Odżywka do paznokci

czubaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Witam
Moje paznokietki sa bardzo zniszczone rozdwajaja sie i łamią. Doradzcie mi jakąś fajniutką odżywkę, najlepiej wyprubowaną i niezbyt droga. Używał ktoś może marki Simple Beauty???? Doradzcie co jest dobre na wzmocnienie kiepskich paznokci odzywka z keratyną, jakies serum, preperaty z jedwabiem, akrylem, zieloną herbata, utwardzajace ???? Doradzcie mi
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Jak dla mnie to dobra jest odżywka z SANSIQUE... Teraz akurat mam utwardzacz z odżywką 2w1 :sexy:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Polecam serum wzmacniające "Lovely" z wapniem i witaminą C. Jest baaaaardzo tanie, i pomaga!
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
JOKO preparat proteinowo krzemowy albo bomba witaminowa :) cena 10 zł ok ale produkt jest wart swej ceny.
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
Jak już nadmieniła moja przedmówczyni, to te z JOKO są jak najbardziej ok.
 

VoicaTortoa

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
weekendami Opole
Też mam taki problem.. A z Sensique też kiedyś używałam. Ale jak na razie żadna odżywka mi nie pomogła, z rozdwajającymi paznokciami walczę od kilkunastu lat..
 

riata

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
ja mam wrażenie że moje paznokcie są strasznie wysuszone, znacie jakąś odżywkę która by je nawilżyła ?
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
dobry dien;) A więc... jesli masz szuche, zniszczone paznokcie z tendencja do lamania i rozdwajania to wszelkie odzywki na marne- szkoda twoich pieniedzy zarowno na joko avona oriflame czy jak mu tam sally hansena nail teka itp itd.... niestety mizerne szanse ze pomoze takze suplement doustny..... bo saama nazwa jest to tylko suplement!! z witaminami! a witaminy we wzroscie pazokcia to naprawde pierwiastek! jesli wierzysz to pomoze-ale tylko dlatego ze podswiadomosc zadziala:) glowny budulec paznokcia- bialko and keratyna a zwlaszcza keratyna!!!a wlasciwie keratyna->bialko fibrylarne czy jakos;p testowalam dziesiatki rzeczy i znalazlam.
Pracuje z dziesiatkami, czy nawet setkami klientek i pomoglam niejednym paznokciom- "zjechanym" tak po zelach, akrylach, lakierozelach...itp wykonywanych rzez PAnie ktore albo sa niedouczone,albo poprostu w celach zarobkowych gnebia te biedne klientki i raz po razie torturuja je wyzej-wymienionymi produktami...

jedyna rzecz ktora polecam to manicure japonski.. wciera sie paste keratynowa, ktora usczelnia pory w plytce paznokciowej i zabezpiecza ja przed woda.. a takze puder Step2 na bazie pylku pszczelego z krzemionka;)
nie bede sie rozpisywac jak sie to robi itp.....trzeba wykonac serie w zaleznosci od zniszczenia-warto poczytac wygooglowac co pisze producent

PAmietajcie o jednym-nigdy nie pozwalajcie pilowac u]przez kosmetyczki, manicurzystki lub kogos plytki z grubosci!!!!
I zastanowcie sie nad sensem wycinania skorek;) da się cofnac ten efekt:)) czesto Panie nie pytaja tylko poprostu tna!!i za rok moze dwa zostaniecie na pastwe losu rzucone;p bo wycinanie skorek jest Przerwaniem Ciągłosci tkanek!!!! co zabronione jest wykonywac takim szarakom:D AVE!
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja używam tej :) Jest świetna :) pza tym kłade na nią utwardzacz do paznokci czasem - firmy Kiss :) i nie łamią mi się, ożyły po tipsach w miarę szybko bo 2 miesiące mineły a są już takie jak rok temu gdy zaczełam przygodę z tipsiorami :) POlecam ;D
 

Attachments

  • wm.php.jpeg
    wm.php.jpeg
    53,1 KB · Wyświetleń: 84

riata

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
http://allegro.pl/oliwka-z-odzywka-do-skorek-i-paznokci-18ml-hit-i1441786154.html

używał ktoś tego ?
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
ja polecam firme kelies super odzywka-uzywam jej ajko lakier podkladowy
 
K

kabol

Guest
Odżywka, to raczej tylko new nails - fakt, że kosztuje 10 zeta to jedno, a inną sprawą jest to, że paznokcie przy niej są twarde, mają ładny błysk, malowanie jest prawdziwą przyjemnością ;-)
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja używam tylko odżywki Eveline cosmetics, które są dostępne w Rossmannie, są świetne i super odżywiają i wzmacniają paznokcie
 
Do góry