Oddawanie moczu

Pawulon.

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Pytanie: czy chce ci się pić, lecz mimo to nie robisz tego, czy nie odczuwasz większej potrzeby ciągłego picia?
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Hmmm...właśnie nie odczuwam większej potrzeby picia. Jestem w stanie cały dzień nic nie pić i nie odczuwać jakiegoś wielkiego pragnienia.
Czasem gdy jest dość ciepło albo zjem coś (np.pikantnego albo dużo zjem) to wtedy odczuwam taką potrzebę. Lecz piję wtedy zależnie od sytuacji (w domu tyle ile chce,chyba że szykuje się jakieś wyjście, a u kogoś albo nie pije wogóle albo minimalne ilości - zazwyczaj kilka małych łyków).

A co do tego bólu w okolicach genitaliów...dzisiaj miałem bardzo podobnie...

Pieściłem się z dziewczyną ok.1 - 1,5 godziny. Przestaliśmy i po chwili zacząłem odczuwać ból który trwał mniej więcej przez 1 - 1,5 godziny (max. 2 godziny). Bolało jeszcze troche gdy zaczęliśmy się pieścic ale...przestało...
Później pieściliśmy się jeszcze przez jakieś 2 - 2,5 godziny i wogóle nie czułem żadnego bólu...natomiast gdy przestaliśmy to po kilku(nastu) minutach znów bolało...i boli nadal...prącie już mniej...ale nadal czuję ból w mosznie. Bolą mnie jądra co szczególnie boleśnie daje o sobie znać przy jakimkolwiek dotyku i przy...smarkaniu - wtedy boli jeszcze bardziej.

Co jest ze mną nie tak ? Dlaczego tak mam ?
Czytałem coś w internecie o skręcie jąder...myślicie że to mogłoby być to ? :(
 

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
Lepiej będzie jak się urologa poradzisz w sprawie tego bólu. To może być to co napisałem wcześniej - ale nie jestem ekspertem.
 
Do góry