Ocena męskości

kocica17

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Jeden jest lepszy od drugiego taka rywalizacja sie rozpoczyna
 
M

MacaN

Guest
ja jestem za tym, abyśmy rywalizowali w tym, kto jest mądrzejszy i silniejszy a jeszcze lepiej - kto lepiej zadba o swoją kobietę i przyniesie więcej kasy do domu :p
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
kto lepiej zadba o swoją kobietę
Dokładnie tak, ci ze zdjęć może i podobają się nie którym dziewczynom ale nie sądzę by były przy nich całkowicie bezpieczne. :icon_twisted:

A co do pracy, raczej ciężkiej roboty to nie poznali jeszcze. :023:
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
troszkę już ten wątek się ciągnie ale dopowiem swoje- nie ma nic bardziej męskiego dla mnie ,niż facet w dobrze dopasowanym garniturze. Ah! żyć nie umierać!
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
O tak facet w garniturze to jest to. Rurki, ach te rurki - black metalowcy też noszą rurki. :) Lubię rurki u faceta ale musi to współgrać z resztą ubioru. I nie cierpię patyczaków a na prezentowanych wcześniej zdjęciach ci w przewadze.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
black metalowcy też noszą rurki
:mruga: :mruga: :mruga: ? Nie wierzę, co nie zmienia faktu, że nie zwracam uwagi na ubiór kompletnie w tym przypadku^^
troszkę już ten wątek się ciągnie ale dopowiem swoje- nie ma nic bardziej męskiego dla mnie ,niż facet w dobrze dopasowanym garniturze. Ah! żyć nie umierać!
Podpisuję się pod tym. Jakiś w tym urok jest^^.
 
A

ania19861

Guest
No faktycznie wątek się ciagnie i ciągnie oi nikt go nie umie zakończyć :) a co do faceta w garniturze to jestem jak najbardziej za, ale należy pamietać, aby był dobrze skrojony :)
 

wolandeath

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Kurde czytam i nie wierze..
Piszecie bzdury że ręka sama składa się do facepalma.. Faceci w wieku do 25 roku życia mają prawo ubierać się modnie.
Jestem facetem i sam noszę rurki( tylko nie takie co gniotą jaja xd) bo mi sie podobają, nie założyłbym spodni szerokich, bo się w nich nieswojo czuje. I jak słysze, że na takie osoby mówi się "gej" "pedał" to ręce mi opadają.. Sprawdzcie może na wikipedii co oznacza słowo homoseksualista, a dopiero potem nazywajcie tak innych.. To że ubierają sie modnie, nie znaczy że wolą chłopców.. Znam wielu facetów ubierających się podobnie i mających bardzo ładne dziewczyny. Dalej pedał?.. To nie jest XX wiek, w którym podstawowe ubranie mężczyzny to jeansy, koszulka, półbuty..

Zastanówcie sie.. Tyle ode mnie
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Ty masz prawo ubierać się "modnie", a ja mam prawo uważać Twój wygląd za niemęski tylko dlatego, że taki mam gust.
 

wolandeath

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
A czemu niby ubieranie się dobrze, jest niemęskie... Nie wygląd o tym świadczy
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Dobra,a co sądzicie o tych koszulkach i kurtkach.Chodzi o kolory.;)

9250510621_4_1_4.jpg9242512508_4_1_4.jpg5244580301_4_1_4.jpg5243529632_4_1_4.jpg5243590250_4_1_4.jpg5244579509_4_1_4.jpg5710508600_4_1_4.jpg5710514670_4_1_4.jpg
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Dobra,a co sądzicie o tych koszulkach i kurtkach.Chodzi o kolory.;)
Ja osobiście nie miałem na sobie nic kolorowego od ponad 10 lat czyli ciężko ocenić, nie lubię kolorów więc ja jestem - przeciwko.

Jakieś to dziecięce takie jest.. może nie wszystkie kolory ale część tak.
 

