O jakim państwie mowa?

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
[quote name='le'a' timestamp='1327562327' post='2900077']
W jakim państwie obecnie zamieszkują indianie Hopi?
[/quote]
[quote name='WymiarSprawiedliwości' timestamp='1327578982' post='2900174']
USA.
[/quote]

Zanim coś napiszecie przeczytajcie przynajmniej kilka ostatnich postów a najlepiej pierwszy post!!!!
Vesemirus czekam na potwierdzenie
 

Le'a

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
220
Punkty reakcji
3
Zanim coś napiszecie przeczytajcie przynajmniej kilka ostatnich postów a najlepiej pierwszy post!!!!
Vesemirus czekam na potwierdzenie


Przeczytane, ale to daje do myślenia, że dobrze byłoby wnieść poprawk w zasadach zabawyi.
Chyba, że ta zabawa jest przeznaczona dla Was dwojga.
Jest ustęp mówiący o tym jak nie postawi się pytania w ciągu 24 h, to może zadać ktoś inny, a na potwierdzenie odp. trzeba czekać przez autora pytania?
Jeśli nie potwierdzi, to jest czekanko...dobę, tydzień, m-c? Ciekawa zabawa, ale nudne zasady.
 

Vesemirus

Christopheros
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1 855
Punkty reakcji
38
Le'a nie rób bałaganu. Wpadasz, bez zielonego pojęcia o tym co się działo w tej grze i zaczynasz się rządzić - potwierdzenie jest potrzebne, za dużo razy były udzielane złe odpowiedzi, zabawa szła nadal a potem autorzy pytań mieli słuszne pretensje o błędną odpowiedź.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
[quote name='le'a' timestamp='1327691283' post='2901033']
Przeczytane, ale to daje do myślenia, że dobrze byłoby wnieść poprawk w zasadach zabawyi.
Chyba, że ta zabawa jest przeznaczona dla Was dwojga.
Jest ustęp mówiący o tym jak nie postawi się pytania w ciągu 24 h, to może zadać ktoś inny, a na potwierdzenie odp. trzeba czekać przez autora pytania?
Jeśli nie potwierdzi, to jest czekanko...dobę, tydzień, m-c? Ciekawa zabawa, ale nudne zasady.
[/quote]

To chyba logiczne, że 24h. I tak ta "zabawa" jest przeznaczona dla mnie i Vesemirusa ;) Satysfakcjonuje Cię moja odpowiedź? Mam nadzieję ;)
 

Le'a

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
220
Punkty reakcji
3
To chyba logiczne, że 24h. I tak ta "zabawa" jest przeznaczona dla mnie i Vesemirusa ;) Satysfakcjonuje Cię moja odpowiedź? Mam nadzieję ;)

Absolutnie nie satysfakcjonuje mnie ta odp:
1. Zbyt długo trzeba czekać - doba rofl
2. Nadzieję można zawsze mieć, ale gorzej z realizacją, co widać na załączonym obrazku.
3. Uzurpujesz sobie Vesemirusa, a to moja kłótliwa sympatia netowa i w takim położeniu zacznie mnie zaniedbywać, :sleep: ;) :D

Le'a nie rób bałaganu. Wpadasz, bez zielonego pojęcia o tym co się działo w tej grze i zaczynasz się rządzić - potwierdzenie jest potrzebne, za dużo razy były udzielane złe odpowiedzi, zabawa szła nadal a potem autorzy pytań mieli słuszne pretensje o błędną odpowiedź.

Ja bałagan?
Człowiek uporządkowany acz wielce inteligentny powinien przewidzieć każdą sytuację i sformułować polecenie tak, by jasność jego nie mogła wprowadzić bałaganu.
Odp. każdy powinien sprawdzić czy jest prawidłowa, a jesli zdarzy się źle udzielić, to od poprawek jest autor...ot tyle. :tongue:

"Nie kcem ale muszem", cytat człowieka, który mieszka w ...?
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Le'a zasady dobre były przez 37 stron. Wpadasz, łamiesz je i zamiast z klasą przeprosić szukasz dziury w całym. Dodatkowo zbytnio rozwlekasz dyskusje nad tą zmianą. Nie pisz postów pod postem. Na razie ostrzeżenie w tej formie. Zasady zostają no chyba, że autor tematu zażyczy sobie inaczej.
 
Do góry