się, że wiedziałam o działaniu na skórę, paznokcie czy po prostu na cerę. Będę musiała więcej poczytać :D Człowiek uczy się całe zycie.
 

neon_girl

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
wiesiołek, hmm, trzeba poczytać,:p ja sama kupuję mamie od dluższego czasu gold omega 3, to chyba juz z nazwy widać ze zawiera ten kwas omega 3, także działa na serce, krążenie i jeszcze zwalcza zwalcza cholesterol, (z ciekawostek - dobre też na wzrok) także bardzo kompleksowe działanie, jak na suplement diety, no i myślę, ze jak ktoś ma takie problemy to warto kupić, nie kosztuje wiele a można pomóc zdrowiu
 
Do góry