Odżywki do paznokci!

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Witam. Kupiłam ostatnio dwie odżywki - Coral na wolno rosnące paznokcie i Joko "witaminowa bomba". Chciałam spytać, czy to bezpieczne dla paznokci, jeśli będę zmieniać lakiery co dwa dni? Czy może powinnam sobie odczekać jeden dzień z suchymi paznokciami? Bo boję się, że może mi się coś z nimi stać, bo w tym momencie są jak z moich marzeń :).

Proszę o odp :).
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
nie musisz robić przerw, lakier nie przeszkadza paznokciom, nawet je wzmacnia niekiedy spróbuj tez odżywek miss sporty, na poje paznokcie działały :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
ja jakoś nigdy nie widziałam różnicy w paznokciach podczas używania odżywek, jedyne co jak narazie się u mnie sprawdza to kulki mleczno - miodowe do manicure, efekt widać dość szybko, paznokcie są odżywione i nawilżone i wyglądają po prostu bosko ;)
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
ja jakoś nigdy nie widziałam różnicy w paznokciach podczas używania odżywek, jedyne co jak narazie się u mnie sprawdza to kulki mleczno - miodowe do manicure, efekt widać dość szybko, paznokcie są odżywione i nawilżone i wyglądają po prostu bosko ;)

Co to za kulki? Z jakiej firmy i ile kosztują mniej więcej? :)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
:P gdzies na poludniu
inny odzywek niz sally hensen nie kupuje :)- poniewaz nic mi nie daja. Owszem sally ma drogie kosmetyki- ale warte swojej ceny. Warto uzbierac troche kasy i zakupic odzywke. Paznokcie nie lamią sie, sa odzywione i wygladaja bardzo zdrowo
 

benkabenka

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja jakoś nigdy nie widziałam różnicy w paznokciach podczas używania odżywek, jedyne co jak narazie się u mnie sprawdza to kulki mleczno - miodowe do manicure, efekt widać dość szybko, paznokcie są odżywione i nawilżone i wyglądają po prostu bosko ;)


Już wspominałam o swojej metodzie przy podobnym temacie, a więc ja w sumie też nie widziałam żadnej różnicy po odżywkach, dopiero jak zaczęłam brać witaminy (ja biorę Extra Krzem, bo nie zawsze mam pod ręką coś zdrowego i dobrego do jedzenia, a zestawienie tych witamin naprawdę intensywnie działa) poprawiły mi się nie tylko paznokcie, ale i włosy. Witaminy!!! Witaminy!!! i raz jeszcze Witaminy!!!
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
benka ale krzem to nie witamina... ale mineral... ;p
 
L

libelule

Guest
Fenomen pachnie fenomenalnie :D niby migdałowo wg opisu, ale ja bym się nawet pokusiła o stwierdzenie, że to czysty marcepan. Nie mogę go za często stosować bo ślinka mi leci :p
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
NAIL TEK INTENSIVE THERAPY II jest rewelacyjna, przyznaję.
Ale jak byś chciała dać odpocząć paznokciom od chemii, to polecam kupowany w aptekach balsam do paznokci HERBA STUDIO . Preparat składa się z naturalnych składników, bardzo dobrze odżywia , nawilża, regeneruje i wybiela płytkę paznokciową. Kosztuje ok. 9 zł
 
L

libelule

Guest
Jessika wrzuciła filmik na swój profil fb: https://www.facebook.com/JessicaCosmeticsPoland prezentacja najnowszej oferty. Phenomen Oil oczywiście też sie tam znalazł :))
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
inny odzywek niz sally hensen nie kupuje
smile.gif
- poniewaz nic mi nie daja. Owszem sally ma drogie kosmetyki- ale warte swojej ceny. Warto uzbierac troche kasy i zakupic odzywke. Paznokcie nie lamią sie, sa odzywione i wygladaja bardzo zdrowo

Mam tańsze rozwiązanie, a równie skuteczne.
 

Attachments

  • biovax.jpg
    biovax.jpg
    70,4 KB · Wyświetleń: 27

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
ja polecam keratynowa z top choice tak wyglada http://www.splendore.pl/Keratynowa_odzywka_do_paznokci_p706.html jest bardzo tania a mi bardzo spasowala :))
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Ja nie uznaje odżywek do paznokci- nigdy u mnie nie działały. Mam wrażenie jakbym malowała je po prostu bezbarwnym lakierem. A co do przerw w czasie malowania paznokci- ja praktycznie cały czas mam pomalowane, zmieniam kolor praktycznie co dwa-trzy dni, albo nawet częściej w zależności od kolory ubrania w danym dniu :) a jak zrobię sobie dwu, trzy-dniową przerwę i ich nie maluję wcale to zaczynają mi się rozdwajać, łamać i jakieś słabe się robią. Także mój sposób na mocne paznokcie- to malowanie paznokci :D
 
D

Dorka123

Guest
uwielbiam tę odżywkę: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=205789916161231&set=a.171301766276713.43906.153143701425853&type=3&theater
mam tez bardzo fajną oliwkę do skórek z tej firmy, polecam :)
 
M

Marysiaaq

Guest
Ja znam świetną odżywkę :) I co ważne tanią, kosztuje niecałe 10 zł, a jest naprawdę skuteczna. Odżywka firmy Sally Hansen, a kupuję ją zawsze tutaj: http://www.ambras.pl/paznokcie/3517-sally-hansen-age-correct-strength-odzywka-do-suchych-i-krochych-paznokci-133ml.html Ogólnie to stosowałam przeróżne już odżywki na paznokcie, ale wydaje mi się, że ta jest najskuteczniejsza (biorąc pod uwagę również cenę). Zresztą poczytaj sobie opinie, wiele osób ją poleca :)
 

kwiatuszkowo

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam. Kupiłam ostatnio dwie odżywki - Coral na wolno rosnące paznokcie i Joko "witaminowa bomba". Chciałam spytać, czy to bezpieczne dla paznokci, jeśli będę zmieniać lakiery co dwa dni? Czy może powinnam sobie odczekać jeden dzień z suchymi paznokciami? Bo boję się, że może mi się coś z nimi stać, bo w tym momencie są jak z moich marzeń
smile.gif
.

Proszę o odp
smile.gif
.
ostatnio otrzymałam za darmo odzywke do aznokci!!

zarejestruj sie a ty tez otrzymasz Pomożecie mi ?? :) http://shinybox.pl/?ref=d125d03
brakuje mi kilku Waszych rejestracji do pudełka z kosmetykami !!! ;) trzeba kliknąć dołacz do klubu !!!!
za rejestracje otrzymujecie Za Damo Kosmetyki.!.! wystarczy zaprosic kilka swoich kolezanek.

http://shinybox.pl/?ref=d125d03
 

roza1234

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Słuchajcie dobre rady są na stronie paznokciaki.pl rewelacyjna strona pod względem przykładów ładnych zadbanych paznokci.
 
Do góry