Obraczki

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
oglad1.jpg

zszer7mm_080ct_15g_o.jpg

i te mi się podobają bardzo
p6255642_294.jpg
 

mwh

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
hmm. no więc chodzi o to, że teraz mam jakąś paskudną grype i drugi tydzień nie wyjde z pewnością z domu , no ale nie o tym chciałam pisac, bo co was to obchodzi ; P

WIĘC przejde do konkretów

najwcześniej dam rade wyjść z domu, i będe miała kase, o ile nic tego nie skąplikuje, około 11, grudnia oczywiście, a na 16, ostatecznie na 17 potrzebuje obrączki, srebrne, diwe oczywiście.

i tu moje pytanie

kupowaliście keidyś srebrne obrączki, ile około musze się liczyć z kasą, czy dostane odrazu czy musze podać rozmiary i czekac, jak tak to ile ?

odrazu mowie, wykluczam zakupy przez internet, zbyt wiele razy się zraziłam.

prosze o pomoc ; (
 

Natalee

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2008
Posty
184
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie kupuj obrączek. Wydasz kasę, a i tak zerwiecie po jakimś czasie. O. :lol:
 

rebela

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
158
Punkty reakcji
0
a czy to raczej nie powinna być (brzydko mówiąc, bo nie umiem innego słowa dobrać) - "rola" Twego Mężczyzny ? ;)
w sumie to pierwszy raz spotykam się z tym, że kobieta zajmuje się sprawami obrączek :]
 

mwh

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Bo on kupił,
wykosztował się, śliczne, z grawerami, ale były za duze, bo pzrez neta zamowił, i zgubiliśmy xD

jesteśmy ze sobą dwa lata, i nie planujemy zerwać ;D

a jak tak sie czepiacie o te obrączki to podajcie mi lepszy pomysł prezentu na świeta i osiemnastke, jak tyle czasu jesteśmy ze sobą i naparwde wszystkie pomysły od sercawyczerpane przez ten czas :(


ratujcie :((

bo teraz jak mowicie ze dziewczyna se obrączkami nie zajmuje, to nie wiem co mu kupić, a mam starsznie mało czasu do jego osiemnastki :(
 

rebela

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
158
Punkty reakcji
0
Nie no, mwh nie chodziło mi o to, żeby Cię odsunąć od pomysłu kupna obrączek, źle mnie zrozumiałaś :)

Bardziej to wynikało z mojej ciekawości. Teraz jak już powiedziałaś o co kaman, to sprawa wygląda jaśniej.
Według mnie prezent w sam raz. Nie dosyć, że dla Niego, to przecież także dla Was obojga. Fajna sprawa.
Życzę Wam szczęścia :)

no i powodzenia przy zakupie obrączek :)




Mały_Książe_r.89, równouprawnienie - dobra "rzecz", przydatna :p :)
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Piękny pomysł
Polecam też -> wgrać na płytke zdjecie wasze wspolne isc do fotografa by to wywołał,a potem w ramke :) i dać Mu ;)
 

florentinaaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
zalezy gdzie pujdziesz znaczy do kogo bo jak do pasera czy lombardu to zaplacisz mniej ale mozesz nie miec takich jak chcesz dokladnie, a jak do dobrego tego jubilera to wiecej ale takie jak bedzoesz chciala bedziesz miala
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
No wiem to prawda mało przypominają tradycyjne obraczki, dlatego nie jestem do końca do nich przekonana. zwłaszcza że to nie tylko ode mnie zależy, więc pewnie będą bardziej tradycyjne, jak np te 3 przedstawione przez gabi :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
powiem może i są ładne no nie ale nie chciałabym takich dla siebie :)
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
No właśnie jak tak patrzę, to nie są złe, ale nie wiem, czy bym sobie takie kupiła, wątpię. Wrzuciłam je, bo ciekawe i troszke kontrowersyjne, bo takie ciut dziwne.
 
Do góry