odzież rowerowa

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Słuchajcie, wybieramy się wiosną na objazdową wycieczkę rowerową. W planach albo pętla Beskidzka, albo Mazury. Teraz poza sezonem wygodne fachowe ubrania na rower są znacznie tańsze, więc chcę się sprężyć z zakupem, żeby potem nie przepłacać. Znalazłam sklep rogelli.pl, w którym jest dużo promocji na ubrania rowerowe, wszytkie dobrej jakości, wiem bo mam stamtąd narciarskie. I jest wiele promocji. Ale nie wiem co mi się najbardziej przyda, co sobie kupć, co będzie najbardziej praktyczne na taką wyprawę. Możecie coś doradzić?
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
A co konkretnie chcesz kupić?? Jeśli chcesz kupić spodenki i koszulkę to śmiało możesz wybrać rogelli. Są to naprawdę wysokiej jakości ubrania, koszulki przewiewne i doskonale wchłaniają pot. Sama dość dużo jeżdżę na rowerze i kupiłam sobie koszulkę i spodenki tej firmy. Myślę, że śmiało możesz robić zakupy na rogelli.pl, a jeszcze jeśli są tam promocje to tym bardziej warto jest kupić odzież;)
 

piotrek1913

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Pogoda w Mazurach czy Beskidach szybko się zmienia, więc jeśli to ma być długa trasa warto zakupić strój na lato z krótkimi nogawkami i rękawkami i do tego dokupić same rękawki i nogawki. Krótki strój przyda Ci się w letnie wyjazdy, a podczas szybko zmieniającej się pogody, nogawki i rękawki łatwiej i szybciej ubrać lub schować.
poszukaj na allegro.pl
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
A ja zapraszam do tematu, który założyłem:
http://www.forumowisko.pl/topic/143033-koszulka-spodenki-kolarskie/page__pid__2353109__st__0&#entry2353109
Temat także dotyczy odzieży rowerowej...
Proszę o pomoc ;-)
 

Silna13

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Przyznaje że ja się naszukałam troszkę dobrego ale i nie drogiego stroju. byłam w decathlonie i paru innych sklepach ale albo ceny były kosmiczne albo jakość materiału nie była najlepsza. ktoś mi polecił poszukać na allegro i znalazłam tam sklep uzytkownika FH_ESPO i od tamtego momentu bardzo chętnie tam kupuje i polecam go innym maniakom dwóch kółek....
 
S

szyszana

Guest
Tego jest mnóstwo - https://dotsport.pl/Dobiera się pod budżet, wiadomo że w sieci zawsze wyjdzie taniej.
Ta odzież, którą my mamy jest ze średniej półki cenowej. Jak dla mnie jednak ogólnie kupowanie tefu typu rzeczy ma sens dopiero wtedy, gdy rzeczywiście dużo jeździcie tym rowerem.
 
S

stefadomi

Guest
hm, a moim zdaniem to właśnie rogelli jest lepsze :p Posiadam m. in. bluzę Rogelli Uzzano - cudo :)
 

straciala

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2015
Posty
12
Punkty reakcji
1
można też poszukać wszelkich bogów na temat podróży rowerowych, tego jest mnóstwo, tak jak ludzi którzy preferują ten styl podróżowania, na pewno jest dużo porad i wskazówek apropo ubioru :)
 
Do góry