Odkurzacz automatyczny za 700zł

marittka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich.
Zakupiłam odkurzacz Chuwi iLife V5 na OLX. Polecam wszystkim bo za 700zł cale mieszkanie wysprzątane bez kiwnięcia palcem. Ten robocik jest zadziwiająco mądry. Super sobie radzi i po wysprzątaniu sam wraca do swojej bazy ładującej. Musi być on w każdym domu ! Na prawdę gorąco polecam
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Wg mnie to stara kasy. Zwykły odkurzacz to i tak rarytas, w porównaniu ze sprzątaniem miotłą. Jeszcze do niedawna nie miałam odkurzacza, niestety były inne wydatki i męczyłam się miotłą, dywan trzepałam z balkonu. Teraz- czysty raj. Naprawdę to takie żmudne, że kupujecie automatyczne roboty? :)
 

marittka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wyobraź sobie, że przychodzisz z pracy a tu już posprzątane ? Ustawiasz sobie takiego robocika na czas gdy ciebie nie ma w domu. Przynajmniej nie musisz tracić czasu na sprzątanie i możesz zająć się czymś innym. Ja np. dobry placek za to robię. Oczywiście zależy kto jakie ma mieszkanie. A że ja mam dość duże to trochę czasu zabiera odkurzanie.
 

Avangarded

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2016
Posty
14
Punkty reakcji
5
Wiek
32
marittka napisał:
Wyobraź sobie, że przychodzisz z pracy a tu już posprzątane ?
Odkurzanie zazwyczaj nie zajmuje więcej niż 5-10 minut, technologia jest teraz tak sprecyzowana, że dobry odkurzacz bardzo dokładnie to robi, dodatkowo posiada dużą szczotkę, dzięki której wszystko szybko idzie. Nie słyszałem o automatycznych odkurzaczach, ale nawet gdyby poprzeć Twój post, to czy uważasz, że 700 zł za taki sprzęt to nie za mało?
 
T

TomaszTomasz

Guest
A co z zakamarkami i narożnikami? na jak długo starcza akumulator? Nie boisz się że robot się zbuntuje i będzie próbował Cię też sprzątnąć?
 

marittka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Akumulator starcza na jego 1-2h sprzątanie po czym wraca do własnej stacji dokującej i się ładuje. Nie mam zakamarków gdzie nie mógłby wjechać. No 700zł to dobra cena skoro normalnie takie roboty można kupić za 2000zł.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Ja marzę o takim odkurzaczu, mam dwa psy i na okrągło muszę odkurzać, bo jest masa sierści wszędzie. Niestety 700 zł to trochę za dużo jak na moje możliwości.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
TomaszTomasz Mniejsza sunia jest ciekawska i pewnie by próbowała się bawić z odkurzaczem :) Większa to straszny cykor i na pewno siedziałaby w czasie odkurzania na piętrze :) . Moje psy nie wchodzą na fotele ani łóżka, więc nie mam problemu z sierścią na meblach. :)
 

Angelika22

Zbanowany
Dołączył
15 Luty 2020
Posty
14
Punkty reakcji
0
też uważam że to strata pieniędzy ten chiński robot już od tego czasu zmienił dwa razy nazwę a i pewnie już się dawno popsuł. najlepsze roboty są Roomby najwyższa technologia i firma której można zaufać, nie znika co chwilę z rynku
 

Allaniss

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
6
Punkty reakcji
0
Odkurzacz automatyczny to jest wspaniała rzecz, podobnie jak zmywarka. Nie wyobrażam sobie już życia codziennego bez tych ułatwień. Muszę co dziennie odkurzać, no co drugi dzień już absolutnie muszę odkurzyć, bo nie mogę patrzeć na podłogę pełną psiej i kociej sierści. :) Włączam tylko odkurzacz i mam spokój, bo sam odkurza. Mam Xiaomi Mi Robot Vaccum-Mop Esential, bo lepiej kupić już z funkcją mopowania. Tani jest i naprawdę super sprząta. Kupiłam go za niecałe 670 zł w Roboty sprzątające al.to Spoko mają ceny. Wiele robotów jest w promocji.
 

Alka12

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2021
Posty
34
Punkty reakcji
4
Witam wszystkich.
Zakupiłam odkurzacz Chuwi iLife V5 na OLX. Polecam wszystkim bo za 700zł cale mieszkanie wysprzątane bez kiwnięcia palcem. Ten robocik jest zadziwiająco mądry. Super sobie radzi i po wysprzątaniu sam wraca do swojej bazy ładującej. Musi być on w każdym domu ! Na prawdę gorąco polecam
też chciałam sobie coś takiego kupić
 
Do góry