Od kogo internet stacjonarny?

Rozum

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2011
Posty
26
Punkty reakcji
1
Miałem neostradę, ale chciałem zmienić, bo miałem z niąstraszne problemy - wyłaczała się, niby było wszystko ok, a internet nie dochodził. Cuda. Postanowiłem zmienić na Netię i teoretycznie pani w salonie powiedziała, że nie będzie problemu. Jak się okazało Neostrata przedłużyła mi starą umowę i teraz już nie tyle ja z nią walczę, ale też Netia. Podobnie miał mój kolega, który chciał w Neostradzie zwiększyć łączę, ale "zapomnieli" i przedłużyli starą, niekorzystą umowę. Możecie się więc domyślić, że raczej Neo nie polecam ;]
 

Ghandi

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
48
Punkty reakcji
0
najlepiej od lokalnych jeśli takowi są, jak nie to ciężko stwierdzić, na prawdę...
 

stlatan

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Mam w UPC i jestem bardzo zadowolony - żadnych przerw i problemów.
 

piotrja4

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie upc, korzystam od długiego czasu i jestem strasznie zadowolony.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 

okazja777

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Nie wiem jak w mieście ale ja kawałek od miasta mieszkam i NETI NIE POLECAM!!! Połowę czasu nie mam neta, niby odliczaja od rachunków ale i tak szału nie ma, płatna infolinia itd!!! Kupę kasy przez nich straciłem;(
 

mafia

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
UPC - działa naprawdę śmigająco na 60. Jeszcze ostatnio zadzwonili, że chcą dołożyć telewizję i ruter i obniżyć mi rachunek o 10 zł. Nic tylko brać ;)
 

promenada

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
obecnie drops ma 20 mb za 49 zł, jak nie trzeba mieć telefonu to już czuję ulgę , ciekawe jak działa, ktos już testował ?
 

Kowalmar

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
czy ktos korzysta z Vectry? Na swobodne przeglądanie stron wystarczyłoby 30Mb?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Do swobodnego przeglądania internetu wystarczy Ci nawet 5Mb
 

Tomez

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja miałem neostradę, ale to lata temu. Ostatnio to z netii, a potem z Vectry stały internet po kablu. Teraz umowa mi się skończyła i nie wiem u kogo wziąć internet. Myślałem o mobilnym, ale nie wiem czy to ma sens bo tam są limity ;/
 
Do góry