O Kobietach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

E

Elen

Guest
A mnie w niektorych kobietach drazni histerycznosc i niezrownowazenie psychiczno-emocjonalne.
 
K

Kmicic_IQ130

Guest
mnie drażni jedna dziewczyna z osiedla; mam na nią ochotę a ona mnie kompletnie ignoruje. kiedyś podszedłem niej na przystanku i zagaiłem a ona mówi "nie chce mi się gadać" ja mówię "ale tobie się zawsze nie chce" a ona "to uszanuj to" - takie dziewczyny mnie denerwują
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
chyba się narzucasz, może nie chcieć z tobą rozmawiać
 
E

Elen

Guest
Wracajac do tematu.. co drazni w kobietach? nie lubie kiedy panie maja pomalowane paznokcie niedbale, badz widocznie odpryskujacy lakier. Wyglada to bardzo niechlujnie. Po prostu nalezy to zmyc. A jeszcze gorzej wygladaja ogryzane paznokcie.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
z tymi paznokciami masz rację, ale dotyczy to też ubioru, jak jest poplamiony, wymięty
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a to ciekawe, bo mi się wydaje że tzw puszczalskość jest zła
 
K

Kmicic_IQ130

Guest
tu chodzi o to, że grubaski szukają desperatów i to wszystko jest żałosne
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
chyba że ktoś lubi grubaski, o gustach się chyba nie dyskutuje
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jakbyś trochę się pokręcił w internecie to jest sporo wiadomości czy informacji że kobiety z tłuszczykiem mają sporo wielbicieli

powiem ci, że wazniejsze od grubości jest nastawienie do życia, czy seksu. Znajdziesz niejedną szczupłą, która ma mentalność zakonnicy czy też kłody drewna a i niejedna grubsza ma ognisty temperament
 
K

kate2

Guest
Kmicic_IQ130 napisał:
ja nie uprawiam seksu
To jak chcesz znaleźć dziewczynę mając w głowie myśl, że tylko ludzie nienormalni mogą lubić grubszych?



Herbatniczek napisał:
powiem ci, że wazniejsze od grubości jest nastawienie do życia, czy seksu. Znajdziesz niejedną szczupłą, która ma mentalność zakonnicy czy też kłody drewna a i niejedna grubsza ma ognisty temperament
Otóż to.
 
W

wiki9969

Guest
Temat dotyczy kobiet i ich cech, które mają wpływ na to jak je odbieramy. I o tym czy nam się one podobają czy nie.
Radzę się trzymać tematu.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
można nie chcieć uprawiac seksu albo nie móc

ale nie można nikogo oczerniać, podejrzewać o uprawianie seksu z niskich pobudek, za pieniądze bądź jakąś formę akceptacji
 
Do góry