Oczyszczanie organizmu

Pal48

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bardzo proszę o pomoc. Moja córka, osoba 25-cio letnia, od ok. 1,5 miesiąca stosuje Colonix w celu oczyszczenia organizmu. Program oczyszczania właśnie takimi preparatami zalecił lekarz z prawdopodobnym rozpoznaniem pasożytów. Efekty jednak są bardzo mizerne, a ostatnio nawet opuchły jej dłonie. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje. Może ktoś stosował taką kurację? Ostatnio dowiedziałem się także o badaniach w Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM, które diagnozuje za pomocą elektroakupunktury wg metody dr Volla. Na ile taka diagnoza może być rzetelna? Działają ponoć od 2008 roku i takie badania są od dawna stosowane na zachodzie, ale nie wiem, może chodzi tylko o kasę? Takie badanie kosztuje 120 zł. Czy ktoś korzystał z usług tego Centrum Diagnostyki? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje w tym temacie.

Pozdrawiam.
 

orkus

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
44
Też w pierwszej kolejności udałbym się do lekarza, lecz jeśli chodzi o kuracje oczyszczające to stosowałem kiedyś Untoxin i bardzo dobrze działał, więc możesz pomyśleć o zmianie preparatu. To jest kwestia indywidualnego podejścia. Do tego można by się jeszcze diecie przyjrzeć, bo ona też czasem źle wpływa na organizm, a nawet nie czasem a bardzo często.
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Oczyszczanie organizmu można zacząć od picia dużej ilości wody mineralnej (min. 2 litry dziennie), zrobić sobie dietę oczyszczającą np. za pomocą koktajlów (dieta koktajlowa), która trwa np. 2-3 dni, super oczyszcza. Na początku może być cięzko ale mozna sie przyzwyczaić, drugiego dnia ma się juz mega motywacje zeby to kontynuowac :D ale najlepiej zrobic to w weeekend kiedy nie chodzi się do pracy, bo w pracy to raczej ciężko byloby wyciskac swieze soki.
 

Patricious

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
3
Najstarszym i bardzo skutecznym sposobem na oczyszczenie organizmu jest po prostu jednodniowa głodówka :) Nic nie jeść, tylko pić wodę. W razie potrzeby powtarzać co jakieś czas :)
 

marcra11

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Najstarszym i bardzo skutecznym sposobem na oczyszczenie organizmu jest po prostu jednodniowa głodówka :) Nic nie jeść, tylko pić wodę. W razie potrzeby powtarzać co jakieś czas :)

Na rynku jest wiele preparatów, które mają za zadanie oczyszczenie organizmu: np Colon Pack ale rzeczywiście chyba najlepsza jest głodówka.
Pozdrawiam
 

zielone_jabluszko

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
Radzę dowiedzieć się czy córka nie cierpi na przerost drożdżaków (drożdżycę), one powodują wieeeeeele chorób i dolegliwości a ich leczenie nie jest bardzo skomplikowane.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
W oczyszczaniu orgaznimu pomocna może być medycyna naturalna. Dobrze jest na przykład pić herbatkę ESSIAC. Jest to mieszanka czterech ziół, dzięki której organizm oczyszcza się z wszelakich toksyn. Na pewno jest to o wiele lepszy sposób niż różnego rodzaju głodówki.
 
M

magiczna

Guest
W oczyszczaniu orgaznimu pomocna może być medycyna naturalna. Dobrze jest na przykład pić herbatkę ESSIAC. Jest to mieszanka czterech ziół, dzięki której organizm oczyszcza się z wszelakich toksyn. Na pewno jest to o wiele lepszy sposób niż różnego rodzaju głodówki.

