Odzywki - przyrost masy

Micha Kowalczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
zgadzam się z poprzednikiem, mass xxl nie jest zły, ale można znaleźć podobne specyfiki w lepszej cenie
 

gacol

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiosna idzie i zaraz potem lato tak naprawdę nie zostało dużo czasu na poprawę wyglądu swojego. Opowiem co ja robię żeby latem wyglądać dobrze i jak na razie efekt jest oszałamiające a ćwiczę tak od października i widać już fajnie mięśnie. Na początek stosuje suplement diety. I do tego stosuje białko w płynie rozrabiam sobie z mlekiem pije przed treningiem i po treningu. Te produkty można kupić na allegro. Ale dobra cena jest bez pośrednio od producenta podałem wcześniej ta stronkę a co do białko jest tego dużo na allegro. Fajnie do tego zestawu dorzucić oprócz treningów na siłowni jakieś arab owe np biegi. A jeszcze jedno pamiętajcie same suplementy diety i odżywki nic nie zdziałają bez dobrych treningów trzepa trochę potu wylać żeby dobrze czuć się w swoim ciele życzę wytrwałości w treningach i sukcesów ..
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
gacol napisał:
Wiosna idzie i zaraz potem lato tak naprawdę nie zostało dużo czasu na poprawę wyglądu swojego. Opowiem co ja robię żeby latem wyglądać dobrze i jak na razie efekt jest oszałamiające a ćwiczę tak od października i widać już fajnie mięśnie. Na początek stosuje suplement diety. I do tego stosuje białko w płynie rozrabiam sobie z mlekiem pije przed treningiem i po treningu. Te produkty można kupić na allegro. Ale dobra cena jest bez pośrednio od producenta podałem wcześniej ta stronkę a co do białko jest tego dużo na allegro. Fajnie do tego zestawu dorzucić oprócz treningów na siłowni jakieś arab owe np biegi. A jeszcze jedno pamiętajcie same suplementy diety i odżywki nic nie zdziałają bez dobrych treningów trzepa trochę potu wylać żeby dobrze czuć się w swoim ciele życzę wytrwałości w treningach i sukcesów ..
aha, fajny jesteś w tym co twierdzisz, nie wprowadzaj ludzi w błąd ;)
 

Adrian29

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
dlaczego kolega wyżej krytykuje?
nie widac po Tobie zebys trenował cokolwiek i brał udział w takich rzeczach dlatego poco krytykować?
sam nie robisz a umiesz oceniać innych?
kiepsko
kolega dobrze napisal, ja mam podobny tryb w treningach aerobowych i w treningach na mase i tez pije białko i stosuje odżywke
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Adrian29 napisał:
dlaczego kolega wyżej krytykuje?
nie widac po Tobie zebys trenował cokolwiek i brał udział w takich rzeczach dlatego poco krytykować?
sam nie robisz a umiesz oceniać innych?
kiepsko
kolega dobrze napisal, ja mam podobny tryb w treningach aerobowych i w treningach na masę i tez pije białko i stosuje odzywkę.
po wyglądzie potrafisz stwierdzać aż tyle rzeczy?
po czym stwierdzasz że nic nie robię ?
najpierw podaj argumenty, a dopiero zwracaj mi uwagę ;)
i post z dala śmierdzi reklamą

dlaczego ogólnie krytykuje? bo każdy wypisuje trening i odżywki...gdzie w tym wszystkim dieta? z kapusty kiszonej i dewolajów ma mięsień urosnąć ?
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Ja zaczynam się obawiać o chłopaka, bo od kiedy zaczął ćwiczyć non stop eksperymentuje z jakimiś odżywkami i suplementami. Czy nic mu się po tym nie stanie?
 

yoyop

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
o chłopaka bądź spokojna jeśli stosuje normalne odżywki i suplementy czyli sprawdzone to wyjdzie mu to tylko na dobre

a co do kolegi który jest bardzo zbulwersowany tym że ktos wyraza swoje zdanie i swoja opinie powiem tak- chyba typowa zazdrosc
bo ja sam jak udzielam sie na forum rzadko wspominam o swojej diecie bo jak dla mnie to cos normalnego ze jak sie dazy do dobrej formy i idealnej sylwetki to dieta jest codziennoscia.
jakos bezpieczna i skuteczna odzywke-suplement proponuje Somatodrol
sprawdozny mozna kupic w googlach we frazie- "somat odzywka na mase"
trzeba miec zapracie silna wole i wiele cierpliwosci bo nic samo nie przychodzi
pozdrówki
 

wiktor_z

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam, czy coś się tu jeszcze dzieje? bo szukam po różnych forach, ale wszędzie sami profesjonaliści. szukam odżywki na przyrost mięśni, mam oczywiście dietę zbilansowaną ustaloną z trenerem, natomiast interesują mnie nowości bo kilka już testowałem i nie mają dla mnie rezultatu takiego jak oczekuję. Ktoś coś?
 

terminator

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mi się masę dość szybko udało zrobić, później rzeźba też jakoś poszła,ale mega ciężko było mi zrobić brzuch. Kumpel mi podrzucił LargoMass i to chyba najlepszy z suplementów jakie brałem, bo szybko było widać efekty i dobrze pomaga w budowie mięśni.
 

wiktor_z

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
ok, a co ze składem? bo tam tylko witaminy i wyciągi, czy to przynosi prawdziwe efekty? obawiam się że może być dla mnie za słaby.
 

terminator

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem skład jest całkiem zacny i co to oznacza, że skład jest za słaby? Trening może być za słaby. A w tym masz argininę, karnitynę, tribulus, witmainy z grupy B, biotyne, cynk, kofeine, magnez i pewnie coś jeszcze pominąłem, ale najważniejsze Ci podałem. Działanie jest proste, większa wydolność, więc i większe możliwości. Do tego pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej i rozbudowie masy mięśniowej, no i bonus w postaci tribulusu, czyli większy testosteron, a co za tym idzie zwiększa też potencję.
 

wiktor_z

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
chodziło mi po prostu o to, czy skład jest wystarczająco mocny żeby dać realny efekt. Ale jeśli mówisz, że tak, to ok. Tribulus w sumie to nie tylko potencja, przecież ogolnie jeśli wyższy teść to i lepsza rozbudowa. a w LargoMass jest kofeina i magnez razem, jeśli to po to, żeby wyrównać poziom magnezu po kofeinie, to mi się akurat podoba.
 

terminator

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Co tu będziemy teoretyzować, sylwetka się sama nie zrobi Weź wypróbuj na sobie to sam zobaczysz czy Ci pasuje czy nie. U mnie się akurat dobrze przyjęło, więc już nie szukam niczego innego, bo i po co. Ale przede wszystkim nie opierdzielaj się z treningiem, wtedy zobaczysz najlepsze efekty.
 
Do góry