Odkurzacz – sposobem na cellulit?

omrtea

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ostatnio usłszałam bardzo ciekawą historie od swojej masażystki ;] ....Trafiła do niej klientka, która miała okolice ud I pośladków całą w dziwnych czerwonych plamach, podobno klientka była dość speszona, ale przyznała się, że masowła sobie nogi odkurzaczem - stwierdziła, że cellulit usuwa się pod ciśnieniem, więc rurka od odkurzacza idealnie nada sie do tego zabiegu w domowym zaciszu...nie wiem jak bardzo zdesperowanym mozna być, żeby coś takiego zrobić...
 

rdzawa_dama

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
boooze...co za katastrofa. Nie wiem czy nazwalabym to aktem desperacji czy zwykla glupota :D tez mam problemy z cellulitem, ale faktycznie wole chodzic na banki do spa cece, niz potraktowac sie odkurzaczem lub jakimkolwiek innym sprzetem domowym.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
heh ciekawy sposób :)
Ale nic masażystka nie wspomniała, że skuteczna metoda? heh pomysłowe bardzo.
 

MałgorzataS

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Ciekawe. Słyszałam o masażach specjalnych, kremach, butach reeboka kształtujących pośladki i różnego rodzaju urządzeniach. Ale odkurzacz mnie zwalił z nóg :lol:
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
A wiecie, ze to niezły pomysł, bo jak ten LG VK8820NHAYQ na przykład ma taką końcówkę do trzepania Sani Punch, która trzepie czyszczoną powierzchnię w tempie 3 000 uderzeń na minutę, to co więcej trzeba :sexy:
 

Riffa

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
A wiecie, ze to niezły pomysł, bo jak ten LG VK8820NHAYQ na przykład ma taką końcówkę do trzepania Sani Punch, która trzepie czyszczoną powierzchnię w tempie 3 000 uderzeń na minutę, to co więcej trzeba :sexy:
Lepiej na niego uważaj, bo ci wciągnie cały mięsień :) Ech... cellulit schodzi jak się zrzuci parę kilo. Trochę normalnego, codziennego ruchu, mała zmiana diety na warzywka i owoce. Do tego jeszcze używałam Asystor Slim - co się chudnie w dzień i w nocy. Nie wiem czy to akurat pomogło, ale fakt faktem 4 kilogramy mniej. Zastanawiam się jeszcze nad biegiem w ciśnieniu, żeby odzyskać trochę kondycji przed latem (uwielbiam aktywne urlopy). Ktoś już korzystał z tych urządzeń Vacu?
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Debilizm... Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia + zdrowa dieta niskotłuszczowa - ot cały sekret. Boże, jakie baby są głupie ;)
 

bubunia

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wrocław
hehehe w podstawówce koleżanki robiły sobei odkurzaczem malinki :) może tera zwalcza z celulitem za pomocą tych urządzeń!!!ehhhhhehhehe co za bzdura
 
Do góry