Od kogo internet mobilny ?

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
A jak oceniacie od Playa, bo się zastanawiam. Do Orange mnie nikt już nie przekona.
 

piotrja4

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja korzystam z internetu w play na ipadzie i jestem mega zadowolony, zasięg jest praktycznie wszędzie, jeszcze nie miałem z nim problemów a dosyć często podróżuje. Szybkość internetu rownież mi odpowiada, nie czekam na wyświetlenia stron, filmiki buforuja sie momentalnie także internet z play mogę polecić w 100%


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Kiedyś pewnie powiedziałabym, że Play - ale teraz nie mam pojęcia kto ma najlepszą ofertę. LTE z Plusa jest ciekawa - ale z drugiej strony działa tylko w miastach.
 

Kowalmar

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja widziałam ostatnio niedrogą ofertę z Vectry na 20GM LTE. Ciekawa jestem czy ktoś może używa od nich mobilnego netu?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Miałem internet mobilny z Play - działa tylko w miastach więc zrezygnowałem. Obecnie korzystam z mobilnego internetu (na kartę) z T-Mobile. Ogólnie jest wszystko ok, ale prędkość mogłaby być nieco większa. Mam 2mb. Mogłoby być minimum 5mb.
 

MarianM

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
EBE POLSKA
Ja od miesiąca korzystam z internetu w Orange. Wziąłem go ze wzgledu na fajna opcję w Media Expert razem z tabletem. Czy w mieście czy tez na wioskach odbiera b. dobrze (do 75 MB/s).
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Próbowałem zakpić internet mobilny z firmy Vectra. Niestety moja Najśliczniejsza udowodniła lokalnej Vektrze (w P)że V. nie może wszystkiego; pomogła interwencja w Gdyni (tam centrala V)
W V. w JG dowiedziałem się, że muszę przedstawić akt notarialny w sprawie własności mieszkania i wymienić DO, bo nie jestem zameldowany w JG, bo oni dają tylko swoim. Taka mobilność inaczej - jak wyjedziesz z paluchem za rogatki to przestaje działać? Tym razem Gdynia (bardzo mętnie) usiłowała uzasadnić postępowanie JG.

Kupiłem cyfrowy Polsat plus (z gazety koszer) Niby korzystam, jednak nachalnie próbuje się wchrzaniać metro, bardzo nieustępliwe, ale najgorsze jest pojawianie się obrazka "odnośnik" dla mnie nie do usunięcia - poza wyłączeniem - z utratą efektów dotychczasowej pracy

Podobno jak kto nie ma szczęścia to i w ... na żyletki trafi.
Napisałem to jako ciekawostkę, bo jestem przyzwyczajony do radzenia sobie w każdej sytuacji
 

agati866

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja znalazłam ostatnio ofertę sieci Otvarta. Firma z polskimi korzeniami. Przejrzysta umowa na czas nieokreślony i najniższy abonament.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Dwie oferty internetu mobilnego jakie polecam to na pewno

Plus - bo może się pochwalić bardzo dobrym zasięgiem
Virgin - aktualnie maja bardo korzystną oferte na kartę, która obejmuje w cenie 25 zł darmowe smsy i mmsy do wszystkich. Oczywiście darmowe rozmowy plus 15 GB internetu. Sieć ta korzysta z infrastruktury Play oraz z zasięgu T mobile oraz sieci plus. Możecie sobie porównać to na tej stronie:
https://panwybierak.pl/dostawcy

Znajduje się na niej porównanie wszystkich dostawców internetu.
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
ja polecam internet mobilny w sieci Otvarta. Sa dość nowi na rynku ale zdążyłam już przetestować ich internet i mam tu też abonament :) Za internet płacę co miesiąc 39,99 zł i mam do wykorzystania 100 gb w dzień i 200 gb w nocy. Umowa na czas nieokreslony, zasię spoko bo korzystają z nadajników plusa.
 
Do góry