Od serca.

MartaFlora

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2020
Posty
23
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Bydgoszcz
Dobry wieczór wszystkim.

Wiem, że nie będzie łatwo. Zdaję sobie sprawę z tego, jak jest. Każdy z nas posiada marzenie. Jednak zrobiłby naprawdę wiele, niemal wszystko, być może wszystko, aby je spełnić.

Mam na imię Marta. Mam 25 lat. Pochodzę z Bydgoszczy. Napisałam książkę fantastyczną z drobnymi elementami psychologii zatytułowaną: "Ponad". Utworzyłam zbiórkę na stronie zrzutka.pl. Samą inicjatywą zainteresowała się gazeta, którą na pewno kojarzy większość z Was. Być może wszyscy. Jest to Gazeta Pomorska. Kiedy wpiszecie frazę: "Wydanie własnej książki Marty z Bydgoszczy. W Internecie zbiera pieniądze, aby je spełnić", odnajdziecie artykuł o mnie. Jest też dostępny na portalu Bydgoszcz-NaszeMiasto.pl. Tam możecie odnaleźć link do istniejącej zrzutki. W sobotę, 8 lutego zamieniło się to w wydanie papierowe, w dodatku: Pasje dla prenumeratorów.

Sama zbiórka jest zapisana na Wojtka. To on jest opiekunem, a przede wszystkim współautorem tego przedsięwzięcia. Aby potwierdzić autentyczność mojej zbiórki i wiarygodność całego przedsięwzięcia, założyłam stronę na Facebooku. Robię tam transmisje na żywo i zamieszczam fragmenty książki. Jeśli ktokolwiek z Was chciałby dowiedzieć się więcej, proszę o wiadomość.

Chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości.

Przede wszystkim, chciałabym Wam oznajmić, że sama dołożyłam do zbiórki. Razem z najbliższą osobą mojemu sercu staramy się, by dodać coś od siebie.

Książka jest moją walką. Z lękami, cierpieniem i nieśmiałością. Przez cały czas pisałam wyłącznie dla siebie. Na mojej drodze pojawiły się wspaniale serduszka. które sprawiły, że postanowiłam wyjść z cienia.

Piszę z nadzieją, że jeszcze znajdą się osoby, którym spodobają się fragmenty zamieszczone na zrzutce, albo po prostu lubią pomagać innym. Samo wydawnictwo uznało tekst za bardzo wartościowy i zachęcili, abym wydała książkę, tak czy inaczej.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam dużo Miłości i spokoju.

P.S Nie dodawałam żadnych linków, ponieważ z tego, co przeczytałam, zabrania się tutaj tego, ale wierzę, że odnajdziecie ten artykuł i samą zrzutkę. Jest ona zatytułowana: "Publikacja książki "Ponad" ". Pięknej nocy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MartaFlora

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2020
Posty
23
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Bydgoszcz
Kochani, ja wiem, jak jest. Mimo to wierzę w ludzi. Zawsze wierzyłam. Dużo, dużo Miłości! M.
 
Do góry