O.S.T.R. - Tylko dla Dorosłych

ilka90

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem bardzo dobra płyta. Wreszcie coś nowego na polskim rynku.
Ciekawy patent z drugą ukrytą płytą.

Pozdro
 

b_ziom_nie uciekaj

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ludzie, moze potrzebujecie troche luzu? Usiadzcie, uspokojcie sie, mary jane wskazana,kilka wdechow, wylozujcie jednym slowem, i posluchajcie. Jest ona co prawda Tylko dla Doroslych wiec nie gwarantuje efektow I moge wydac wam sie lekko niezrozumialy, to nic ;) a wiec, do meritum... skoro ktos wydaje dwie plytki, jedna z inna historia a druga totalnie inna, to nie szukajcie dobrych, fajnych, milych dla ucha piosenek na obu plytkach osobno, tylko polaczcie je w calosc ! Po co jest ta ukryta plyta? Nie ma tytulów? Moze ktos je zabral na plyte z ukrytá historia nikodema r. aby jego historia nie ujrzala swiatla dziennego? A moze tytuly z pierwszej pasuja do "ukrytych" tekstow na Asfaltonie? Popodstawiajcie sobie (ostatnie 3 piosenki potraktujcie jako ukryte piosenki na ukrytej plycie) tytuly i wtedy ocencie i bedziecie wiedzieli ze kilkuletnia rozkmina Ostrego i staran nad tym pomyslem nie poszla na marne, wrecz przeciwnie, gdyz ze tak powiem rozkmina jest majstersztykiem...
Wciaz nie gwarantuje efektów z przyczyny w/w :D
Jezeli wtedy zrozumiecie o co w tej plytce naprawde chodzi to... zreszta dopiero wtedy bedziecie wiedzieli...
Adieu
Pozdro
 

siedząc na dachu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
59
Punkty reakcji
2
Miasto
poniemiecka kamienica
Bo tą płytę należało skonsumować inaczej niż inne. Należało w niewiedzy pójść w dniu premiery do sklepu nie dla idiotów lub podobnego (bo pewna poważna sieć sklepów poległa). Nie otwierając jej wrócić szybko do domu by w spokoju oddać się rozbieraniu z folii. Następnie należało się zdziwić dlaczego właściwie oprócz płytki nic nie ma w plastikowym pudełku. Gdy płytka zaczęła się obracać nad laserem należało dla lepszego efektu założyć słuchawki i delektować się każdym słowem na każdym tracku. Wtedy gdy doszło się do samuśkiego końca twarz powinna wyglądać następująco -> :mruga: Wtedy do akcji powinny wejść ręce, zazwyczaj nie uczestniczące w słuchaniu muzyki i wejść w głębsze stosunki z pudełkiem. Po znalezieniu niespodzianki powinno się chwycić za telefon w wiadomym celu. A potem to już się leżało kolejną godzinę kompletnie rozpiep***** tym co zrobił Ostr.

Nie na darmo tak, a nie inaczej nazwany album.
 

melostupro

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
133
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Springfield
Dokładnie - rap zmienia ludzi. Mnie też to nie ominęło... Bardzo się zmieniłem od czasu kiedy zacząłem słuchać rapu.

skądś to znam :) trzeźwiej patrzę na wszystko, wiem poprostu, że nie tylko ja tak patrzę na codziennośc, na problemy etc... przekaz przede wszystkim :)

"Tylko dla dorosłych" - cudowna. jeden z lepszych krążków w dorobku O.S.T.R.-a. "śpij spokojnie" i "nie wszystko co złe" - mistrzostwo :D
 
Do góry