Obozy taneczne.

Dżema

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Bańka mydlana na końcu świata
Co sądzicie o takich obozach tanecznych? Ktoś z Was może był na jakimś, albo wybiera się w to lato? Sądzicie, że przez 11 dni można się czegoś nauczyć? :)

Wiem, wiem podobny temat się rozwinął już gdzieś ale tam odbiegaliśmy do prawdziwego tematu. :p
 

efbiaj

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Acidland
Całkiem fajna sprawa, i na pewno można się czegoś nauczyć... Z tego co słyszałam wyciskają tam z ludzi ostatnie poty :D
 

warszawianka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja z tego, co się zdążyłam zorientować, to można się sporo nauczyć na dobrym obozie, jeśli jest podział na grupy według poziomu zaawansowania i dobrze przemyślane zajęcia. Bo podobno lepiej jest jak najpiewr się uczy podstaw i je ćwiczy, a nie przechodzi od razu do jakiegoś układu i uczy ludzi jak małpki. Takie rzeczy to dopiero dla ludzi, którzy już coś potrafią, na warsztatach na przykład.
 

krolslonce

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Żałuję, że już jestem za stary żeby pojechać na obóz taneczny z goścmi z Fair Play Crew, a byłby niezły ubaw na pewno. No 18 miałem jakiś czas temu :( Niestety jak jeździłem na obozy, z Almaturu też, to nie było YCD <_< Teraz jest większy wybór na rynku - jak nie obozy to warsztaty ze znanymi choreografami, mnóstow ciekawych propozycji. Ja myślę, że warto pod warunkiem, że to nie jest jakaś firma krzak i ludzie bez nazwisk w branży. Trzeba poszperac w necie i popytać ludzi, czy załoga na takim obozie to jacyś nauczyciele WF czy prawdziwi instruktorzy tańca! No bo ja nie wiem co może gwizdek wiedziec o hip hopie prawdziwym?
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Moja koleżanka na takowym była, nie powiem.... wiele sie nauczyła, a potem co nieco mnie nauczyła :D Mowiła ze nawet fajnie było, był podział na jakieś tam grupy, można było sie z kimś zaprzyjaznic. Nie powiem po powrocie schudła do reszty :lol: wyglada jak chodzaca anorektyczka.... za duzo ćwiczyła, albo za mało jadła. Codziennie po kilkanascie godzin ćwiczen mieli, ale uradowana i z nowymi umiejetnosciami wróciła ;)
Sama bym na taki obóz pojechała, najwyzej bym padła tam trupem :lol:
 

Dżema

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Bańka mydlana na końcu świata
No ja w tamtym roku byłam z FPC. Moim zdaniem źle zrobili grupy straszne zamieszanie było, ale to pewnie dlatego ze to pierwszy turnus i pierwszy taki oboz przy 100 osobach ;).

A może ktoś w tym roku się wybiera na oboz z FPC? :)
 

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
ja byłam już na 3, obozach w tym roku 4 ;)

uwielbiam te szkolenia, kolorowe noce, zajęcia ... :D

jakoś podoba mi się ta atmosfera, wyjazd i w ogóle wszystko :p
 

laparisienne

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ale FPC dzisiaj wymiatali w finale You Can Dance! a Roofi o mało co spodni nie zgubił! fajnie muszą być z nimi zajęcia, ja cie kręcę :)
 

laparisienne

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Serio? A z kim są fajniejsze? Mimo wszystko fajnie jest poznać Roofiego i zobaczyć jak tańczy z bliska, prawda?
 

sheiscool

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Ja byłam w tamte wakacje na obozie tanecznym z Roofim, Blachą, Elciałem i Radzią.
I popieram, zajęcia z Roofim nie są takie fajne, w sumie nic mnie nie nauczył. Za to Blacha jest genialny.
 

lovedance

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja nie byłam z Roofim na obozie ale słyszałam, że ma ogólnie złą opinie;/ podobno sława za bardzo uderzyła mu do głowy xD i dlatego wolałabym zebym nie trafiła na turnus z nim;D
 

laparisienne

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Eeee, a może oni są zazdrośni i dlatego go krytykują? Tak czasami bywa, a on wcale nie musi być taki zły. Dla mnie jest sympatyczny, tak jak cała ta ekipa.
 

Dżema

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Bańka mydlana na końcu świata
Ta, jestem zazdrosna bardzo. O to, że udaje najfajniejszego? Czy o to, że mysli ze zawsze bedzie w centrum uwagi. Już kiedyś tu powiedziałam, że szanuje go za genialne choreografie ale za cos pozatym to nie!! ;/ Jestem beznadziejnym człowiekiem - i potrafie o tym mówić wprost.

Za to GaUa, Blacha, Niecik sa genialni. :)
A i zawsze marzyłam o dancehall'u z Elciało.! :)
 

goofygoof

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wlkp :)
Ja wybieram sie na oboz DEVIL'S DANCE CAMP ze studia z Wawki :D wiecie cos o tym? wybiera sie tam ktos?
 

Lenaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej, a jak w ogóle jest na tym obozie z FPC z poziomem tańca?? jest okey, czy raczej tylko dla początkujących, albo tylko dla mocno zaawansowanych?? no i mam takie pytanie...wybiera się może ktoś w tym roku na pierwszy turnus, do pensjonatu za wodą?:):)
 
Do góry