O.N.A.

xx_77

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Gdańsk
Co sądzicie o tym, niestety, już nie grającym zespole? Ja osobiście wolę O.N.A. od Chylińskiej, jakoś bardziej mi utwory pasują, szczególnie, kiedy usłyszałam "Róż"...
 

amethyst_fatale

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Bardzo lubię O.N.A. a szczególnie piosenkę "Drzwi". Chylińska ma świetny głos, ale również wolałam ją w O.N.A. Szkoda, że ten zespół już nie istnieje bo tworzyli naprawdę fajną muzykę.
 

tfojamama

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
3city
Bardzo, bardzo lubię ten zespół. Moja ulubiona piosenka? "Szpetot" : D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
przereklamowane, to takie połączenie dody (poziom muzyki) i mansona (image) jedzie kiczem, a Chylinska nie umie się zachować, inteligencją nie grzeszy, a jej rozrywkową wartość pokazała występując w mam talent w jury,
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Szkoda, że zespół nie przetrwał bo grali na prawdę świetną muzykę. Uważam, że Chylińska jest niedoceniona w naszym kraju, a jej głos jest piękny i unikatowy. Szkoda, że w naszym show biznesie kreuje się takie gwiazdki jak Doda czy Mandaryna, a prawdziwych talentów się nie docenia. Osobiście bardzo lubię muzykę zepsołu O.N.A i często jej słucham.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
To fakt, że Chilińska ma ciekawy wokal, ale O.N.A. płyty ma nierówne... Nie mniej jednak, jak na polskie warunki, zespół godny uwagi.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Bardzo ciekawy wokal.
Fakt, że z tymi płytami nierówno, ale Chylińska po rozpadzie O.N.A wypowiadała się, że często nie mogła śpiewać takich tekstów jak chciała. Zresztą widać to bo na Jej solowej płycie padają już o wiele ostrzejsze słowa ;)
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
No one knows :)
Bardzo lubię O.N.A. , jeden z moich ulubionych polskich zespołów. Szkoda, że się rozpadł :( Chylińska ma zaje.bisty głos, ale w niektórych piosenkach nie wykorzystuje go do końca niestety. Niemniej jednak zespół świetny i tyle ;)
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Ostr
Wychowałem się na ONA :) Gdy kupiłem kasetę T.R.I.P. słuchałem jej na okrągło na przemian z "Proud Like A God" Guano Apes. Świetny głos Chylińskiej, świetna muzyka i wpadające w pamięc teksty czyniły tą kapelę jedną z lepszych jakie w Polsce grały w tym okresie ten rodzaj muzyki
 

Rukia

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Społeczność dusz...
O.N.A bardzo lubię ten zespół, szkoda, że już nie grają razem, bo muzyka Chylińskiej to już nie to samo. Chociaż trzeba jej przyznać, że ma świetny głos.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
O.N.A przypadło mi do gustu
szczególnie utwory " kiedy powiem sobie dość " i " to naprawdę już koniec "
 

Herdus

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
To naprawdę już koniec to klasyk, generalnie grupa była świetna, rewolucja w naszym przemyśle muzycznym, niestety Aga dorosła, chciała mieć trochę więcej do powiedzenia w zespole i się rozpadło. Cieszę się, że dopięła swego i udowodniła, że sama potrafi stworzyć coś dobrego i godnego uwagi.

A Skawiński to suczysyn, anty fan muzyki ambitnej, w jego mniemaniu muzyka może być tylko lekka, łatwa i przyjemna - wpadająca w ucho, cała reszta to syf. Dobry gitarzysta, ale tępy jak stolec. Powodzenia w kłombi.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Zbytnio ich nie doceniam. Słuchałam paru piosenek, ale są dla mnie za lekkie. Znam pewną balladę, bardzo słynną: "Kiedy powiem sobie dość", ale to nic specjalnego. Ballada, jakich pełno. To dobrze, że się skończyli.
 

lubiemachac

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Bardzo lubię O.N.A maja dużo świetnych piosenek, ale "Kiedy powiem sobie dość" najbardziej znana może mi ciekawy tekst ale zbytnio jej nie lubię. Drzwi, Mrok, Białe Ściany jedne z lepszych :p
 

gijorg

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
83
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Gdańsk
"Wszystko to co ja", "Mrok", "Telefon dzwoni..." - mało znane, ale genialne.
 
Do góry