Obrzezany penis co o tym sadzicie?

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
Co sadzicie o obrzedzanych penisach czy sa one powodem do dumy czy wstydu czy mieliscie do czynnosci z takim i czy wiecej z tego korzysci czy nie oczywiscie w przypadku stolejki jest to chyba normalne ze trzeba obrzedzeac czy powinnienem czuc sie gorszy cche sie obrzedzic ale brak mi odwagi poradzcie
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Ani do dumy, ani do wstydu. U nas bywa jeszcze postrzegane jako cos dziwnego, ale na zachodzie czy za oceanem jest to zupełnie normalna sprawa. W sumie sam się zastanawiam nad tym zabiegiem, ale to w swoim czasie. Jeśli masz stulejkę, to w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Jest o tym temat, korzystaj z szukajki. Jak dla mnie obrzezanie jest git, łatwiej utrzymać higienę.
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
Jest o tym temat, korzystaj z szukajki. Jak dla mnie obrzezanie jest git, łatwiej utrzymać higienę.

OO znalazlem przyjacielu :) ale tamte tematy jakby obumarly ;) wiec chcialem cos swiezego zaczac;)

Ani do dumy, ani do wstydu. U nas bywa jeszcze postrzegane jako cos dziwnego, ale na zachodzie czy za oceanem jest to zupełnie normalna sprawa. W sumie sam się zastanawiam nad tym zabiegiem, ale to w swoim czasie. Jeśli masz stulejkę, to w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać.


Zdecyduje sie chyba na ten zabiega ale jesli chodzi o to tylko zastanawiam sie czy na fundusz zdrowia czy prywatna klinika wkoncu nie stac mnie na prywaciaza bo slyszalem ze powyzej 1tys a boje sie ze w zwyklej klinice na rzecz panstwa lekarz podchodzi do tego lekkomyslnie :( a to narzad ktory jest bardzo wazny nieoszukujmy sie strach jak by mnie paralizuje;(
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie obrzezanie nie jest ok. Nie wiem jak inni ale ja bym swojego wacka pod nóż nie podstawił :(
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Nie ma zadnego uzasadnienia kroic swojej palki :(

Higiena? - odkad wymyslono mydlo ten argument nie przekonuje...
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
polecam zapoznanie sie ze strona http://www.can-fap.net/ a potem zastanawianie sie nad sensem pozbywania sie czesci siebie...

poza tym dziewczyna, ktora miala przede mna doswiadczenia tylko z obrzezanymi przyznala, ze ze mna, nie tuningowanym, bylo jej lepiej
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Nie mnie oceniać, nie wiem jak Panowie się zapatruja na to, Ci którzy sa obrzezani.
Ja nigdy z takim do czynienia nie miałam i nie wiem czy jest co żąłowac czy nie...

Ja osobiście swojej małej pod nóż bym nei oddała... w końcu to taka najprywatniejsza cześc mnie...
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Podobno obrzezanie zmniejsza wrażliwość prącia i stosunki mogą być dzięki temu dłuższe
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Obrzezany penis jest obrzezany i tyle. Jedni są obrzezani z powodów religijnych, inni zdrowotnych a jeszcze inni widzą w tym modne rozwiązanie. Co kraj to obyczaj.
 
Do góry