odblokowanie

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
witam. mam małe pytanko... wiem ze po stosowaniu ph potrzebny jest odblok.. tak wiec myslalem o m-drolu... jakby to wygladało po 2tygodniach stosowania (pozniej 4tyg przerwy).. ? organizm przestałby produkowac własny testosteron? wyczytałem ze m-drol dostarcza do organizmu testosreron ale z zewnatrz czyli nie naturalnie.. a zastanawia mnie jakby to wyglądało z HGH mass ? z tego co widziałem jest on bardziej na turalny i podnosi tylko swoj własny testosteron. tak wiec czy potrzebny jest po tym odblok.. ? nie ogarnąłem tego takze prosze o podpowiedz..
ewentualnie ktory srodek jest "lepszy" i przede wszystkim bezpieczniejszy ?
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
pozwole sobie dodac post po poscie...
bo moze po takim czyms jak hgh wystarczy jakis zwykły ziołkowy tribulus.. ? co Wy na to.. ?
doradzcie..
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
witam. mam małe pytanko... wiem ze po stosowaniu ph potrzebny jest odblok.. tak wiec myslalem o m-drolu... jakby to wygladało po 2tygodniach stosowania (pozniej 4tyg przerwy).. ? organizm przestałby produkowac własny testosteron? wyczytałem ze m-drol dostarcza do organizmu testosreron ale z zewnatrz czyli nie naturalnie.. a zastanawia mnie jakby to wyglądało z HGH mass ? z tego co widziałem jest on bardziej na turalny i podnosi tylko swoj własny testosteron. tak wiec czy potrzebny jest po tym odblok.. ? nie ogarnąłem tego takze prosze o podpowiedz..
ewentualnie ktory srodek jest "lepszy" i przede wszystkim bezpieczniejszy ?

troche spóznione ale... kumpel był na bombie na m-drolu i nie potrzebny był mu odblok...więc.. z tego co zauważyłem to nieco indywidualna sprawa
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
mowisz był mu nie potrzebny..? a jak długie były jeggo cykle na tym m-drolu..? takie 2 tyg o ktorych wspomniałem wydaje mi sie ze pewnie w mniejszym stopniu zamieszałyby we własnej gospdarce hormonalnej, takze faktycznie moze i nie był by potrzebny zaden odblok.. ale z drugiej strony lepiej byc pzygotowanym na wszystko.. chociaz przykładowo to spory wydatek, a pewni byłaby jego potzrzebna jakkas nie wielka czesc..
a z tym hgh mass.. wiesz jak to jest.. ?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
skontaktowalem sie z nim teraz... jednak robił ten odblok... sorry za wprowadzanie w bład
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
nie ma sprawy;) a jak w ogole wyglada odblok po takim krotkim cyklu..?
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
i czy mogłbys mi jeszcze przedstawic efekty tego kumpla po tym ze cyklu na m-drolu? i oczywiscie jak długi był ten cykl
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
dorwe go kiedyś na gg to ci zdam relacje.
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
jak tam BOSSY dowiedziałes sie juz cos.. ?
usze sobie wszystko ładnie ogarnac bo od marca planuje come back na siłownie.. :p
 

deeuss

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Przeciez macie na allegro clomed to odblków po ph.
Oczywiscie nie jest to co apteczny clomid ale zawsze cos.
Jak macie dziewuche to niech idzie do ginekologa i od razu mu powie, zeby jej przepisal clomid na recepte i tyle.
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
włąsnie własnie ten clomed to idziałem ale cenowo to ona sie konkretnie roznie od tego aptecznego... apteczny mowisz na recepte, inaczej sie nei zdobedzie.. ? moze i dałbym rade.. ;) i co jest on lepszy od clomeda.. ?

a i ciekawe czy ginek dziewczynie tez to tak bez problemu wypisze.. chyba ze w łape da.. :D
 

deeuss

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
34
jak pojdzie prywatnie za 5 dyszek to powinien przepisac.
 

deeuss

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
34
dziewczyna przy okazji sie zbada :p a clomid z apteki dostaniesz na prawde za grosze, o wiele taniej niz clomed z neta :)
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
pomyslimy... :lol: a apteczny to chyba jakos 3,4 zł za listek jak sie nie myle.. takze przebicie jest... ;)

a teraz z innej beczki.. jak to jest z ph a płodnoscia.. ? szukajac nigdzie nie moge znalezc zadnej konkretnej odpowiedzi.. czy takowej nie ma.. ?
to tak jakby ten odblok nie zadziałał do konca a przecie nie taki jest zamiar.. :/
 

deeuss

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
34
To jest raczej sprawa indywidualna. Jeden dostanie artrofii jąder a Ty np. możesz mieć 0 skutków ubocznych.

Jeżeli na cyklu z ph nic Ci sie nie bedzie działo z jądrami, to wystarczy zacząc brac clomid (2 - 3 blistry stykną) na następny dzięn po ostatniej dawce ph, przez pierwsze 3 dni po 2 tabletki cloma a potem po 1. I nic Ci nie powinno byc.

Natomiast jeśli jądra by Ci sie skurczyly (sytuacja taka miala miejsce z moim kolegą, z tym, że on brał SAA) to musisz mieć jeszcze HCG (ganodropine) aby jadra wrocily do pierwotnej wielkości i nolvadex w pogotowiu na ginekomastie.

ale co do niepłodności, to od kilku lat sie tym interesuje i nie spotkałem się by kogoś to dotknęło.
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Bossy napisałem wyzej ze pozwole sobie pisac post pod postem, takze nie wime skad ta nietrafna uwaga.. ?!
deeuss takze mowisz ze moze tez nie byc skutkow ubocznych, tym bardziej ze piszac post mowiłem ze cykl byłby bardzo krotki bo tylko 2tygodniowy z 4tygodniowa przerwa i co najwyzej jeszce raz 2 tygodnie( w zaleznosci jak zachowałby sie organizm) i na tym byłby koniec przygody..
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
raz sobie pozwoliłeś...później był następny raz oraz następny ( po raz trzeci: patrz- połączyłem Ci je) wiec?
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Z ph i płodnością problemów nie ma ale wątroba :mruga: pomyślałem o niej, miej się na baczności.
 
Do góry