karpatka_25

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Powiedzcie mi, jaki byście teraz odkurzacz kupili? Jak patrzyłam po sklepach, to wybór jest wręcz przytłaczający, bo można wybrać zwykły klasyczny, albo jakiś bezprzewodowy, który jest jeszcze bezworkowy, albo bezworkowy, ale zaś przewodowy. Który według was lepiej się sprawdzi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Uważam, że najlepiej sprawdzi się odkurzacz.

(a jeszcze lepiej sprawdzi się ten, do którego za kilka dni wrzucisz link z innego konta ;P)

Kurcze, znalazłem chwilę wolnego czasu i nawet już wiem, co mniej więcej będziesz reklamować, o:



karpatka_25 napisał:
Każdego chyba w pewnym momencie łapie już taka rezygnacja. Jak jeszcze mieliśmy psa, to mężowi nawet chciało się biegać z odkurzaczem i czyścić, żeby był porządek. Potem już miał serdecznie dość. Jakiś czas temu wraca do domu i mówi, że koniec z odkurzaniem. On już palcem nie kiwnie. okazało się że na Matrix Media kupił Odkurzacz SAMSUNG VR10M703PW9, czyli POWERbot i urządzenie samo odkurza całe mieszkanie.
Chyba, że od sierpnia 2018 weszły jakieś nowe modele (a pewnie weszły). W każdym razie odkurzacz pewnie będzie można kupic na Matrix Media :D
 

n3ktarynka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
A może ma robota sprzątającego, ale woli jeszcze mieć zwykły odkurzacz :p Tego nie wiesz. Te roboty to fajna sprawa, ale czasem dobrze mieć też taki najzwyklejszy odkurzacz :) Przydaje się zwłaszcza, gdy trzeba coś wywiercić :p Jakoś nie widzę tego, jak mam stać z takim robotem przy ścianie, podczas gdy obok chłopak stoi z wiertarką. No do końca poręczne to nie będzie :p
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Nie rób ze mnie debila, proszę. Na 8 postów każdy próbuje coś reklamować, zacytowany przeze mnie post był napisany w temacie, który o odkurzaczach nie opowiada.

Doszukiwanie się realnej dyskusji ze spamerem, który próbuje zareklamować produkt nie ma po prostu sensu. Gdyby miał dawne mozliwości, to przyjrzałbym się także, czy nie macie tych samych IP :)
 

Kamilosh

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
17
Punkty reakcji
1
Każdy kto wspomni nazwę sklepu, wrzuci link do sklepu, czy wspomni o konkretnym produkcie, w tym przypadku odkurzaczu, musi być od razu spamerem? Myślałem, że mamy wolność słowa, oczywiście zgodną z regulaminem forum. Chyba nie ma w tym nic złego, że ktoś informuje o tym, gdzie się coś kupiło. Kupują sprzęt w Matrix Media, to ich sprawa. Może mają do niego zaufanie, odpowiadają im ich warunki, albo mają w ofercie fajne sprzęty. Asortyment elektro sklepów może być różny i niektóre sprzęty mogą być dostępne tylko w konkretnych sklepach.
 

barrys

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2018
Posty
184
Punkty reakcji
0
Tylko nie montuj odkurzacza centralnego, bo to coś co się zupełnie nie przydaje w praktyce.
 

PANEOD

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2015
Posty
19
Punkty reakcji
1
Zgodzę się z Barrysem. Zresztą, gdyby teraz zdecydowali się na jego montaż, to koszta mogłyby być ogromne. O odkurzaczu centralnym myśli się już na etapie projektu domu. Potem jest z tym wszystkim za dużo cyrku. Jego montaż w późniejszym okresie wiąże się z remontem generalnym całego domu, o mieszkaniu nawet nie wspominam, bo to byłaby kompletnie chybiona inwestycja.
 

apaczko

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jak rodzicie stawiali dom, to mama uparła się, że chce mieć odkurzacz cetralny, bo to taka fajna sprawa. Bo nie trzeba będzie już się z odkurzaczem męczyć, przepinać etc. Nie minęły 3 miesiace, a mama suszyła głowę tacie, że jednak chce zwykły odkurzacz, bo to i tam to się jej nie podoba, albo przeszkadza w OC.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Jak do sprzątania, to odkurzacz. :D Sama mam aktualnie z electroluxa taki poręczny, bezworkowy Pure C9 i bardzo dobrze mi się sprawdza. Wszędzie nim wjadę, dokładnie zbiera, więcej mi nie potrzeba.
 

Angelika22

Zbanowany
Dołączył
15 Luty 2020
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jeśli robota to Irobota Roombę lepiej niż inne a co do chwalenia się odkurzaczami zwykłe może nie ale roboty strasznie cieszą szczególnie facetów
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Dziewczyny mój facet kupił nowy odkurzacz i powiem wam, że jestem nim zachwycona. Mamy Well Q8 electroluxa. Dokładny, lekki i mocno wszechstronny. Świetnie radzi sobie ze sprzątnięciem podłóg, a mnie w końcu przy odkurzaniu nie boli kręgosłup. Ma też końcówkę petpro plus więc cała sierść po prostu znika z dywanów czy obić. Łatwy w czyszczeniu i wygodny w przechowywaniu.
 
Do góry