Obozy taneczne.

Dżema

Użytkownik
Co sądzicie o takich obozach tanecznych? Ktoś z Was może był na jakimś, albo wybiera się w to lato? Sądzicie, że przez 11 dni można się czegoś nauczyć? :)

Wiem, wiem podobny temat się rozwinął już gdzieś ale tam odbiegaliśmy do prawdziwego tematu. :p

efbiaj

Użytkownik
Całkiem fajna sprawa, i na pewno można się czegoś nauczyć... Z tego co słyszałam wyciskają tam z ludzi ostatnie poty :D

warszawianka

Użytkownik
Ja z tego, co się zdążyłam zorientować, to można się sporo nauczyć na dobrym obozie, jeśli jest podział na grupy według poziomu zaawansowania i dobrze przemyślane zajęcia. Bo podobno lepiej jest jak najpiewr się uczy podstaw i je ćwiczy, a nie przechodzi od razu do jakiegoś układu i uczy ludzi jak małpki. Takie rzeczy to dopiero dla ludzi, którzy już coś potrafią, na warsztatach na przykład.

krolslonce

Użytkownik
Żałuję, że już jestem za stary żeby pojechać na obóz taneczny z goścmi z Fair Play Crew, a byłby niezły ubaw na pewno. No 18 miałem jakiś czas temu :( Niestety jak jeździłem na obozy, z Almaturu też, to nie było YCD <_< Teraz jest większy wybór na rynku - jak nie obozy to warsztaty ze znanymi choreografami, mnóstow ciekawych propozycji. Ja myślę, że warto pod warunkiem, że to nie jest jakaś firma krzak i ludzie bez nazwisk w branży. Trzeba poszperac w necie i popytać ludzi, czy załoga na takim obozie to jacyś nauczyciele WF czy prawdziwi instruktorzy tańca! No bo ja nie wiem co może gwizdek wiedziec o hip hopie prawdziwym?

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Moja koleżanka na takowym była, nie powiem.... wiele sie nauczyła, a potem co nieco mnie nauczyła :D Mowiła ze nawet fajnie było, był podział na jakieś tam grupy, można było sie z kimś zaprzyjaznic. Nie powiem po powrocie schudła do reszty :lol: wyglada jak chodzaca anorektyczka.... za duzo ćwiczyła, albo za mało jadła. Codziennie po kilkanascie godzin ćwiczen mieli, ale uradowana i z nowymi umiejetnosciami wróciła ;)
Sama bym na taki obóz pojechała, najwyzej bym padła tam trupem :lol:

Dżema

Użytkownik
No ja w tamtym roku byłam z FPC. Moim zdaniem źle zrobili grupy straszne zamieszanie było, ale to pewnie dlatego ze to pierwszy turnus i pierwszy taki oboz przy 100 osobach ;).

A może ktoś w tym roku się wybiera na oboz z FPC? :)

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
ja byłam już na 3, obozach w tym roku 4 ;)

uwielbiam te szkolenia, kolorowe noce, zajęcia ... :D

jakoś podoba mi się ta atmosfera, wyjazd i w ogóle wszystko :p

laparisienne

Użytkownik
Ale FPC dzisiaj wymiatali w finale You Can Dance! a Roofi o mało co spodni nie zgubił! fajnie muszą być z nimi zajęcia, ja cie kręcę :)

sheiscool

Użytkownik
Ja byłam w tamte wakacje na obozie tanecznym z Roofim, Blachą, Elciałem i Radzią.
I popieram, zajęcia z Roofim nie są takie fajne, w sumie nic mnie nie nauczył. Za to Blacha jest genialny.

lovedance

New Member
ja nie byłam z Roofim na obozie ale słyszałam, że ma ogólnie złą opinie;/ podobno sława za bardzo uderzyła mu do głowy xD i dlatego wolałabym zebym nie trafiła na turnus z nim;D

laparisienne

Użytkownik
Eeee, a może oni są zazdrośni i dlatego go krytykują? Tak czasami bywa, a on wcale nie musi być taki zły. Dla mnie jest sympatyczny, tak jak cała ta ekipa.

Dżema

Użytkownik
Ta, jestem zazdrosna bardzo. O to, że udaje najfajniejszego? Czy o to, że mysli ze zawsze bedzie w centrum uwagi. Już kiedyś tu powiedziałam, że szanuje go za genialne choreografie ale za cos pozatym to nie!! ;/ Jestem beznadziejnym człowiekiem - i potrafie o tym mówić wprost.

Za to GaUa, Blacha, Niecik sa genialni. :)
A i zawsze marzyłam o dancehall'u z Elciało.! :)

Lenaaa

New Member
hej, a jak w ogóle jest na tym obozie z FPC z poziomem tańca?? jest okey, czy raczej tylko dla początkujących, albo tylko dla mocno zaawansowanych?? no i mam takie pytanie...wybiera się może ktoś w tym roku na pierwszy turnus, do pensjonatu za wodą?:):)

Do góry