Oasis

Aleq

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
masz takie kozaki?
Oasis - to angielska grupa rockowa z Manchesteru, przedstawiciel nurtu brit pop.

Zespół zyskał międzynarodową popularność w połowie lat 90. XX w., wykorzystując elementy przywodzące na myśl The Beatles, The Stone Roses, czy T. Rex w połączeniu z charakterystycznym brzmieniem gitarowym ("ściana dźwięku"). Od początku istnienia skład zespołu ulegał częstym zmianom. Stałymi członkami zespołu pozostają bracia Liam i Noel Gallagher.
Wikipedia.

Lubicie?
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wonderwall, Supersonic... i pare innych zna sie, lubi sie ale raczej nic ponad to. Na dluzsza mete nudzi sie takie granie. Z tamtego okresu zdecydowanie wiecej namieszali np. Radiohead :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
1 raport, źle wykonany temat
2 nienawidzę ich, na pohybel tej jęczy:cenzura:e, siostra mnie tym skatowała, ten koleś nie powinien się urodzić, jeszcze na dodatek raz ledwo się wymigałem od śpiewania tego wonderwall czy jak to tam... <_<
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ten dzial od razu mogli nazwac "śmietnik" bo jak czytam te opisy (do dzialow) to nie potrafie sie nie smiac :p
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Oasis i industrial rock? Coś mi tu nie pasuje... Nie podoba mi się ich muzyka. No, ale kiedyś słuchałem ich jednego kawałka, bo dużo grałem w FIFA 06, a tam byłem na niego skazany. :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jeżeli nie macie nic do powiedzenia w temacie, to porozmawiajcie sobie na PW, bo będę karał za offtop.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Jeżeli nie macie nic do powiedzenia w temacie, to porozmawiajcie sobie na PW, bo będę karał za offtop.
Wydaje mi sie ze to jest na temat bo poruszamy sie po kwestii przynaleznosci gatunkowej tego zespolu. Fakt ze rozbija sie ta rozmowa tez o to co sie dzieje na forum ale koniec koncow i tak mowimy o tym ze Oasis to nie industrial rock.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wiem, że industrial to nie jest, przeniosę do rocka, co Master z tym zrobi to już nie moja broszka.
 

Anarch

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Zespół jednej fenomenalnej piosenki - Wonderwall. Reszta co najwyżej średniawa.
 

liveforever88

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Niektore wypowiedzi to totalny stek bzdur ale czego mozna oczekiwac od kogos kto ma dosc waskie pojecie o muzyce i ocenia przez pryzmat zycia osobistego gwiazdy. Mnie naprawde nie interesuje ich zycie prywatne, najwazniejsze jest jaka muzyke tworza. Przede wszystkiem maja swoj klimat swietne teksty piosenek! Ambitniejsze.. Tutaj czapki z głow, geniusz pod tym wzgledem! Na tym polega chyba ich fenomen. Glebszy sens nie pitolenie o du*ie maryni za przeproszeniem. Styl grania i niesamowita barwa glosu Noela powoduje ze kazdy utwor wprowadza mnie w mega pozytywny nastroj...kazdy oczekuje czegos innego...kazdy ma swoj gust, i nie mozna mieszac kogos z błotem tylko dlatego ze cos nam sie nie podoba. Nie lubisz , nie sluchaj, sa tacy co lubia i to nalezy uszanowac...(ale taka nasza mentalnosc chyba heh) ..mimo ze totalnie nie czuje klimatu techno itp szanuje odbiorcow tego gatunku i uchylam sie od zbednych komantarzy, a wypowiadac sie nie chce bo coz ja tam wiem na ten temat... Peace&Love
 
Do góry