Obawiam się konsultacji u dentysty, czy wstawienie implantów dentystycznych stan

zoya19

New Member
Mam kłopot, mój stomatolog zalecił mi wstawienie implantów zębowych i jestem delikatnie przestraszona. Jak dotąd nosiłam aparat ortodontyczny, jednak ząbki nie ułożyły się odpowiednio. Zapoznałam się z uwagami i nie powinno być żadnego problemu, ale co jeśli i tym razem implanty nie pomogą?
 

oswald16772

New Member
Miałam podobny kłopot, w ramach leczenia wady zgryzu nosiałam sprzęt na zęby. Po pewnym okresie okazało się, że nie ma oczekiwanego efektu i trzeba wstawić implant. Zabieg przebiegł bezboleśnie. Do dnia dzisiejszego nie ma trudności, zgryz się ustabilizował. Jestem z woj.Pomorskiego i z pełnym przekonaniem mogę polecić gabinet stomatologiczny dentaks.
 
N

Noc666

Guest
Impalnty nie sa juz niczym nadzwyczajnym. Moj tata mial wstawiane w Dental-Design Jaworska w warszawie... Grunt to dobry specjalista, który je wstawia. Dlatego z czystym sercem polecam przyjmujacego tam dr Rybickiego
 

Pepitka

Member
Ja mam jeden implant firmy nobel biocare. Zabieg wszczepiania był poprzedzony usunięciem szóstki (oczywiście nie w tym samym czasie, tylko ogólnie). Miałam bardzo spaprany ten ząb przez wcześniejszą panią stomatolog i nie dało się go już uratować. Implantów nie należy się obawiać. Funkcjonują i wyglądają tak jak naturalne zęby, nie ma absolutnie żadnych ograniczeń w gryzieniu. (Ja bardzo lubię twarde orzechy - nie ma żadnego problemu z gryzieniem). Implant też nie ściera mi innych zębów przy jedzeniu. Naprawdę dzisiaj to już jest na tyle rozwinięta technologia, że nie ma się czego bać.
 
Do góry