SemperFidelis1312

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
32
Punkty reakcji
1
Miasto
Wielkopolskie Miasto
Wy fotki pedałów wysyłacie tak ? Czy normalnych facetów ? Przecież nie da się na nich patrzeć. Chłop powinien być silny, nie ogolony a to takie "panienki". Skóra gładka tak pupa niemowlaka, zarostu niektórzy z nich brak. Spodnie tak obcisłe że aż jaja wychodzą prawie na wierzch... Strach pomyśleć co będzie za jakiś czas. To wszystko z Ameryki przechodzi. Dziękuje Bogu że ja jestem normalnym chłopakiem.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Kurde czytam i nie wierze..
Piszecie bzdury że ręka sama składa się do facepalma.. Faceci w wieku do 25 roku życia mają prawo ubierać się modnie.
Jestem facetem i sam noszę rurki( tylko nie takie co gniotą jaja xd) bo mi sie podobają, nie założyłbym spodni szerokich, bo się w nich nieswojo czuje. I jak słysze, że na takie osoby mówi się "gej" "pedał" to ręce mi opadają.. Sprawdzcie może na wikipedii co oznacza słowo homoseksualista, a dopiero potem nazywajcie tak innych.. To że ubierają sie modnie, nie znaczy że wolą chłopców.. Znam wielu facetów ubierających się podobnie i mających bardzo ładne dziewczyny. Dalej pedał?.. To nie jest XX wiek, w którym podstawowe ubranie mężczyzny to jeansy, koszulka, półbuty..

Zastanówcie sie.. Tyle ode mnie
A dlaczego w wieku do 25 lat ? 26 latek już nie może ? :D

Facet, który spędza więcej czasu od kobiety, po to by być "modnym" jest niemęski. Normalny facet ma w d* modę. Co najwyżej ma gust i jeśli trzeba to idzie do sklepu, kupuje ciuchy i ... dobrze w nich wygląda. I to czy w sezonie nosi się pasy, czy rurki szczerze go j*bie. W ogóle samo słowo "moda" wywołuje już u niego śmiech bo dla faceta nie liczy się moda tylko to czy ciuch dobrze na nim leży.
Taka jest różnica między facetem, który jest facetem (i do tego potrafi się ubrać, lub jego kobieta potrafi), a między pseudo-facetem, który ubierze się jak papuga i myśli, że ubrał się fajnie, tylko dlatego, że ubral się tak jak chcą projektanci geje i pedofile.
Jak popatrzysz na wychudzone modelki i tych "facecików" na wczesniejszych zdjęciach (np. na pierwszych) to oni niewiele się różnią - wyglądają jak nie w pelni rozwinięci płciowo - w sam raz dla zafascynowanego tym pedofila.

To czy oni są gejami czy nie to szczerze mówiąc mnie nie obchodzi - dla mnie przede wszystkim są marionetkami, no i mimo wszystko są niemęscy. Z czym mi się kojarzy taki facecik ? Hmm z reklamą heinekena (a moze to byl carlsberg) gdzie jest impreza i panienki piszczą bo jedna pokazała im garderobę z butami. Taka męska pi.z.d.e.czka w sam raz tam pasuje...

mysle, ze dla mlodziezy do 20 roku zycia powiedzmy jest w miare ok, zwlaszcza jesli mowimy o lecie. Choc ja akurat nie przepadam za wielkimi wzorami. Nie lubie być słupem reklamowym.

