obóz językowy

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Chciałabym w następne wakacje pojechać na obóz językowy (angielski) za granicę. Orientuje się może ktoś gdzie mogę znaleźć najTAŃSZE takie oferty?
 
S

szszsz

Guest
Moja bratanica była na minionych wakacjach na obozie językowym w Londynie. Z tego co opowiadała wynikało, że było naprawdę świetnie. Z tego co pamiętam to korzystała z oferty ok-tours.com.pl Niezłe mają tam wycieczki, obozy, a nawet kolonie i jeżeli chodzi o cenę to na moje oko jest bardzo przystępna. Za normalny wyjazd za granicę zapłaciłoby się pewnie więcej niż u nich za taki obóz. Wejdź sobie na stronę i przeczytaj ofertę, może akurat ci się spodoba.
 
P

papryka9

Guest
Tak ok-tours ma bardzo ciekawą ofertę a przy okazji atrakcyjną cenowo. Ja byłam w tamtym roku w Southampton,ale wyjazd organizowałam na własną rękę( szukanie szkoły i noclegu) wydawało mi się,że w ten sposób trochę zaoszczędzę,ale nic bardziej mylnego-wydałam naprawdę bardzo dużo pieniędzy:( Na szczęście dużo się nauczyłam
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Po pierwsze gratuluję wyboru wyjazdu na obóz językowy! Moim zdaniem jest to rewelacyjna opcja na spędzenie wakacji w sposób inny niż wylegując się na plaży. Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Po drugie sprawdziłam ofertę tego biura ok-tours.com.pl o którym mowa wyżej i faktycznie jest bardzo interesująca. Widziałam jeszcze inne wątki na tym forum dotyczące takich wyjazdów więc może znajdzie się na nich ktoś kto już był na takim
 

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
Ja bylem 2 razy na obozie jezykowym w Polsce, okolo 20 jest orgazniowanych co roku, fajna rzecz bo anglicy przyjezdzaja i spedzaja z nami czas, prawie jak za granica i o wiele taniej. A czas obozu to 3 tyg
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Obóz językowy może być dobrym pomysłem o ile już się zna język. Jako utrwalenie i nabycie pewnej śmiałości/płynności w mówieniu. Ok-tours rzeczywiście takie obozy organizuje. Ale z tego co widziałem, to mają dwie oferty: obóz językowy i obóz kurs języka, nie wiem co dokładnie Cię interesuje?
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Oj byłam na takim wyjeździe - świetna sprawa. Można bardzo dużo zwiedzić i w dodatku jeszcze człowiek uczy się języka, Najfajniejsze jest jednak to, że można poznać ludzi z całego świata. Ja długo jeszcze pisałam z 2 koleżankami - koreanką i meksykanką. polecam wszystkim, którzy chcą mieć międzynarodowe znajomosci.
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
całkiem ciekawe i nidergoie propozycje obowzów językowych ma biuro ATAS. nawet 2-3 tygodnie to jest świetna okazją żeby się trochę poduczyć, przełamać strach przed mówieniem i doskonała okazja żeby trochę świata zwiedzić. te wyjazdy sa bardzo dobrze zaplanowane i zorganizowane, połaczenie przyjemnego z pozytecznym.
 
D

Dorka123

Guest
zobacz tutaj: http://www.but.waw.pl/
mają obozy w różnych krajach, moze znajdziesz coś dla siebie
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
zobacz tutaj: http://www.but.waw.pl/
mają obozy w różnych krajach, moze znajdziesz coś dla siebie


Obozy w różnych krajach to nie to samo, co obozy językowe, chociaż fakt jest taki, że wyjazd dziecka czy nastolatka za granicę wiąże się z tym, że będzie musiało w niektórych sytuacjach porozumiewać się w innym niż ojczysty język. Zawiązują się też znajomości międzynarodowe, co też pozytywnie wpływa na umiejętności językowe. Sama wspominam Lloret de Mar jako dobry czas podczas którego znacząco poprawiłam poziom swojego niemieckiego i angielskiego.

Znajomości tam zawarte trwają do dzisiaj, chociażby na Facebook, gdzie od czasu do czasu wymieniamy się korespondencją. Wtedy trzeba odświeżyć pamięć, sięgnąć po słownik- ćwiczenie idealne.
 

Kamilka93

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Obozy językowe są fajne bo motywują do nauki. A teraz bez znajomości języka angielskiego nie można zostać nawet sprzątaczką :p. Nigdy nie byłam na obozie języka angielskiego ale słyszałam, że biuro podróży Almatur organizuje fajne imprezy na Malcie. Nie jest to tania oferta, ale podobno watra swojej ceny.
 
D

Dorka123

Guest
Obozy w różnych krajach to nie to samo, co obozy językowe, chociaż fakt jest taki, że wyjazd dziecka czy nastolatka za granicę wiąże się z tym, że będzie musiało w niektórych sytuacjach porozumiewać się w innym niż ojczysty język. Zawiązują się też znajomości międzynarodowe, co też pozytywnie wpływa na umiejętności językowe. Sama wspominam Lloret de Mar jako dobry czas podczas którego znacząco poprawiłam poziom swojego niemieckiego i angielskiego.

Znajomości tam zawarte trwają do dzisiaj, chociażby na Facebook, gdzie od czasu do czasu wymieniamy się korespondencją. Wtedy trzeba odświeżyć pamięć, sięgnąć po słownik- ćwiczenie idealne.
chodziło mi o to, ze mają obozy językowe w różnych krajach, nie tylko w Anglii, jak większość biur. Na obóz językowy można pojechać w inne miejsce niż oklepany już Londyn ;)
 

Kamilka93

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ano ! Anglia jest znana z kapryśnej pogody, a na Malcie jest gwarancja na słońce ;-).
 
D

Dorka123

Guest
Otóż to :) To samo w Hiszpania, Włochy :) We Francji tez powinno być ok... Ze o Nowym Jorku nie wspomnę :D
 

milka900

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja chciałabym wyjechać w przyszłym roku z ATASem, jakieś opinie może? Warto? Nie jadę się 'rozerwać' tylko podszkolić język, także pod tym kątem patrzę. =P
 

sandra526

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nauki sporo, to fakt, ale mega ciekawie lektorzy przeprowadzają zajęcia, bo lekcje są też ' w terenie'. =P Ja byłam w zeszłym roku i w tym, naprawdę udane wyjazdy.
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
super sprawa taki kurs za granicą, ja sama byłam na jednym organizowanym przez Glossę. Można się dobrze nauczyć języka a renomowanej angielskiej szkole, plus pozwiedzać. Naprawdę warto się wybrać.
 
Do góry