O Kobietach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

K

Kmicic_IQ130

Guest
wiki przepraszam, że nie na temat ale muszę odpowiedzieć

Pincerka to jest żałosne bo otyłość jest żałosna, otyłość to straszna wada, człowiek jest nieatrakcyjny i odpychający. czy Casanova miał mięsień piwny? na pewno nie. czy w filmach erotycznych występują grubasy albo w gazetach dla mężczyzn? przygodny seks jest dla ludzi atrakcyjnych.

ja tam wole laski niż pasztety (ogólnie)
 
E

Elen

Guest
Herbatniczek napisał:
a to ciekawe, bo mi się wydaje że tzw puszczalskość jest zła
:D Tak jak sie o gustach nie dyskutuje, tak tez o upodobaniach. Niektorych panow kreca puszczalskie panie a nawet zony. ;) Kwestia moralnosci i podejscia.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dziwnie pogardliwe podejście do kobiet naszego kolegi

a co do cech wkurzających to na pewno brak opanowania i histeryczność
 
E

Elen

Guest
Herbatniczek napisał:
z tymi paznokciami masz rację, ale dotyczy to też ubioru, jak jest poplamiony, wymięty
A do tego jesli sa przepocone i maja nieswieze wlosy to juz dramat...brrr. :niepewny:
Herbatniczek napisał:
Znajdziesz niejedną szczupłą, która ma mentalność zakonnicy czy też kłody drewna a i niejedna grubsza ma ognisty temperament
I na odwrot. ;)
 
K

kate2

Guest
To już było ale.....niech wybrzmi porządnie :) Gadatliwość która......wpędza do grobu ....


prawdziwa_kobieta_2016-01-14_13-56-16.jpg
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
To że nie mówią prosto z mostu,każą zgadywać,domyślać się,a przecież nie ma obowiązku być jasnowidzem ,cudotwórcą
Trudno je często ogarnąć
Także ślepa miłość do dzieci,która jako zbyt ślepa szkodzi........dzieciom i jest patologią wręcz
 
E

Elen

Guest
Tomasz to samo i ja moge powiedziec o niektorych mezczyznach. :D A co do kobiecego "focha", to przewaznie jest jakis glebszy powod.
 

haska11

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
a ja myślę, że mit o damskich fochach wziął się stąd, że my się fochamy o inne rzeczy niż faceci :)
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
W kobietach z kolei czasem denerwuje mnie to, iż przez swoją zazdrość nie potrafią sobie pomagać czy po prostu nie uprzykrzać komuś życia. Niestety zawiść zaślepia i troszkę przeszkadza w życiu :(
 

Buss

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
mnie drażni taka sentencja:
Rozumiem że wszystkie Panie stroją się dla siebie samych. Część stroi się dla innych kobiet by po prostu wygladać lepiej, część na pewno stroi się dla innych facetów, przynajmniej po to by sprawdzić czy jeszcze mam wzięcie. Dlaczego jednak tak wiele z was zapomina że w domu jest też ktoś, kto chciałby, mimo że jestescie dla niego najpiekniejsze nawet z maseczką na twarzy, zasmakować tego widoku co oferujecie innym, nie tylko w nasze urodziny;)
 

CynamonowyDarko

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wredne i równocześnie brzydkie feministki. Jestem w stanie zrozumieć brzydkie kobiety, które nadrabiają charakterem swoje zalety, tak samo ładne kobiety, które są wredne, ale brzydkie i wredne?! :/

Cieszy uśmiech, ogarnięcie, wygląd :)
 

szymonn_on

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
2
Ja nie lubię jak dziewczyna za bardzo skupia się na swoim wyglądzie. Rozumiem jak o siebie dba ale nie do przesady.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
ja tego też nie lubię, u facetów także. Nie lubię przesadnego narcyzmu.
 

Fulko

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2017
Posty
25
Punkty reakcji
0
Zwłaszcza, że większość tych różnych urodowych zabiegów tak naprawdę pogarsza efekt zamiast polepszać.
 

ambrozynamarc

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2018
Posty
33
Punkty reakcji
0
Mają humory i chociaż jestem dziewczyną, ciężko mi je zrozumieć. Widzę jak niektóre zamykają się tylko na bycie w związku, a potem narzekają, że czegoś nie zrobiły. Czasami nie wiem co im radzić, pocieszać czy nie :) Chciałabym zrobić dużo w ciągu dnia, ale niektóre z jakiegoś powodu ciągle się grzebią i zawsze jest z czymś problem - masakra:)
 

karolka123

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2018
Posty
7
Punkty reakcji
1
Ja nie lubie tego jak kobiety udaja najlepsze przyjaciolki a obgaduja siebie za plecami. Jak przesadzaja z emocjami albo jak przykladaja przesadna uwage do swojego wygladu. A poza tym kobitki sa super :)
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Fulko napisał:
Zwłaszcza, że większość tych różnych urodowych zabiegów tak naprawdę pogarsza efekt zamiast polepszać.
A moim zdaniem to w wiekszości przypadkow nie bedziesz się nawet orientował, że laska sobie coś poprawiła ;P
 
Do góry