Obróbka graficzna zdjęć

Hera7890

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jakie są wasze ulubiane programy do obróbki graficznej zdjęć ONLINE? Zależy mi na czymś do czego będę miała dostęp poza swoim komputerem, za pomocą przykładowo logowania. Nie chcę nosić ze sobą wszędzie pendrive ze swoimi plikami, a lubię pracować na różnych urządzeniach.
 

chebek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jakie są wasze ulubiane programy do obróbki graficznej zdjęć ONLINE? Zależy mi na czymś do czego będę miała dostęp poza swoim komputerem, za pomocą przykładowo logowania. Nie chcę nosić ze sobą wszędzie pendrive ze swoimi plikami, a lubię pracować na różnych urządzeniach.
pikasa :) super program trcohę dodaje efektów ale genialny jest efekt końcowy
 

miniol

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem warto jest zainstalować Gimpa ponieważ ma dużo możliwości i funkcji do tworzenia dobrej grafiki.
 

StanisLaaw113

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2022
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najlepsze programy do edycji zdjęć online to Adobe Photoshop i Lightroom. Oba oferują darmowe wersje i można je pobrać z ich stron internetowych. Lubię także Pixlr, który też jest darmowym programem.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 274
Punkty reakcji
196
A to nie są czasem wersje trial?
Jeżeli programy Adobe kosztują grubą kasę to te darmowe muszą być mocno okrojone bo inaczej kto by Photoshopa kupował.
Ja bym instalował Gimpa.
Nie dostrzegłem że w temacie jest najlepsze...online.
Tutaj zdania nie mam.
 

toomoos

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie darmowego Gimpa. Jeśli jednak chcesz koniecznie mieć dostęp online to sprawdź takie narzędzia jak Fotor lub Kizoa. Osobiście nie korzystałem, ale patrząc na ich funkcje to nie powalają.
 

macfanpl

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2018
Posty
46
Punkty reakcji
3
Przyznano ostrzeżenie: niewłaściwy język (Gressil)
wspomniany GIMP, a z płatnych to PS, oraz, uwielbiany przez nas w firmie, S**aMap C***Coin

Za****ć PHP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry