Oczyszczanie organizmu

N

Naxxramas

Guest
nomado
Co za bzdura!
Wiesz co jest piekne ? Że nikt Cię do niczego nie zmusza.
 

nomado

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jak można pić sama wodę przez 21 dni? Może Tobie się udało - jakoś, ale zwykły śmiertelnik zejdzie po 7 labo znajdzie się pod kroplówką.
Wszystko zależy od masy ciała, wzrostu, parametrów danego organizmu. Ile ważysz?
 
N

Naxxramas

Guest
nomado
Może Tobie się udało - jakoś, ale zwykły śmiertelnik zejdzie po 7 labo znajdzie się pod kroplówką.

Pitagoras pościł 40 dni przed przystąpieniem do egazminu na Universytecie w Aleksandrii, a później wymagał od swoich uczniów aby również odbywali głodówkę przed przystąpieniem do jego szkoły. Starożytni egipcjanie leczyli syfilis kuracjami głodowymi a wieli lekarz Hipokrates zalecał głodówkę w krytycznych okresach choroby. Głodówki stosowali Asklepiades i Tassalus. Celsus miał zalecać post w leczeniu żółtaczki i padaczki a arabski Avicenna przepisywał głodówki trwające 3-5 tygodni.

czy to wszystko wg Ciebie nadal byli kosmici ? : )

PS: znam waszą historię bardzo dobrze więc dziwi mnie, że Ty jej nie znasz :wink:



Extraterrestrial
 
W

wiki9969

Guest
nomado napisał:
Jak można pić sama wodę przez 21 dni? Może Tobie się udało - jakoś, ale zwykły śmiertelnik zejdzie po 7 labo znajdzie się pod kroplówką.
Wszystko zależy od masy ciała, wzrostu, parametrów danego organizmu. Ile ważysz?
Zgodzę się.

Szkoda, że później ludzie czytają głupoty dotyczące tego typu głodówek i postanawiają wprowadzić je w życie. Znam przypadek osoby, która niemalże wpakowała się do grobu czytając i stosując internetowe mądrości.

Jeżeli ktoś chce rozpocząć jakakolwiek dietę albo głodówke, to najpierw polecam udać się do dietetyka. :)
 
N

Naxxramas

Guest
wiki9969
Jeżeli ktoś chce rozpocząć jakakolwiek dietę albo głodówke, to najpierw polecam udać się do dietetyka.

Nie wiedziałem, że posiadłaś wiedzę większą od Hipokratesa. Ponad 2000 lat temu, ponad 2000x mądrzejszy xD
 
W

wiki9969

Guest
Wtedy były inne czasy i teraz są inne. A pisać w necie to każdy głupi potrafi, a jeżeli uważasz się za takiego mądrego to UDOWODNIJ, że stosujesz taką "głodówkę" i nic Ci nie jest.

Ja póki co stawiam na swoim.
 
N

Naxxramas

Guest
wiki9969
jeżeli uważasz się za takiego mądrego to UDOWODNIJ, że stosujesz taką "głodówkę" i nic Ci nie jest.
Niby jak miałbym Ci to udowodnić ? co chcesz do mnie przyjechac na 20 dni do domu ? : ) Poza tym mi Wiki naprawdę nie zależy byś w to wierzyła - przecież ani na tym nie zarabiam, ani nie mam żadnej innej korzyści - jedyną korzyść mogłabyś odnieść tylko i wyłącznie Ty.

wiki9969
Wtedy były inne czasy i teraz są inne.
Interesująca teza. Wynika z niej, że ludzie zmutowali i nabyli nowe funkcje. Może mi jeszcze napiszesz, że kiedyś ludzie skakali na 5m ale, że teraz są inne czasy zatracili taką możliwość :D
 
V

Vaffik

Guest
Prawdziwe oczyszczenie polega na:
1. wizyta u lekarza i zabieg płukania kich (koszt 250-350zł)
a) badania na pasożyty ale spokojnie można przyjąć pyrentellum przed płukaniem
2. wizyta w sanatorium lub spa (5-7dni)
3. dieta i zdrowa żywność

PS. Naxxrams, co ty wąchasz?
:D
21 dni na wodzie? No fakt... z jednym się zgodzę! Oczyści także z problemu życia...
 
N

Naxxramas

Guest
Rozmowa z wami jest na poziomie 4 letnich dzieci. Wasz poziom samoświadomości i zdrowotny bez wątpienia zostawia wiele do życzenia.
 

4poryroku

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2015
Posty
42
Punkty reakcji
3
Ja na oczyszczenie organizmu wypijam rano sok z jednej cytryny. :D

Na detoksykację organizmu jeszcze to: DETOKS
 
N

Naxxramas

Guest
Ja na oczyszczenie organizmu wypijam rano sok z jednej cytryny.

Zawsze to coś - tylko co z tego skoro za chwilę zaśmiecisz organizm kebabem xD
 

4poryroku

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2015
Posty
42
Punkty reakcji
3
Właśnie nie :D Nie przepadam za fast-foodami, choć przyznaję, że jaroszem też nie jestem. :lol:
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Znalazły się dodatkowe fundusze na onkologię. Jednak warto jest uświadomić sobie, ze onkologia w naszym kraju ciągle nie jest dofinansowana. Szczególnie jesli chodzi o badania profilaktyczne. Ludzie nie wykonują sobie badań profilaktycznych i przez to zchorowalność na wiele nowotworów jest dość mocna. Poza tym wiele z nich wykrywa się w późnym czasie. W czasie, w którym wyleczenie jest o wiele trudniejsze.

Nie wiem również czemu są takie opory przed wprowadzeniem do leczenia oleju cbd czy oleju z konopii indyjskiej. Ich działanie jest coraz bardziej dobrze poznane jeśli chodzi o wplyw na organizm podczas choroby nowotworowej. Możecie sobie więcej w temacie poczytać na tej stronie:
 
Do góry