odkurzacz bezworkowy

Daria34

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
W odkurzaczu bezworkowym nie ma worka papierowego ani tego tekstylnego. kurz jest zbierany w plastikowym koszu, wiec gdy chcesz wyrzucić to co się nazbierało po prostu wyjmuszesz kosz, wyrzucasz jego zawartość i wkładasz z powrotem. Nie musisz już kupować worków, to duża oszczędność :tongue:
Wiem bo sama taki tam, rewelka. Kupiłam go w dobrej cenie przez internet w electro.pl i jestem zadowolona z zakupu.
 
D

Dobrawa

Guest
To polega na tym, ze zamiast worka masz w odkurzaczy wewnatrz wkładany pojemnik taki. W nim zbiera się caly kurz i brud. Ja w ultra silencer mam takie rozwiązanie. Jestem alergikiem i jak dla mnie to fajna opcja. Filtr zawsze mozesz wyjąć i przepłukać i cały pojemnik też. Moim zdaniem to fajne rozwiązanie.
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Według mnie ważne żeby odkurzacz był cichy i liczy się siła ssąca. W bezworkowych trzeba często czyścić filtr a w workowych wymieniać worki. UltraSilencer to nie są odkurzacze workowe?
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
UltraSilencer jest workowy. Moim zdaniem nie ma tak, że workowy ma same zalety a bezworkowy wady albo odwrotnie, każdy ma coś, dla mnie ważniejsze od tego jest jaki długi ma kabel, odpowiednia siła ssąca i żeby nie był za ciężki.
 
D

Dorka123

Guest
a co myślicie o takich odkurzaczach?
i-electrolux-zb11er.jpg
 

Jamejski

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Bardzo wygodnę urządzenia ale nie polecam włascicieli zwierzakó i ludzi ktorzy z jakis powodów naprawde dużo "brudzą" w mieszkaniu.
Odkurzacz obsługuje sie absolutnie bez problemu ale trzeba je czesto czyścić.
Do małych mieszkań rewelacja!
 
D

Dorka123

Guest
A jednak przy większych powierzchniach też się sprawdza, nie ogranicza mnie kabel. Do większych porządków mam inny odkurzacz, ale do szybkiego codziennego ogarnięcia jest ok. No i do samochodu też super ;)
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
a co myślicie o takich odkurzaczach?
i-electrolux-zb11er.jpg
Kocham bezworkowe odkurzacze pionowe. Są bardzo wygodne i do użytkowania i do przechowywania. Sama mam Well Q8 i jestem mega zadowolona. Ogólnie electrolux ma nowoczesne sprzęty które potrafią ułatwić i uprzyjemnić nawet takie prace w domu jak odkurzanie :)
 
Do góry