odżywki 16 lat

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Witam mam kilka pytań mianowicie biore teraz acc oraz amino2027 mam 16 i podnosze ciężary ? mam pytanie czy te odżywki są dobre? i czy moge pić alkochol ?
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Pomyliłeś chyba działy napisz do moda to przeniesie i co to za środki pisz pełne nazwy bo nie wiem ocb. Chcesz pić pamiętaj że robisz krok do przodu dwa do tyłu.
 

marioo80

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiesiu jesteś szalony joe,16 lat i juz suple,zamiast wykorzystać młodzieńczy Power ,zaczniesz teraz to później będziesz musiał walic mocniejszy sort a co do wódy to lepiej bronka strzelic
 
N

Naxxramas

Guest
marioo80 napisał:
Wiesiu jesteś szalony joe,16 lat i juz suple,zamiast wykorzystać młodzieńczy Power ,zaczniesz teraz to później będziesz musiał walic mocniejszy sort
Nie ma czegoś takiego jak młodzieńczy power, mieśnie tak samo dobrze reagują na samym początku u każdego bez względu na wiek.

Co do Wiesia - alkohol pisze się przez "h", ale pomijając ten fakt picie alkoholu nie jest dobrym pomysłem xD Jak to rzadko będzie parę piw to od biedy ujdzie: P Co do odżywek porponowałbym Ci wybierać tylko takie, które nie mają syntetycznych barwników, słodzików i "witamin" z grupy E, np: E145. Są takie 100% naturalne, ale to kosztuje. Zrobisz jak uważasz, lecz myśl co wrzucasz do swojego ciała - bo ono kiedyś się zbuntuje.

MNICH OŚWIECONY
 

Daedalus

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Prawda jest taka, że to zależy od tego czy jest na masie, robi siłę rzeźbę ?
 
Do góry