Odstawienie tabletek

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Każdy organizm reaguje inaczej więc trudno powiedzieć oby nic się nie działo
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
z tego co wiem to podobno mozna szybciej zajsc w ciaze ale nie wiem nie sprawdzalam :D ja jak bralam belare i odstawilam gdy skonczylam zwiazek to nie wydazylo sie nic nadzwyczajnego, moze dlaego ze maja malo hormonow.. po roku przerwy wrocilam do nich i tez nie ma zmian i czuje sie dobrze
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Po odstawieniu przez pierwszych kilka miesięcy jest bardzo duża szansa na zajście w ciążę. Zanim hormony się "usamodzielnią" i zaczną działać bez wspomagaczy jest duża szansa na szybka ciążę. A co do cery, to nic w tym temacie nie zauważyłam.
 

wodazrodlana

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
42
Punkty reakcji
0
kazdy organizm reaguje inaczej.. jednym pojawia sie problem z cera innym z libidem jeszcze inni bardziej obfite okresy... ciezko stwierdzic.. ja jak odstawilam tabletki to zalozylam wkladke levosert wiec nie zauwazylam specjalnych zmian :D
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
No po pigułkach to raczej mniej obfite. Większość kobiet narzeka na nadmiar właśnie przy spirali - przynajmniej tych, które znam. :)
 

wodazrodlana

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
42
Punkty reakcji
0
samba moze zalezy to od rodzaju spirali i jej dzialania.. levosert dziala miejscowo w obrebie macicy i mam dwie kolezanki ktore zakladaly ja juz po mnie i u wszystkich nas trzech okres jest krotki i malo obfity :D
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja nie miałam żadnych objawów odstawiłam i już ...ale lepiej się czułam jak odstawiłam te tabletki.
 

Monika1188

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2019
Posty
15
Punkty reakcji
0
Gwałtowny spadek hormonów i okres ich wyrównywania to czas kiedy może wydarzyć się wiele nieprzewidywalnych rzeczy, pryszcze, wypadanie włosów lub tez nadmierne owłosienie typu męskiego ;/ ja osobiście odstawiłam tabletki bo planowałam dziecko i wówczas musiałam poczekać aż cykle się unormują i zacznę miesiączkować, wtedy również zaczęłam monitoring cyklu za pomocą komputera cyklu myway, który bardzo mi pomógł i nauczyłam się obserwować własne ciało i organizm. Teraz mam go jako antykoncepcję łącznie z diafragma caya i żelem plemnikobójczym.
 

JagnaKoss

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2020
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja miałam problemy z hormonami po odstawieniu pigułek, dlatego po ciążach zdecydowałam się na mechaniczną diafragmę caya
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Jak bierzesz niskodawkowe tabletki takie jak vines to można zajść w ciążę tuż po ich odstawieniu bo organizm nie musi się przestawiać jakoś bardzo mocno na taką zmianę
 
Do góry