magdalejana

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Rzeszów
Zapamiętajcie dziewczyny - PODSTAWĄ dobrego samopoczucia, atrakcyjnego wyglądu, szczupłej sylwetki jest ZDROWE ODŻYWIANIE ! Naprawdę to jest jeden z warunków oprócz aktywności fizycznej. Ja też jadłam kiedyś niezdrowo, tłusto i słono dopóki nie wybrałam się na badania.. Wyniki były tragiczne nie mówiąc o ilości cholesterolu we krwi... dramat jednym słowem. Lekarz zalecił mi zdrowe odżywianie. Idąc za tym tropem postanowiłam zainwestować w szybkowar (o taki http://www.garnkifis...cm-p-56197.html)- wydatek jak się okazało nie mały - ale za to wg mnie to najlepiej zainwestowane pieniądze :tongue:
Nawet nie wyobrażałam sobie, że potrawy przygotowywane w szybkowarze są takie smaczne ( można w nim gotować na parze ) nie wspominając już nawet o tym ile cennych witamin i składników mineralnych pozostaje w produktach, błyskawiczne gotowanie i to jakie wygodne :) :014: Przygotowuję jedzenie tylko w nim, czuję się lżejsza, no i zdrowsza za niedługo wybieram się na badania kontrolne zobaczymy co pokażą wyniki :)
 

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
Szybkowar to świetna sprawa, muszę przyznać. Zakupiliśmy niedawno i często używamy. W ogóle ja jestem sympatykiem zdrowego trybu życia, chociaż od czasu do czasu lubię oszamać fast fooda. :p Ale generalnie moja ulubiona kolacja to jakiś owoc, chuda szyna np.polędwica sopocka, ciemny chleb z mojej piekarni, jakiś jogurt albo serek np. Bieluch z ziołami, sałata albo rukola, do tego sok z cytrusów. Oczywiście wszystko w odpowiednich proporcjach. Czyli np. 5 takich kanapek :D Ale tak jak mówię od czasu do czasu pozwolę sobie na coś niezdrowego.
 
Do góry