szczerze mówiąc uważam , że zwykły biały t-shirt , jesli facetowi nieobcy jest sport, wyglada dobrze. ot zeby dobry krój był, a wtedy na pewno kobieta dostrzeze, ze i pod koszulką jest coś ciekawego ;) (kobieta != gimnazjalistka)

nie przapadam za wzorami, za jakimis strasznie oczoj*bnymi kolorami. jesli wzor to jakis nie za duzy, a nie na caly "front". mi jakos zawsze takie krzykliwe kolorki (jakis zarowiasty zielony na przyklad) kojarza sie troche z kompleksami i takim desperackim krzykiem: zauwazcie mnie. Im facet bardziej krzykliwy, tym wg mnie bardziej to beznadziejnie, zalosnie i desperacko wyglada. jakis 18 latek spoko, niech sobie nosi, ale facet 20-pare lat to juz wg mnie wlasnie swoista desperacja i brak jakichkolwiek innych atutow, ze musi sobie kolorkami przedluzac męskośc / penisa / ego

no ale zeby nie wyjsc na nudziarza i np. bardziej radosnie, na lato, nad morze, mlodziezowo hehe no to np. cos takiego (wybrane po minucie klikania wiec to taki po prostu ot strzal - koszulka ktora moge zalozyc, nie jakis szal, ale taka, ktora bym mogl ubrac), ale ja bym wzial mniej obcisla




w ogole wg mnie ubior jest szalenie indywidualna sprawa, dlatego smieszne sa dla mnie wszelkie mody. ja ubieram to co dobrze na mnie lezy i guzik mnie obchodzi moda, czy w danym sezonie nosi sie jakies wzory, pasy czy czort wie co. np. koszulka wyzej wydaje mi sie ok, no lato, ale jakbym zalozyl to mogloby sie np. okazac, ze jakos dziadowsko lezy i wtedy bym nie kupil. albo bym kupil i by np. zostala do chodzenia po domu, albo do spania :D w ogole mamy tak krotkie lato, ze do koszulek mozna w sumie podejsc mimo wszystko "na luzie"

Wy fotki pedałów wysyłacie tak ? Czy normalnych facetów ? Przecież nie da się na nich patrzeć. Chłop powinien być silny, nie ogolony a to takie "panienki". Skóra gładka tak pupa niemowlaka, zarostu niektórzy z nich brak. Spodnie tak obcisłe że aż jaja wychodzą prawie na wierzch... Strach pomyśleć co będzie za jakiś czas. To wszystko z Ameryki przechodzi. Dziękuje Bogu że ja jestem normalnym chłopakiem.
hehehehe. Tak, jak po sklepach internetowych chodze i patrze na ubrania i na tych "modeli" to smiac mi sie chce jak widze 90 % z nich wygolonych jak niemowlak. zgadzam sie, ze to z usa idzie bo tam najbardziej tepi na świecie ludzie mieszkają, najbardziej podatni na manipulacje.
 
M

MacaN

Guest
Jakieś to dziecięce takie jest.. może nie wszystkie kolory ale część tak

Aj tam od razu dziecięce... Raczej radosne, ja osobiście lepiej się czuję, jak mam na sobie jaskrawe kolory.

Wy fotki pedałów wysyłacie tak ? Czy normalnych facetów ?

Myślę, że część z nich to pedały, ale część to także chłopcy a nie mężczyźni.

Chłop powinien być silny, nie ogolony a to takie "panienki".

Z tym nie ogoleniem... Chyba lepiej mieć porządek na twarzy, choć to tylko moje zdanie ;)

Skóra gładka tak pupa niemowlaka, zarostu niektórzy z nich brak.

Gładka skóra świadczy o tym, że nigdy ciężko nie pracowali, tutaj się więc zgadzam, że taki człowiek nie zasługuje na miano " faceta " co do zarostu, to tak jak już napisałem - niektórzy z nich to jeszcze chłopcy.

Dziękuje Bogu że ja jestem normalnym chłopakiem.
Ja dziękuję rodzicom :p

Normalny facet ma w d* modę. Co najwyżej ma gust i jeśli trzeba to idzie do sklepu, kupuje porządne ciuchy i wygląda porządnie. I to czy w sezonie nosi się pasy, czy rurki szczerze go j*bie. W ogóle samo słowo "moda" wywołuje już u niego śmiech bo dla faceta nie liczy się moda tylko to czy ciuch dobrze na nim leży
Bardzo dobrze napisane.
 
Do góry