Odżywki przed treningiem

johnny07

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Niedawno musiałem zmienić szkołę, w nowej poznałem kilku chłopaków, którzy chodzą na siłkę. Czasem z braku zajęć też z nimi chodziłem i mi się spodobało. Zacząłem ćwiczyć powoli zwiększając ciężary. Doszedłem jednak do etapu że muszę zacząć brać odżywki. Przed treningiem biorę Optimum BCAA - chłopaki mi podsunęli i tak zacząłem ale jakoś nie czuję się najlepiej po tym. Moglibyście mi młodemu coś polecić lepszego. Wiem, że zestaw zależy od kasy i diety jeśli to pierwsze to u mnie ze względu że się uczę nie jest najlepiej jeśli chodzi o dietę to jem dużo kurczaków i lubię i często jem soję. Jak by ktoś miał jakieś sugestie będę wdzięczny.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
podaj wiek, wymiary itp a pomyślimy o czym ;)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Z tego, co piszesz to jest trochę dziwne, że po BCAA czujesz się źle, bo wiem, że właśnie ten środek jest najlepszy jak się rozpoczyna suplementację. Możesz spróbować BCAA innego producenta, możesz zajrzeć na stronę sklepu hellhound.pl, żeby wybrać innego producenta. Ale możliwe jest też to, że jak się źle czujesz po BCAA to może jesteś uczulony na jakiś składnik i dlatego źle się czujesz;/
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Z tego, co piszesz to jest trochę dziwne, że po BCAA czujesz się źle, bo wiem, że właśnie ten środek jest najlepszy jak się rozpoczyna suplementację. Możesz spróbować BCAA innego producenta, możesz zajrzeć na stronę sklepu hellhound.pl, żeby wybrać innego producenta. Ale możliwe jest też to, że jak się źle czujesz po BCAA to może jesteś uczulony na jakiś składnik i dlatego źle się czujesz;/

Potwierdz mi dlaczego ten srodek jest najlepszy przy rozpoczynianiu suplementacji? bo ja mam calkiem inne zdanie na ten temat.

I przestan ciagle reklamować wszedzie ten sam sklep!!
 
Do góry