O Facetach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

sienna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2017
Posty
28
Punkty reakcji
0
Jestem wielką szczęściarą bo w charakterze odpowiada mi wszystko, drażnią mnie jedynie drobiazgi np. nieodkładanie rzeczy na swoje miejsce, ale są tak nieistotne, że przymykam na nie oko :)
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
ja też na mojego męża nie mogę narzekać bo jest dobrym człowiekiem i wszystko mi w nim odpowiada. Jedyne co mnie w nim denerwuje to że jest bałaganiarzem i czasem taki roztargniony jest.
 

Fulko

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2017
Posty
25
Punkty reakcji
0
Każdy facet jest bałaganiarzem. Ważne, że się wie, gdzie co leży.
 

ambrozynamarc

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2018
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ostatnio spotykam wiele mężczyzn, którzy są zapominalscy, neurotyczni, sfochowani, trudni jednym słowem, brakuje mi tych kochanych pozytywnych, czuje, że jest ich jak na lekarstwo, a jestem pewna, że mogli by poprawić jakość życia wszystkich.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
ambrozynamarc napisał:
Ostatnio spotykam wiele mężczyzn, którzy są zapominalscy, neurotyczni, sfochowani, trudni jednym słowem, brakuje mi tych kochanych pozytywnych, czuje, że jest ich jak na lekarstwo, a jestem pewna, że mogli by poprawić jakość życia wszystkich.
Mam podobne odczucia. Tyle, że w przypadku kobiet ;)
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Mnie drażni w facetach ta żądza posiadania i dyrygowania. Nie znoszę takich typów, którzy dodatkowo myślą, że we wszystkim są najlepsi.
 

Rincewind

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2021
Posty
15
Punkty reakcji
0
No, takich jest sporo. I przyznaję to jako facet (choć mam nadzieję, że się do takich apodyktycznych typów nie zaliczam).
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 496
Punkty reakcji
86
U mężczyzn cenie poczucie humoru na ich własny temat i dystans do siebie. Trudno o coś bardziej odpychającego, niż nadęty bubek.
 
Do góry