Odzywki - przyrost masy

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
jeżeli nigdy nie miałeś diety, to na diecie zrobisz spore postępy. To co masz wydać na białko/gainer wydaj lepiej na kolejne kg piersi z kurczaka ;)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ułóż jakiś zarys diety i wrzuć ją tu, poczytaj moje wczesniejesze odpowiedzi w tematach i spróbuj ułożyć jakaś, a ja ją sprawdzę
 

Korass

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
ok.ale to troszke potrwa ^^

od dzisiaj przerzucam sie na pierś kurczaka z ryżem. ile tego jeść dziennie i smażone czy gotowane? ( co jeszcze proponujecie?)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Dieta to nie tylko kurczak i ryż

Białko:
Tuńczyk w wodzie
Dorsz wędzony
Pstrąg
Pierś z kurczaka
Wołowina
Cielęcina
Wątróbka
Jaja kurze
Ser twarogowy chudy
Serek wiejski


Węglowodany:
Ryz biały
Makaron
Ryz brązowy
Kasza manna
Kasza gryczana
Płatki owsiane
Chleb żytni pełnoziarnisty

Tłuszcze:
Orzechy arachidowe
Oliwa z oliwek
Słonecznik
Migdały
 

Korass

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
to daj mi jakiś przykład na 2 dniowa dietę. (dzień treningowy i nietreningowy)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
7:00
Platki owsiane 100g + 200ml mleka
3 jaja kurze całe

B: 41g (30g zwierzęce) W: 81g T: 27g


10:35
Makaron 100g
Serek wiejski 200g

B: 35g (25g zwierzęcego) W: 80g T: 10g


13:30
Chleb żytni pełnoziarnisty 150g
Makrela wędzona 100g

B: 41g (31g zwierzęcego) W: 81g T: 25g


16:00
Ryz brazowy 80g
Piers z kurczaka 100g

B: 27g (22g zwierzęcego) W: 62g T: 3g


17:30-18:30
Trening


18:30
60g Carbo

B: 0g W: 56g T: 0g


19:10
Chleb pelnoziarnisty 100g
Tunczyk w wodzie 120g

B: 32g (25g zwierzęcego) W: 54g T: 2g


22:00
Twarog chudy 100g
Oliwa z oliwek 10ml

B: 20g W: 4g T: 10g

Razem - podsumowanie
- białko 143 g
- tłuszcz 77 g
- węglowodany 418 g
- kalorie 2937 kcal

NO dietę stosujesz w dt i dnt.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ogólnie dieta polega na wsuwaniu tego 7 razy dni w tygodniu, a jak to sobie przygotujesz tak żeby ci zawsze smakowało i sie nie znudzilo to juz twoja sprawa ;)
 

Korass

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
:cenzura: ,jak tu sie przy takim czymś najeść... :D

no nic ... spróbuje ^^


co do kurczaka-smażyć czy gotować?

aha,no i jezeli mial bym stosowac bialko w proszku to w jakich godzinach ? GAIN BOLIC-dobre jest ?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
to jest tylko przykład,
zamiast ryżu i tunczyka dałbym piers z kuraka + ryz
tak samo danie o 10.35

no i oczywiscie dobierz odpowiednio gramature posilkow.

wiadomo ze lepiej gotowac, ale jak nie masz na to czasu, badz chęci to smaż.

Co do białka to Stosujesz według brak w diecie.
Gain bolic to gainer a nie białko, i niestety słaby gainer. Polecam Mutant mass
 

Korass

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
a jeżeli rano zjem serek wiejski (np) na obiad 600g piersi kurczaka i wieczorem gotowana szynke i znowu serek wiejski i uzupelnie braki białkiem w proszku to byłby to dobry pomysł?

(w miedzy czasie jak bym był głody wsunął bym jakiś nabiał)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
nie, musisz dostarczac organizmowi mniej wiecej co 3 godziny dobrze zbilansowanych posiłkow.
 

Boczek952

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jeżeli chcesz zrobić mase mieśniową to przedewszystkim musisz dużo jeść już tam pall licho z dietą ważne by dużo jeść ryżów makaronów itp . Dokup sobie jeszcze kreatynke gainera białko i jakieś aminokwasy i starczy do tego dobry trening lekkie areoby i efekt murowany w pół roku siebie nie poznasz bodyvital.pl a to jest sklep w którym możesz tanio kupić te suplementy
 

karolwrobel83

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dieta dieta dieta i jeszcze raz dieta , kiedy chcesz zrobić miesnie potrzebna jest odpowiednia masa, stad najpierw najzwyczajniej w swiecie musizsz przytyć, najlepiej rozplanuj sobie diete 5 posilkow, w tym 3 pelnowartsciowe i z duza iloscia bialka , jeśli nie jesteś w stanie zjeść tyle bialka pij sobie koktajle białkowe, np. 2 miarki zamiast jednej żeby dawak była wieksza, ważny jest tez posiłek po treningu musi być duzy i pozywny bo twoje miesnie tez chcą się odzywic , generalnie polecam konsultacje z terenerm personalnym on ci ulozy i dobierze najlepiej sklafdniki diety
 

Aro20

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, jestem osobą szczupłą. Mam małą tkankę tłuszczową, więc na brzuchu zarysowany jest kaloryfer, ale niestety nie mam zbytnio mięśni, więc i tak wyglądam trochę komicznie :) Od kilu miesięcy więcej ćwiczę, na początku efekty był oczywiście widoczne. Teraz od ok 2 miesięcy nie mogę nic przytyć więcej. Trzymam się diety, niestety ciężko mi przyjąć odpowiednią ilość białka, żeby nie przesadzić z ilością dziennych kalorii. Kompletnie sobie z tym nie radzę. Na początku byłem nastawiony negatywnie do suplementów, ale chciałbym spróbować. Zainteresował mnie metadrol (tu znajduje sie opis składu - track.metadrol.pl/product/Metadrol/?pid=120&uid=19818). Czy ktoś może wypowiedzieć się na jego temat. Może ktoś już z niego korzystał?
 

Sawomir Topolski

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Do diety warto dodać dobre suple. Niestety wielu młodych sięga po sterydy - szybki efekt, ale również szybkie spadki. Obecnie mamy ciekawe suplementy, które dają dobrego kopa, ale nie powodują skutków ubocznych. Ciekawy skład ma Somatrodol, Suplement jest dedykowany dla osób, które chcą zbudować czystą masę mięśniową. Działa na zasadzie zwiększenia poziomu testosteronu i hormonu wzrostu. Somatrodol pomaga również w regeneracji po treningu. Zamiast stosować sterydy lepiej wykorzystać takie suplementy. Jeśli ktoś chce poczytać więcej to informacje są na stronie somatodrol.pl
 

Karolmag28

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Też uważam, że warto łączyć dietę z suplami i oczywiście treningiem, jeżeli chcesz przybrać na masie. Polecam mieszankę na masę mięśniową (complete mass) od bulk powders, ponieważ zawsze podają co dokładnie zawierają ich formuły, więc możesz wszystko dokładnie sprawdzić zanim kupisz. Sprawdzić wszystko można bezpośrednio na stronie bulkpowders.pl
 
Do góry