Odchudzanie mężczyzn

maciekgidzia93

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam , odchudzam się od bardzo dawna i już trochę to pomogło, ale chciałbym posłuchać waszych rad na temat odchudzania i pomóc tym którzy tego potrzebują :] Chciałbym abyście podpowiedzieli mi jakich specyfików używać lub jakich diet. Jeżeli macie jakieś pytania proszę pytać bo już trochę się odchudzam i wiem coś trochę o tym :) Na początek prosiłbym o podanie jakiś dobrych tabletek na odchudzanie jeżeli potrzebujecie porad także piszcie trochę już wziąłem tabletek i wiem czy coś dają :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
1. Nie pisz post pod postem, istnieje opcja "edytuj".
2. Mężczyzn a nie męszczyzn
Raport.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
IMO temat pasuje bardziej do odżywiania lub suplementacji w dziale kulturystyka.

Ale dobra, na temat...

Żadne, ale to żadne tabletki, proszki, płyny ani herbatki nie dadzą ci efektów bez odpowiednio zbilansowanej diety. I nie radzę nic na razie brać, bo wywalisz kasę w błoto, lepiej ułóż sobie dietę na redukcję, albo trzymaj się sztywno zasad zdrowego żywienia. Późnym popołudniem tak od godziny ok 16, ograniczaj węglowodany a jedz więcej białka, niech obiad będzie twoim ostatnim posiłkiem w którym będziesz jadł węglowodany złożone. Potem to jakaś rybka, sałatki z powiedzmy z piersią z kurczaka i owocami, jaja, i przed samym snem zjedz twaróg chudy albo serek wiejski. Do południa nie przejmowałbym się węglowodanami, chyba, że prowadzisz siedzący tryb życia. Ogranicz do minimum słodycze i fast foody.

A o proszkach pomyśl potem... A nóż będą zbędne...
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Siłownia lub klub fitness (o ile dziś to nie to samo).
 

maciekgidzia93

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Czy opłaca się brać białko ? czy schudne od niego i jeżeli już to jakie wybrać :)
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
1. Zależy od braków w diecie.
2. Od białka się nie chudnie, Jezu :bag:
3. Najekonomiczniejsze.
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Lublin
Najlepsze efekty uzyskuje się z dietą ale przy odchudzaniu nie może być ona od początku rygorystyczna najlepiej powoli ograniczać węgle , cukry i tłuszcze łącząc to z jakiegoś typu aktywnością fizyczną. Istnieja spalacze tłuszczu ale po przez trening i dietę też da rade i zaoszczędzi się pare zł.
 

zawodnik

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Czy opłaca się brać białko ? czy schudne od niego i jeżeli już to jakie wybrać :)

Białko odgrywa bardzo ważną rolę w procesie odchudzania. Posiada największą „moc" sycącą, a także generuje największy wydatek energetyczny związany z jego trawieniem (tzw. termogeneza poposiłkowa). Podczas odchudzania powinno się obniżać energetyczność diety głównie kosztem węglowodanów prostych oraz tłuszczu.
 
I

impresja_switu

Guest
Dieta niskowęglowodanowa:) Podobno jest wskazana dla każdego. Ograniczenie białego pieczywa na rzecz czarnego, wyeliminowanie produktów mącznych, na drożdżach, tłustego mięsa, ziemniaków, cukru i wszelkich słodkości. Zalecany jest za to miód, dużo warzyw, kasze i takie tam:) Na sobie samej widziałam bardzo dobre efekty takiego żywienia, choć ze słodyczami róznie bywało;) Wspomagałam się także kompleksami witamin i wydaje mi się, że zamiast o tabletkach odchudzających, móglbyś raczej na nie się zorientować. Zwłaszcza, jeśli trenujesz. Może przyda ci się taki kontakt: hellhound.pl. Tam mają suplementy diety, różnorodne wspomagacze, a przede wszystkim sprzęt do ćwiczeń, nawet taki, któy sam możesz sobie zafundować i praktykować w domu.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
ja ćwiczę od niecałych dwóch tygodni z Tamille Webb, diety specjalnej nie mam - ograniczam jedzenie i schudłem już 2 kg i generalnie widzę ze moje ciało nabiera odpowiedni kształt :)
 
H

http://www.suplementy.ulti

Guest
Przede wszystkim odpowiednia dieta połączona z odpowiednimi ćwiczeniami.
A z suplemetami lepiej się wstrzymać.


4488142 - w razie pytań służę pomocą :)
 

roka999

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Podstawa to zbilanosowane odżywianie , zmiana nawyków żywieniowych , picie dużo wody , i sporo ruchu. Polecam tą strone www.kontrola-wagi.pl wszyskiego tam się dowiesz. Supelmenty diety myślę to też jest idealne rozwiązanie na odchudzanie zwłaszcza jak ktoś nie ma czasu dbać o to co spożywa.
 

monikazgd

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
fajnie, że już widzisz efekty. Uważam, że nie ma nic bardziej motywującego niż wskazanie na wadze o kilka kg mniej niż wcześniej ;p Na
chudzianka.pl/odchudzanie-mezczyzn-wstep znajdziesz fajny artykulik o odchudzaniu się mężżczyzn. Mam nadzieję, że okarze się pomocny.
 

Nathian93

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
w w w.sci-fitness.pl/2014/05/diety-niskoweglowodanowe-nie-dziaaja.html

Łap tego linka, żeby Ci czasem nie przyszło do głowy jakieś głupstwa z zabawą węglami. A sugeruje to wiele głównych pism dla mężczyzn gdzie wypowiadają się "eksperci" :) chociażby mam na myśli dietę paleo, która jest idealna jeśli Twoim celem jest zawał serca.

Co do samego odchudzania.

W skrócie :
- dużo ruchu,
- obcięcie kalorii (nie samych węglowodanów!!),
- odpowiedni balans makroskładników,
- dużo wody, ale nie za dużo (ją też można przedawkować)
- szczera chęć dążenia do celu,
- robienie sobie co jakiś czas przerwy dla swojej psychiki,
- przyda się wsparcie bliskich, bardzo motywuje :)

Powodzenia!!
 
A

Agnesmaciejewska

Guest
Jako że mojemu mężowi przez ostatni czas sie troszke przybrało na wadze (a nie ma czasu na siłownię), popytałam znajomych i polecili mi dla niego suplement diety Therm Line man i po dwóch miesiącach stosowania razem ze zdrowszym jedzeniem zrzucił 12kg. Osobiście uważam, że już teraz wygląda o wiele lepiej, a co dla mnie również ważne w sypialni także powrócił do dawnej formy :zakochany:
 
Do góry