Dobrze jest w ogóle dużo pić, mnie doskonale oczyszcza woda źródlana
 

marylka100

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dużo wody, zdrowa żywność, odstawić wszelkie używki plus skuteczny sumplement. Wiem, co mówię bo sama zmagałam się z problemamy gastrycznymi przez długi czas. Od kilku miesięcy zdrowo się odżywiam stosuję colonpack i czuję się bardzo dobrze, nawet kilka kg ubyło ;)
 
N

Naxxramas

Guest
Nie dziwię się, że efekty są mizerne bo to co robi to czysta głupota wynikająca z niewiedzy.

Jedynym absolutnie doskonałym sposobem na oczyszczenie organizmu jest głodówka z piciem wody przez 21 dni.
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
tylko potem trzeba pamiętać, żeby się nie obżerać, bo jest to zgubne w skutkach... :(
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
głodówka przez 21 dni :huh: tak długo? :(
 
N

Naxxramas

Guest
Majszka - zależy co chcesz osiągnąć i co wyleczyć.
 
W

wiki9969

Guest
Taka głodówka jeżeli nie jest konsultowanaz specjalistą to może skutkować śmiercią
 
N

Naxxramas

Guest
wiki9969
Taka głodówka jeżeli nie jest konsultowanaz specjalistą to może skutkować śmiercią
Największa bzdura jaką słyszałem w tym temacie :)

Bez wody wasi lekarze twierdzą, że organizm wytrzyma 7-14dni i mają rację. Wielu z was nie osiągnie nigdy bretarianizmu w tym wcieleniu i samodzielne próby skończą się śmiercią - ale głodówka oparta na wodzie była stosowana nawet w średniowieczu, znam osoby, które to przeprowadzały i zgadnijcie co się stało - nikt nie umarł : )
 
W

wiki9969

Guest
Naxxramas napisał:
Największa bzdura jaką słyszałem w tym temacie
Skoro uważasz, że to bzdura to spróbuj swoich sił. Zobaczymy jak długo nie będziesz miał skutków ubocznych.
 
N

Naxxramas

Guest
wiki9969
Skoro uważasz, że to bzdura to spróbuj swoich sił. Zobaczymy jak długo nie będziesz miał skutków ubocznych.
Chemia organizmu jest odzwierciedleniem systemu energetycznego człowieka a system energetyczny jest odzwierciedleniem systemu przekonań danej istoty. Jeśli zrobisz głodówkę z przekonaniem, że wystąpią efekty ubczone, tak zachowa się organizm.

Głodówki to stara metoda praktykowana praktycznie w każdym miejscu na Ziemi, lecz najmniej w krajach tzw rozwiniętych. Programy naprawcze, które inicjują się automatycznie w waszych ciałach fizycznych w razie chorób działają najdoskonalej na zwierzętach, które nie są spaczone systemem waszych nabytych "dobrych praktyk"

Każde zwierzę kiedy jest chore nic nie je ani nic nie pije - gdyż jego wyższa jaźń mówi mu co jest odpowiednie. Dopiero homo sapiens w swej niesamowitej mądrości "skleił" tak zwane "lekarstwa", które jak zażywacie - uszkadzacie inną część i wpadacie w błędne koło. Weź jakikolwiek lek i przeczytaj jego skutki uboczne, które są sprawdzone na zwierzętach, które z kolei macie za nic.

Co do Twojej odpowiedzi. Inicjuję właśnie swoje DNA i powoli przygotowuję się do tego aby przestać jeść. Choć ja akurat nie jestem dobrym przykładem bo 99,9999% z was gdyby to zrobiła po prostu by umarła.

Mam znajomego, zrobił 21 dni głodówki, nawet chodził do pracy - zgadnij co się stało. Żyje.
 
N

Naxxramas

Guest
PS: Swoją drogą właśnie zacząłem 20 dni głodówki tzw inicjacji pranicznej ze wzglęu na dostosowanie się DNA do nowych warunków żywienia.
 

nomado

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Naxxramas napisał:
Jedynym absolutnie doskonałym sposobem na oczyszczenie organizmu jest głodówka z piciem wody przez 21 dni.
Co za bzdura!
Powodzenia
 
Do góry